Falko F a L s.r.o.
Úklidová technika

CZKVýroba a dodávka úklidových vozíků a mopů

Firma Falko F a L s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí úklidové techniky. Jsme předními výrobci mopů v České republice - vyrábíme a prodáváme mopy kuchyňské, podlahové, kapsové, zametací nebo jednorázové dezinfekční. Náš sortiment produktů zahrnuje i vozíky na úklid.

Naše firma vyrábí mopy v co největší míře z přírodních materiálů. Mopy z produkce firmy FALKO FaL s.r.o. jsou vhodné jak na mokré vytírání, tak i na vlhké stírání i suché zametání. Bavlněný mop (kuchyňský, podlahový) je vhodný pro údržbu a úklid všech typů podlah, jako je dlažba, PVC, linoleum, dřevěné podlahy a další. Kapsový mop má na každé straně kapsu, do níž se upevňuje držák s tyčí. Zametací mop umožňuje zametání na sucho a umožňuje navíc ih ploch. Další z našich výrobků - třásňový mop - je vhodný pro údržbu nenáročných povrchů, jako je PVC, linoleum a vinylové podlahy. Co se týče mikromopů, ty jsou zhotoveny z mikrovláken a jsou použitelné univerzálně na každý typ povrchu.Tento mop čistí i za sucha (váže na sebe nečistoty) nebo i mírně navlčený.

Pro usnadnění úklidu skvěle poslouží i naše vozíky na úklid. Vozíky disponují bohatou odkladnou plochou pro desinfekční a čistící prostředky a pomůcky, takže máte vše potřebné pro úklid vždy po ruce. Jednokbelíkové vozíky najdou uplatnění v domácnostech, jako jsou velké byty či rodinné domy. Dvoukbelíkové a kombinované úklidové vozíky jsou skvělým pomocníkem při úklidu větších ploch, jako jsou kanceláře, restaurace, chodby škol, tělocvičny apod.

Velká variabilnost výroby umožňuje exportovat až 90 procent naší produkce mopů. Firma Falko F a L se kromě výroby mopů věnuje i obchodní činnosti související s úklidovou technikou. Široká nabídka a dobrá obchodní politika firmu řadí mezi nejvýznamnější dodavatele úklidových pomůcek v České republice.


Slogan:

Úklid podlahy s našim vybavením je hračka.


Katalog firem:    

Úklidová a čisticí technika

,  
Štítky:

výroba, prodej, kuchyňský, podlahový, kapsový, zametací mop, vozík na úklid, úklidová technika