MEDOCHEMIE Ltd.
zastoupení pro ČR: Medopharm s.r.o.


Lehárova 1808/11, Praha 4 143 00
Společnost MEDOPHARM, s.r.o. je od roku 1977 zastupující institucí mezinárodní farmaceutické společnosti MEDOCHEMIE LTD., Kypr pro Českou republiku.

Historie MEDOCHEMIE započala už v roce 1934. O něco později, až v roce 1976 vznikl současný název MEDOCHEMIE LTD. se sídlem ve městě Limassol na Kypru. Léky vyrábíme dle zásad správných výrobních postupů v jedenácti nezávislých výrobních komplexech (jeden máme v Holandsku). Mimo jiné má společnost dalších devatenáct zastupujících obchodních poboček po celém světě.

V nynější době patříme k největším výrobcům léků na Kypru a v Řecku, vlastníme 3 800 registrací. Naše výrobky jsou k dostání na farmaceutických trzích ve více než sto zemích světa.

Díky vysoké kvalitě výroby jsme za poslední desetiletí získali řadu ocenění (European Union Award for Outstanding Business Performance, Chemical Industry Safety Award). Veškerá výroba, včetně ochrany životního prostředí a bezpečnosti jsou dle požadavků EU.

V České republice nabízíme léky na kardiovaskulární systém a centrální nervový systém, rovněž se zabýváme prodejem analgetik, antibiotik aj., k nejznámějším produktům naší firmy patří antihypertenziva DAPRIL (lisinopril), BETAMED (betaxolol), AFITEN (amlodipin), antidepresiva MAGRILAN (fluoxetin), ARKETIS (paroxetin) a ELIFY (venlafaxin), dále přípravek MABRON RETARD (tramadol), ALMIRAL (diklofenak) nebo širokospektré antibiotikum GYRABLOCK (norfloxacin).

Usilujeme o naplnění základního lidského práva a to kompletní dostupnosti léčiv pro širokou veřejnost. Na český trh dodáváme produkty nejvyšší kvality za více než příznivé ceny.

Produkty
  • výroba léčiv, distribuce léčivých přípravků, odstraňování nepoužitelných léčiv, prodej léčebné kosmetiky

Ubytování v Jizerkách za příznivé ceny.

Ubytování v Jizerkách za příznivé ceny

Zdravá výživa až k Vám domů Uherský Brod, při nákupu nad 500 Kč je dovoz zdarma Po, St a Pá.

Zdravá výživa až k Vám domů Uherský Brod, při nákupu nad 500 Kč je dovoz zdarma Po, St a Pá

Související články
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Klášterní officína s.r.o.

Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Galenická laboratoř Ostrava

Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Léčiva, kosmetika, různé doplňky stravy a další přípravky podléhají přísným kritériím v oblasti technologických a hygienických norem a také vyžadují potřebnou certifikaci. Čeští výrobci, mezi které patří také Galenická laboratoř Ostrava, náleží mezi farmaceutické špičky. Splňují veškeré požadavky a přísné podmínky pro co nejkvalitnější výrobky, které se následně dostanou do rukou zákazníků.


Firemní články
Farmaceutická fakulta Hradec Králové získala podporu od Medochemie

Farmaceutická fakulta Hradec Králové získala podporu od Medochemie

Říká se, že studenti jsou budoucností každého národa. Právě oni jsou plní ideálů, nápadů a touhy dozvědět se něco nového. Stejné hodnoty vyznává i farmaceutická firma Medochemie, která se proto rozhodla studenty na jejich studijní cestě podporovat.


Zdravý nos je důležitý pro naše zdraví

Zdravý nos je důležitý pro naše zdraví

Nos většinou vnímáme hlavně jako sídlo čichu, ale má i spoustu dalších důležitých funkcí – je vstupní branou do dýchacích cest. Vzduch, který vdechujeme, bývá znečištěný různými pevnými částicemi, může být buď příliš horký, nebo naopak ledový. A od toho je tu právě nos - dalo by se o něm mluvit jako o klimatizační, čisticí a kontrolní jednotce. Co dělat, když se naše „klimatizace“ porouchá?


Výroba léků - analgetika, antibiotika, antidepresiva, Praha

Výroba léků - analgetika, antibiotika, antidepresiva, Praha

Výroba léků - analgetika, antibiotika, antidepresiva a další od farmaceutická společnost MEDOCHEMIE. Doby, kdy se při nechutenství či horečce pouštěla lidem krev z žil, už jsou naštěstí dávno pryč. I pijavice zmizely ze seznamu lékařských pomůcek. V moderním světě nám stačí spolknout malou pilulku a téměř okamžitě je nám lépe. K tomu, abyste se dobře cítili a byli zdraví, je tu farmaceutická společnost MEDOCHEMIE a její výroba léků. Historie této kyperské farmaceutické společnosti sahá až do roku 1934. Od té doby se z ní stala přední firma na výrobu léků, která dodává léky do více než sto zemí světa. V České republice ji zastupuje společnost MEDOPHARM a pro širokou veřejnost nabízí tento sortiment léků na: - Kardiovaskulární systém (antihypertenzivum, hypolipidemikum, atd.) - Centrální nervový systém (antidepresivum, psychostimulans, antipsychotikum, atd.) - Analgetika (i antirevmatikum) - Antibiotika (i chemoterapeutika) - Gynekologika a glukokortikoidy - Léky na snížení hladiny cukru v krvi - Antiosteoporotikum - Léky erektilní dysfunkce - Nosní sprej Delmar s roztokem mořské vody Výroba léků společnosti MEDOCHEMIE probíhá v jedenácti samostatných výrobních komplexech. Námi vyráběné léky jsou cenově dostupné. Veškerou činnost podřízujeme evropským normám na výrobu léků, včetně ochrany životního prostředí a bezpečnosti. Dbáme na vysokou kvalitu a preciznost ve všech aspektech výroby. I proto je společnost MEDOCHEMIE držitelem několika ocenění.


Delmar Hypertonic mořská voda - výhodná cena

Delmar Hypertonic mořská voda - výhodná cena

Delmar Hypertonic mořská voda – výhodná cena Hypertonický roztok mořské vody Přináší úlevu při: - pocitu ucpaného nosu - rýmě z nachlazení a při rýmě alergického původu - akutním zánětu nosní sliznice - zánětu vedlejších nosních dutin - před aplikací nosních kortikosteroidů pro jejich lepší účinek - obtížích s chrápáním Pro dospělé a děti od 2 let Výhodná cena 115,- Kč za 50 ml (doporučená cena v lékárně) www.delmar.cz


Almiral gel 50 g a 100 g

Almiral gel 50 g a 100 g

Almiral gel 50 g a 100 g - lék s účinnou látkou diklofenak - chladivý gel působící proti bolesti, zánětu a otokům - proniká velice dobře pokožkou a dosahuje v tkáních rychle účinnou koncentraci - nemastí - baleno v tubě po 50 g a 100 g Doporučená maloobchodní cena 70,90 Kč/50 g, 141,80 Kč/100 g Almiral gel je lék k vnějšímu užití s účinnou látkou diklofenak. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.


Almiral gel 250 g - výhodné balení

Almiral gel 250 g - výhodné balení

Almiral gel 250 g – výhodné balení - lék s účinnou látkou diklofenak - chladivý gel působící proti bolesti, zánětu a otokům - proniká velice dobře pokožkou a dosahuje v tkáních rychle účinnou koncentraci - nemastí - praktický kelímek lze snadno otevřít a gel beze zbytku spotřebovat Doporučená maloobchodní cena 227,- Kč/250 g (odpovídá 90,80 Kč/100 g) Almiral gel je lék k vnějšímu užití s účinnou látkou diklofenak. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.


Delmar mořská voda - výhodná cena

Delmar mořská voda - výhodná cena

Delmar mořská voda - výhodná cena Delmar nosní sprej Izotonický roztok mořské vody Doporučujeme na: - snížení rizika infekce horních cest dýchacích - čištění nosních cest při nachlazení, při rýmě alergického původu, u malých dětí - zvlhčení vysušené nosní sliznice při klimatizaci, vytápění, před aplikací nosních kapek pro jejich lepší účinek Výhodná cena 115,- Kč za 50 ml (doporučená maloobchodní cena)