CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

zakazky@kartonplus.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 582 343 601

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Martinákova 7
Prostějov 796 01

Karton plus spol. s.r.o.

Prověřeným výrobcem a prodejcem krabic různých druhů a velikostí, jako jsou papírové, kartonové, klopové, skládací či víkové krabice, je společnost Karton plus spol. s.r.o. se sídlem v Prostějově. Krabice jsme schopni dodat nejen odběratelům v Prostějově, ale také především v Olomouci, Blansku, Přerově, Vyškově, Boskovicích a pro okolí Brna-venkov.

Zabýváme se výrobou a prodejem kartonových a papírových obalů z vlnité lepenky třívrstvé (včetně mikrovlny) a pětivrstvé nebo hladké lepenky různé gramáže.

Naši produkci tvoří hlavně krabice kartonové, skládací (šité, lepené, tejpované páskou), zasouvací obaly (bez klop, archivační pro pořádek a přehlednost v dokumentech), víkové (uskladňování zboží), potahované (z hladkých lepenek) na přání zákazníka. Rádi vám pomůžeme s volnou vhodné lepenky, která umožňuje kvalitní tisk. Využití je možné pro balení zboží všeho druhu (dětské, společenské hry, textilní výrobky).

Dále nepotahované (bez papíru), s potiskem a bez potisku (lze doplnit logo firmy, text, jednoduchou grafiku), sítotisk, vysekávaná (různé rozměry, výroba pomoci sekacího stroje), skládací obaly (z třívrstvé, pětivrstvé a hladké lepenky, mřížky z hladké a třívrstvé lepenky), přepravní a kartonové boxy na palety (skládací, hranaté tubusy).

Také dekorační a ozdobné krabice (víkové, skládací, vysekávané). Možnost varianty v přírodním provedení nebo potahované barevným papírem. Máme velký výběr potahovaných materiálů, ale je možné dodat svůj vlastí nebo objednat. Dekorační kartonové obaly jsou vhodné pro zabalení vína, hraček, dárků apod. a vyrobíme je jako víkové, skládané i vysekávané.

Krabičky na svatební výslužky a cukroví vyrábíme v barvě bílo-hnědé nebo hnědo-hnědé. Jsou různých rozměrů, barev i materiálů. Rozměry lze také vyrobit dle přání zákazníka.

Realizujeme ochranné kartónové hranoly, vložky do krabic (mřížky, fixační kartonové proložky), které jako jednoduchý přířez z vlnité lepenky stabilizuje a zafixuje zboží v krabicích nebo na paletách a také slouží pro snadnější balení.

Dále provádíme vazby diplomových prací a knih (poloplátěné, celoplátěné, polokožené), výrobu brožovaných vazeb, desek na jídelní lístky, vyvazovacích desek, kartónových štítků, lepenkových ochranných rohů, dvouvrstvé lepenky v rolích.

moreless
Katalog firem

Knihy a učebnicePapírové obaly a krabice

SLOGAN: Zabalíme všechno...

Štítky: výroba, prodej papírové, kartonové, klopové, skládací, víkové krabice Olomouc, Blansko

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Dárkové krabice a tašky z papíru – originální a dekorativní způsob jak obdarovat blízké

Dárkové krabice a tašky z papíru – originální a dekorativní způsob jak ...

Originální a dekorativní způsob jak obdarovat blízké formou dárkové krabice nebo tašky z papíru umožňuje nejen pro okolí Olomouce a Prostějova společnost Karton plus spol. s.r.o.

Papírové krabice z vlnité nebo hladké lepenky – kvalitní balení z kartónu nejen na alkohol a víno

Papírové krabice z vlnité nebo hladké lepenky – kvalitní balení z ...

Papírové, kartónové krabice z vlnité nebo hladké lepenky v různých velikostech, vzory a možností vlastního potisku vyrábí společnost Karton plus spol. s.r.o. v Prostějově a Olomouci.


Kontakty

Karton plus spol. s.r.o.
Martinákova 7
Prostějov 796 01
GPS: 49°28′42.85″ N, 17°6′35.1″ E

49°28′42.85″ N, 17°6′35.1″ E

QR kód firmy Karton plus spol. s.r.o.

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
Moravanská 361/94
Brno 619 00
GPS: 49°8′40.42″ N, 16°36′26.64″ E

49°8′40.42″ N, 16°36′26.64″ E

QR kód firmy JANTAR-lakovna, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Karton plus spol. s.r.o.
Adresa

Adresa

Martinákova 7
Prostějov 796 01

zakazky@kartonplus.cz
+420 582 343 601

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Martinákova 7
Prostějov 796 01

GPS49°28′42.85″ N, 17°6′35.1″ E

Plánování trasy

Martinákova 7 Prostějov 79601

Prospekty

Prodej a výroba víkových, vysekávaných, skládacích obalových, dekoračních a paletových krabic a vložek do krabicCertifikát kvality firmy