JOSGAZ, s.r.o.


Husitská 3422/1, Znojmo 669 02

Plynové kotle, krby, topenáři, automatické kotle na tuhá paliva, montáž krbových vložek, topení, průtokové ohřívače Miroslav, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice
-prodej krbových vložek s teplovodním výměníkem
-montáž krbových kamen s teplovodním výměníkem
-instalatér
-elektrikář
-plynař
-krbař
-vodař
-projekty topení, plynu
-stavba krbů s teplovzdušným vytápěním
-materiál na stavbu krbu
-krbová obestavba
-plynové kotelny
-plynové kotelny bytových domů
-rekonstrukce plynových kotelen, vytápění, výroby teplé vody
-elektrokotle
-oprava elektrokotle
-elektromontáže
-elektrorozvody rodinných domů
-elektroinstalace
-tepelná čerpadla
-solární systémy
-solární systémy v kombinaci s teplovodním krbem
-podlahové topení teplovodní
-podlahové topení elektrickými kabely
-radiátorové topení
-teplovzdušné vytápění
-ZTI RD
-vytápění, topení RD
-boilery
-akumulační nádrže.

Naše zákazníky provázíme jak při rozhodování, kdy s nimi procházíme široký sortiment, který je na trhu, seznamujeme je s klady a zápory jednotlivých řešení, tak i po provedené instalaci provádíme servis na námi dodané zařízení.
Vzhledem ke zkušenostem s provozem našich instalací, které servisujeme, dovedeme navrhnout optimální varianty jak z technického, tak ekonomického hlediska.
Naše řešení jsou ověřená praxí, fungují a očekávané úspory s jistotou garantujeme.
Působnost:
Znojemsko a okolí do 35 km.

IČ: 26884259
DIČ: CZ26884259
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ivo Svoboda

Vodoinstalace , elektrikáři , elektromontáže Znojmo

Vodoinstalace , elektrikáři , elektromontáže Znojmo

Vodoinstalace , elektrikáři , elektromontáže Znojmo. Zajistíme kompletní dodávku topení: -konzultace se zákazníkem - stanovení koncepce vytápění -zhotovení projektu na míru -stanovení ceny -po souhlasu s nabídkou následuje realizace vč. všech předepsaných zkoušek -zprovoznění systému zaškolení a předání potřebných. Na naše nabízené výrobky provádíme zároveň i servis. Zákazník se může s důvěrou obracet po celou dobu životnosti instalovaného zařízení s žádostí o opravu. Od technického poradenství až po vlastní realizaci díla.


Automatické kotle na tuhá paliva Znojmo , Moravský Krumlov , Hrušovany nad Jevišovkou

Automatické kotle na tuhá paliva Znojmo , Moravský Krumlov , Hrušovany nad Jevišovkou

Automatické kotle na tuhá paliva Znojmo , Moravský Krumlov , Hrušovany nad Jevišovkou. Automatické kotle řady EKO SG jsou plně automatizované, řízené regulací s procesorem. Otočná litinová retorta udržuje žároviště v optimální podobě a umožňuje spalovat náhradní paliva: uhelný prach, mour, piliny aj. Automatický kotel pracuje jako nízkoemisní zdroj, s účinností 85%. Násypka na uhlí dokáže zabezpečit chod kotle v plné topné sezóně na 2- 4dny. Dodává se s podavačem a násypkou z levé nebo pravé strany kotle.


Elektroinstalace , elektrikáři Znojmo , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Elektroinstalace , elektrikáři Znojmo , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov

Elektroinstalace , elektrikáři Znojmo , Moravské Budějovice , Moravský Krumlov. Specializujeme se na dodávky zařízení tepelné techniky na klíč, rozšířené o kombinace moderních technologií. Zaměřujeme se hlavně na kombinaci zdrojů tepla například: -kotel na tuhá paliva, akumulátor tepla v kombinaci s využitím solární energie. -plynový kotel a krbová vložka, krbová kamna s teplovodním výměníkem jsou další efektivní variantou U nízkoenergetických staveb je častá kombinace: -elektrokotel, krbová vložka, krbová kamna s teplovodním výměníkem + solární ohřev teplé vody. Nejnověji kombinace: Tepelné čerpadlo, akumulátor tepla, solární kolektory, krb TV.


Plynaři , servis plynových spotřebičů Znojmo , Moravský Krumlov

Plynaři , servis plynových spotřebičů Znojmo , Moravský Krumlov

Plynaři , servis plynových spotřebičů Znojmo , Moravský Krumlov. Služby: -oprava -záruční a pozáruční servis plynových spotřebičů -uvedení do provozu -připojení spotřebiče na plynovou síť -pravidelné prohlídky a čištění -revize domovních plynovodů – nové i rekonstruované. Servis plynových spotřebičů: Budeme se ptát na: -označení výrobce a typ spotřebiče -popis závady -adresa a telefonické spojení -domluva termínu opravy. Záruční opravy provádíme pouze na spotřebiče uvedené do provozu naší firmou. Uvedení plynového spotřebiče do provozu: Servisnímu technikovi je potřeba předložit doklady o: -platné revizi domovního plynovodu -platné revizi elektro na zásuvku do které se kotel bude připojovat -proudová ochrana el. Rozvodu. " fíčko" -platnou revizi odvodu spalin kotle -potvrzený záruční list od montážní firmy, spolu s číslem osvědčení -v případě kotle s komínovým odtahem a přerušovačem tahu je potřeba doložit kontrolní výpočet dostatečného přívodu spalovacího vzduchu a dostatečného objemu místnosti.


Topenáři , topenářské práce Znojmo , Moravský Krumlov , Miroslav

Topenáři , topenářské práce Znojmo , Moravský Krumlov , Miroslav

Topenáři , topenářské práce Znojmo , Moravský Krumlov , Miroslav. Vyrobte si teplou vodu zdarma! Sestava je vhodná pro 4 člennou rodinu. Roční úspora nákladů o 60% za ohřev vody. Úspora na elektrické energii a prášcích při zavedení teplé vody do myčky a pračky. Sestava obsahuje: -selektivní kolektory 2x 2,5m2 -smaltovaný zásobník 200 litrů se dvěma výměníky -čerpadlová solární jednotka -regulace s grafickým displejem -konstrukce na montáž na libovolnou střechu -expanzní nádoba, termostatický ventil, nemrznoucí směs -montážní materiál, montáž. Záruka na systém 5 let při pravidelném ročním servisu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Prodej plynové , kondenzační kotle Znojmo , Moravský Krumlov

Prodej plynové , kondenzační kotle Znojmo , Moravský Krumlov

Prodej plynové , kondenzační kotle Znojmo , Moravský Krumlov. Plynové kotle. Provádíme: -posouzení, návrh plynového spotřebiče -návrh odvodu spalin -návrh přívodu spalovacího vzduchu -instalace -připojení spotřebiče k rozvodům voda, topení, plyn, odpad, elektro -uvedení do provozu -oprava -záruční a pozáruční servis -pravidelné prohlídky a čištění -revize domovních plynovodů.


Montáž, revize, servis, opravy plynových kotlů Znojmo

Montáž, revize, servis, opravy plynových kotlů Znojmo

Montáž, revize, servis, opravy plynových kotlů Znojmo. Provádíme: -oprava , záruční a pozáruční servis plynových spotřebičů -uvedení do provozu -připojení spotřebiče na plynovou síť -pravidelná prohlídka a čištění -revize domovních plynovodů. Budeme se ptát na: -označení výrobce a typ spotřebiče. -popis závady -adresa a telefonické spojení. -domluvení termínu opravy. Záruční opravy provádíme pouze na spotřebiče uvedené do provozu naší firmou.


Stavba krbů, prodej krbových vložek Znojmo

Stavba krbů, prodej krbových vložek Znojmo

Stavba krbů, prodej krbových vložek Znojmo. Krb: -patří mezi významné a ekologické zdroje vytápění -u kvalitních krbových vložek se dosahuje vysoké účinnosti až 82% -pomůžeme při výběru a doporučíme optimální variantu -při návrhu vycházíme z přání zákazníka, zohledníme stávající podmínky, bezpečnost a navrhneme kompromis spolu s cenou. Při stavbě naší firmou dph 14% včetně dalšího materiálu. Krbové vložky aktuálně na prodejně k okamžitému odběru.Další produkty a služby
  • stavba krbů na klíč, zahradní krby, krbové vložky, biokrby a grily, litinová krbová kamna, komínové systémy
  • měření elektrické energie, vadný jistič, montáž elektroměru, revize nízkého napětí, elektroměrové rozvodnice
  • instalace plynovodních systémů, revize plynových zařízení, údržba plynovodních sítí, služby plynoinstalatéra, opravy plynovodů a plynoinstalací
  • opravy ústředního topení, montáž topných technologií, služby topenářů, podlahové vytápění, výměny kotlů, radiátorová tělesa
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda


Související články
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Dům, který umí energii nejen šetřit
Dům, který umí energii nejen šetřit

Ušetřit za vytápění domu se dá mnoha různými způsoby. Jedním z nich je i instalace takzvané švédské podlahy. Systém umožnuje obnovitelnost zdrojů energie a tím pádem dochází k žádaným úsporám. Toto řešení je možné i u starších objektů, které procházejí rekonstrukcí.


Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina
Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina

Provádění elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení patří k důležitým součástím profesionálních služeb. Realizaci nových projektů v rámci veřejného osvětlení a rekonstrukci stávajícího včetně dalšího servisu zajistí firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o.