Petr Duroň


Hřbitovní 28, Šlapanice 664 51

Truhlářství, stolařství, dřevovýroba, rámování.
VÝROBA RÁMŮ.
Výroba, zakázková výroba:
-okrasné a zasklívací dřevěné rámečky, rámy na dveře (do dveří)
-rámečky (rámy) k zarámování obrazů a zrcadel
-lakování, moření truhlářských a nábytkářských dílců a dvířek včetně vysokého lesku
-nábytek, nábytkové dílce, truhlářské dílce, dveře včetně povrchové úpravy lakem, mořením nebo barvou dle stupnice RAL - mat i lesk
-osazovací, nalepovací, kazetové, zasklívací rámečky, rámy, dřevěné lišty, lišty obalené fóliemi
-kuchyně a nábytek na míru, kuchyň
-kancelářské skříňky, jiné skříňky
-interiérové dveře
-obložkové zárubně.

Prodej:
-dřevěné profilové lišty
-dřevěné větrací mřížky
-ozdobné mřížky k vyplnění nábytkových dvířek
-obložení radiátorů
-falcové lišty
-rohové a krycí lišty
-stropní a podlahové lišty
-nákližky, vyřezávané lišty
-madla, mřížky větrací a okrasné.
Vedle cihelny TONDACH.

IČ: 49932039
DIČ: CZ5710092036
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Duroň

Výroba kuchyní, kuchyňské linky Brno

Výroba kuchyní, kuchyňské linky Brno

Firma Petr Duroň, se sídlem ve Šlapanicích, provádí truhlářské, stolařské práce, rámování a jiné práce. Hlavní činností jsou také zakázkové kuchyně na míru Brno a okolí. Vyrobíme Vám kuchyňskou linku, skříňě a jiný nábytek dle Vašeho přání. Provádíme montáže kuchyní přímo u zákazníka. Mimo jiné děláme lakování dveří, kuchyňských dvířek a další práce. Více informací najdete na webových stránkách.


Lakování nábytku, nábytkových dílců, dveří, zárubní Brno

Lakování nábytku, nábytkových dílců, dveří, zárubní Brno

Firma Petr Duroň, se sídlem ve Šlapanicích, se zabývá truhlářstvím, stolařstvím, rámováním. Prodáváme také dřevěné lišty, lišty obalené fólií, madla,různé okrasné mřížky. Dodáme Vám také profilové lišty, rohové, krycí, falcové, stropní, podlahové, věncové, lišty obrazové i nákližky. Lakování nábytku, nábytkových dílců, dveří a zárubní v Brně a okolí. Lakujeme, moříme, barvíme dveře, zárubně, kuchyňské dvířka, a jiné truhlářské výrobky. Více informací najdete na webových stránkách.


Zakázkové kuchyně na míru Brno

Zakázkové kuchyně na míru Brno

Firma Petr Duroň, se sídlem ve Šlapanicích, nabízí truhlářství, stolařství, rámování. Specializujeme se na výrobu kuchyní na míru v Brně a okolí. Vyrobíme a namontujeme kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné skříně, a jiný nábytek na míru dle přání zákazníka. Lakujeme dveře, zárubně, kuchyňské dvířka a jiné výrobky. Moříme, lakujeme, barvíme dle RAL. Prodáváme,montujeme také interiérové dveře a zárubně, zasklíváme obrazy, rámujeme, a paspartujeme. Více informací na webových stránkách.


Zasklívací rámečky do dveří

Zasklívací rámečky do dveří

Výroba zasklívacích a okrasných rámečků do dveří, truhlářské výrobky, lakýrnické práce, kuchyně a nábytek na míru, obložkové zárubně a dveře.


Dřevěné lišty, kuchyň, zakázková výroba, Brno

Dřevěné lišty, kuchyň, zakázková výroba, Brno

Stolařství, dřevovýroba, rámování Brno, Šlapnice. Výroba nábytku a prodej dřevěných lišt. Prodej: -dřevěné lišty -obalené fólií -madla Dřevěné lišty: -profilové -falcové -rohové -krycí -stropní -podlahové -věncové -obrazové lišty a nákližky. Zakázková výroba: -nábytek -kuchyňská linka -kancelářský nábytek aj.


Stolařství, rámování, rámy, Brno

Stolařství, rámování, rámy, Brno

Výroba rámů, nábytku a prodej dřevěných lišt, Brno, Šlapanice. Truhlářství, stolařství, dřevovýroba. Typy rámů: -zasklívací rámečky, rámy s okrasnou mřížkou nebo bez slouží k dekoraci a uchycení skla -osazovací, nalepovací rámečky. Typy mřížek: -okrasné -větrací Výroba: -pouze na zakázku, objednávka.Další produkty a služby
  • barevné dýhy, dýhy z exotických dřevin, dýhy z jehličnanů, dýhy z ovocných stromů, vodovzdorné překližky, foliované překližky, protiskluzové překližky, korkové výrobky
  • vchodové dveře, tepelně izolující okna, pasivní domy, okenní i dveřní profily, dřevěná eurookna
  • kuchyňské linky, skříňky do kuchyně, kuchyňské pracovní desky, barové pulty, kuchyňské stoly, kuchyňské židle, barové židle
  • vestavěné skříně, policové systémy, komody a zásuvky, skříňové pojízdné koše, úložné boxy
  • výroba kuchyňských linek, výroba vestavěných skříní, výroba kancelářského nábytku, výroba oken, repasování oken
  • obkladové palubky, hoblovaná prkna, lišty a hranoly, překližky a dřevotřísky, osb desky, palivové dřevo


Související články
Nový design kuchyňských dvířek
Nový design kuchyňských dvířek

Máte rádi originalitu? Toužíte po výjimečnosti? Chcete mít domácnost útulnou, hezkou a příjemnou, ale zároveň moderní a stylovou? Pak si můžete vybírat z nejnovějších dekorů kuchyňských dvířek od firmy Trachea a.s. Holešov, které napodobují beton, dřevo a mohou se snoubit s jakýmikoliv dalšími materiály. Kuchyně je srdcem každého domova, a proto stojí za to mít z této místnosti výjimečné prostředí, které si můžete přizpůsobit podle svého vlastního gusta.


Krásný a oslnivý nábytek, vestavěné skříně nebo kuchyňské linky pro Vás vyrobí firma Leky
Krásný a oslnivý nábytek, vestavěné skříně nebo kuchyňské linky pro Vás vyrobí firma Leky

Tato firma sídlí v Milčicích – Pečky, což je blízko Českého Brodu nebo nedaleko Kolína. Zhotovují kuchyně dle vlastního nebo i dodaného návrhu. Navrhují, vyrábí a montují vestavěné skříně nebo jakýkoliv jiný nábytek do domácnosti.


AD SECURITY – Bezpečnostní dveře pro váš domov
AD SECURITY – Bezpečnostní dveře pro váš domov

Dveře jsou vstupní branou do vašeho domu, kanceláře, nebo skladu. Dveře jsou také to, s čím se zloděj setká jako první a často je bez větších problémů překoná. Zajistěte bezpečí pro váš domov a podnikání - vyberte si vhodné bezpečnostní dveře, které jsou díky zesílené konstrukci odolné proti hrubému násilí a splňují požadavky pojišťovacích podmínek. Společnost AD SECURITY působí v oblasti bezpečnostních a protipožárních systémů již řadu let a v ochranných prvcích pro váš domov se tak vyzná.


1A TRADE: Okna a dveře pro každého
1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.