MEDOCHEMIE Ltd.
zastoupení pro ČR: Medopharm s.r.o.


Lehárova 1808/11, Praha 4 143 00
Telefon: +420 241 029 000

Společnost MEDOPHARM, s.r.o. je od roku 1977 zastupující institucí mezinárodní farmaceutické společnosti MEDOCHEMIE LTD., Kypr pro Českou republiku.

Historie MEDOCHEMIE započala už v roce 1934. O něco později, až v roce 1976 vznikl současný název MEDOCHEMIE LTD. se sídlem ve městě Limassol na Kypru. Léky vyrábíme dle zásad správných výrobních postupů v jedenácti nezávislých výrobních komplexech (jeden máme v Holandsku). Mimo jiné má společnost dalších devatenáct zastupujících obchodních poboček po celém světě.

V nynější době patříme k největším výrobcům léků na Kypru a v Řecku, vlastníme 3 800 registrací. Naše výrobky jsou k dostání na farmaceutických trzích ve více než sto zemích světa.

Díky vysoké kvalitě výroby jsme za poslední desetiletí získali řadu ocenění (European Union Award for Outstanding Business Performance, Chemical Industry Safety Award). Veškerá výroba, včetně ochrany životního prostředí a bezpečnosti jsou dle požadavků EU.

V České republice nabízíme léky na kardiovaskulární systém a centrální nervový systém, rovněž se zabýváme prodejem analgetik, antibiotik aj., k nejznámějším produktům naší firmy patří antihypertenziva DAPRIL (lisinopril), BETAMED (betaxolol), AFITEN (amlodipin), antidepresiva MAGRILAN (fluoxetin), ARKETIS (paroxetin) a ELIFY (venlafaxin), dále přípravek MABRON RETARD (tramadol), ALMIRAL (diklofenak) nebo širokospektré antibiotikum GYRABLOCK (norfloxacin).

Usilujeme o naplnění základního lidského práva a to kompletní dostupnosti léčiv pro širokou veřejnost. Na český trh dodáváme produkty nejvyšší kvality za více než příznivé ceny.

IČ: 25125559
DIČ: CZ 21525559
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč

Telefon:
+420 241 029 000

Fax:
+420 241 029 001

Email:
czech@medochemie.com

Web:


Provozní doba:
8-16

GPS: 50°0′30.53″ N, 14°24′18.32″ E

QR kód firmy MEDOCHEMIE Ltd. zastoupení pro ČR: Medopharm s.r.o.

Kovovýroba Třebíč, ocelové konstrukce, klempířství a zámečnictví, obrábění, frézování, soustružení.

Kovovýroba Třebíč, ocelové konstrukce, klempířství a zámečnictví, obrábění, frézování, soustružení

Valivá ložiska a strojírenské komponenty Žďár nad Sázavou, zajišťuje obchodně-technické služby.

Valivá ložiska a strojírenské komponenty Žďár nad Sázavou, zajišťuje obchodně-technické služby
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Klášterní officína s.r.o.

Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Galenická laboratoř Ostrava

Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Léčiva, kosmetika, různé doplňky stravy a další přípravky podléhají přísným kritériím v oblasti technologických a hygienických norem a také vyžadují potřebnou certifikaci. Čeští výrobci, mezi které patří také Galenická laboratoř Ostrava, náleží mezi farmaceutické špičky. Splňují veškeré požadavky a přísné podmínky pro co nejkvalitnější výrobky, které se následně dostanou do rukou zákazníků.