Potisk třídních předmětů, doplňků a oblečení s vlastním motivem pro školky a školy

Jste rodič dítěte, které opouští školku a chystá se do první třídy? Jste školák či maturant, který opouští školu a chce parádní a stylovou upomínku na školní a studentská léta? Nebo prostě jen chcete mít s Vaší třídou stejné oblečení, které ponese váš jedinečný styl? Objednejte si potisk třídních triček, předmětů a doplňků u společnosti Reklamní potisk, s.r.o.

Třídní předměty a oblečení pro školy a školky potiskuje společnost Reklamní potisk, s.r.o.

Skvělá vzpomínka na předškolní, školní a studentské období v podobě oblečení a doplňků s vlastním potiskem

Na předškolní, školní a studentské období budeme jistě vzpomínat celý život – je skvělé mít na toto období krásnou připomínku. Naše společnost nabízí potisk školních předmětů, díky kterým děti a studenti mohou v jednotných motivech hrdě nosit jméno své školky, školy nebo třídy na oblečení a dalších doplňcích. Kromě toho, že tyto školní předměty sjednotí celou třídu, zůstane studentům i krásná vzpomínka. Potiskujeme třídní trička, placky, vaky a sáčky na záda, šály, mikiny, trička, kšiltovky a mnoho dalšího. Pro studenty, které čeká maturita, nabízíme potisk stužek, šerp, kravat a skleniček.

Třídní oblečení a předměty pro školy a školky


Technologie sítotisku, řezané grafiky a termotisku, které zajistí perfektní výsledek každého předmětu

Na tisk předmětů používáme hned několik technologií - tisk na sítotisku funguje pomocí sítotiskové šablony a tiskové těrky. Tisknout se mohou maximálně 4 barvy, které se jednotlivě nanášejí na samostatnou šablonu a tisknou se na sebe postupně s mezisušením. Tato technologie je vhodná na šerpy, šály, šňůrky, trička a mikiny. Technologie termotisku funguje na principu tisku vícebarevné grafiky na přenosný textil, který se následně zažehlí. Tato technologie nabízí neomezené množství použitých barev a je nejvhodnější na šátky, kravaty, trička, mikiny a kšiltovky. Pokud potřebujete natisknout jednobarevný text nebo jednoduchý motiv, pak je ideální technologie, při které se motiv vyřeže z barevných fólií a nažehlí se na textil termolisem.

Druhy a technologie nabízených potisků


Objednejte si třídní předměty a oblečení přesně podle Vašich představ díky širokému výběru barev, písem i motivů

Pokud Vás zaujala možnost mít svá jednotná školní trička a další oblečení či doplňky, neváhejte se na nás obrátit! Tiskneme od 10 ks – vyšší množství je možné s navýšenou cenou. Pro maturanty máme skvělou nabídku – pokud si objednáte 15 a více kusů šerp, triček nebo stužek, získáte jednu zdarma pro Vašeho učitele. Pokud nechcete mít každý stejnou barvu triček, nevadí, musí však být stejná barva motivu potisku. Pokud si nevíte rady s výběrem barev, rádi Vám zapůjčíme vzorníky stužek a šerp, které Vám pomohou s výběrem té správné pro Vaši třídu.

Objednejte si třídní trička a doplňky pro Vaši třídu


PODSTRÁNKY

Potisk třídního oblečení a předmětů

Potisk třídního oblečení a předmětů
Potisk třídních předmětů, doplňků a oblečení s vlastním motivem pro školky a školy

Reklamní a dárkové předměty

Reklamní a dárkové předměty
Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Šerpy a stužky pro maturanty

Šerpy a stužky pro maturanty
Potisk šerp, skleniček a stužek pro maturanty, neodmyslitelná součást maturitních a stužkovacích večírků
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Reklamní potisk, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Reklamní potisk, s.r.o.
www.reklamnipotisk.cz
Adresa

Adresa

náměstí Bratří Čapků 334
Telč 588 56

info@reklamnipotisk.cz
+420 567 223 272


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.pro-maturak.czARES
captcha