Studio Pilates Praha


Liliová 4, Praha 1 110 00

Moderní Pilates studio v centru Prahy.
Naše kurzy:
- Shiatsu
- Dornova a Breussova masáž
- Lávové kameny
- reflexní terapie ( plosky, záda)
- reflexní terapie rukou
- čokoládová masáž
- medová masáž
- minerální masáž
- rozšiřující kurz pro sportovní maséry

IČ: 48695882
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Dubská

Víkendový kurz masáž lávovými kameny Praha

Víkendový kurz masáž lávovými kameny Praha

Studio Pilates Praha nabízí kurz masáž lávovými kameny. Den a čas konání: 18.5.2013 SO nebo NE 10 - 13 14 - 17 hodin. - účastníci kurzu budou seznámeny s lávovými kameny - způsob ohřívání - eplikace kamenů - čištění. Cena kurzu je 1200,- Kč. Více info zde:


Vzdělávací kurz terapií – masáží Shiatsu Do

Vzdělávací kurz terapií – masáží Shiatsu Do

Naše Studio Pilates Praha nabízí Vzdělávací kurz terapií – masáží Shiatsu Do. - je to dvouletý kurz, který bude zahájen 6. května 2011 - probíhat bude formou víkendových setkání - seminářů - po absolvování 3 tématických seminářů následuje tzv. slučovací seminář - možnost udělení závěrečného certifikátu – diplomu o absolutoriu - kurz má 4 velká témata - cena za jeden seminář a osobu činí 2.800,-Kč.Další produkty a služby
  • masáže zad, masáže nohou, masáže celého těla, exotické masáže, reflexní masáže, zdravotní masáže, nabídka masážních olejů, masážní pomůcky
  • posilovna s vybavením, kondiční cvičení aerobního charakteru, sportovní areál, sauna a vířivka, wellnes

Adéla Glaeser poskytuje terapeutickou, poradenskou a léčitelskou činnost pro děti, mládež i dospělé, se zaměřením na terapii duše a léčení reiki.

Související články
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní
Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.