PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o.


Hvězdova 1716/2b, Praha 4 140 00
Živnost subjektu byla ukončena.

Člen Asociace leasingových společností.
Společnost PSA Finance Česká republika, s.r.o. nabízí komplexní služby financování nových i ojetých vozů značek Peugeot a Citroën pod obchodními značkami Peugeot Finance a Citroën Financial Services.

Hlavním cílem společnosti je klientům poskytnout komplexní značkové financování podporující prodej vozů francouzského koncernu PSA Peugeot Citroën.

Hlavními kategoriemi nabízených služeb jsou následující:
- spotřebitelský úvěr
- finanční a operativní leasing
- pojištění vozidel.

Vycházíme vstříc potřebám a možnostem našich zákazníků. K tomu jsme přizpůsobili i naše portfolio produktů umožňující koupi nového i ojetého vozu využitím široké nabídky možností financování od ročních úvěrů s akontací až 70 % až po ty 6-leté s nízkým úročením a možností i 0% akontace.

Je řádným členem Asociace leasingových společností a na českém trhu existuje již od roku 2003.
Za 10 let svého působení uspokojila požadavky na financování u více než 50 000 vozů.

Byla založena francouzskou bankou Banque PSA Finance, jež je dceřinou společností druhého největšího výrobce automobilů v Evropě, skupiny PSA-Peugeot-Citroën, která má pobočky v 21-ti zemích světa.

Produkty
  • finanční služby, půjčky a financování, operativní leasing, splátkový prodej, hypoteční úvěry, spotřebitelský úvěr

Město Lysá nad Labem v Polabské nížině – naučná stezka, přírodní rezervace a další zajímavosti.

Město Lysá nad Labem v Polabské nížině – naučná stezka, přírodní rezervace a další zajímavosti

Stavební a projekční činnost a rekonstrukce nemovitostí - Petr Doležal.

Stavební a projekční činnost a rekonstrukce nemovitostí  - Petr Doležal

Související články
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

AKompas s.r.o.

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Erste Leasing, a.s.

Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.


Financování zemědělské techniky a technologie

Erste Leasing, a.s.

Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.


S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

Erste Leasing, a.s.

S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

Každý, kdo chce podnikat v oblasti zemědělství, stavebnictví nebo strojírenství, neobejde se bez těžké techniky. Její pořízení je finančně velice náročné, proto je výhodnější využít leasingovou společnost, která se postará i o vhodné pojištění.


Firemní články
Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu Praha

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu Praha

PSA Finance nabízí pod obchodními značkami CITROEN FINANCIAL SERVICES A PEUGEOT FINANCE: Spotřebitelský úvěr: - úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem. Minimální délka úvěrové smlouvy je v případě PSA Finance 12 měsíců, maximální pak 72 měsíců. Více info naleznete viz odkaz níže:


Finanční leasing na automobily Praha

Finanční leasing na automobily Praha

Společnost PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. nabízí finanční leasing na pořízení automobilu. Finanční leasing je finančním pronájmem. Předmět leasingové smlouvy je po celou dobu trvání smluvního vztahu ve vlastnictví leasingové společnosti, nájemce je provozovatelem. Součástí smlouvy je předkupní právo nájemce po řádném ukončení leasingové smlouvy za předem definovanou cenu. Předmět financování není v průběhu smlouvy v aktivech (majetku) společnosti do kterých může, ale nemusí vstoupit teprve po skončení leasingové smlouvy. Délka finančního leasingu stanovená pro podnikatele na 54 měsíců. Více info naleznete viz odkaz níže:


Pojištění a leasing vozidel značky Citroën Praha

Pojištění a leasing vozidel značky Citroën Praha

Leasing a pojištění vozidel jsou v dnešní záležitosti naprosto běžné. Vy si je můžete dopřát díky společnosti PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, která se zabývá speciálně vozy Citroën. Leasing nabízí báječnou možnost využívat vozidlo i přesto, že nemáte finance na jeho pořízení. U leasingu si můžete vybírat ze dvou variant: - Operativní leasing – Varianta leasingu, kdy vám leasingová společnost pronajme vůz na krátkou dobu, po kterou budete moci vůz užívat. Po skončení smlouvy zůstává vůz ve vlastnictví pronajímatele. - Finanční leasing - Je to podobná služba jako leasing operativní, avšak se zásadním rozdílem v tom, že je zde možnost odkoupit vůz po skončení smlouvy za předem stanovenou cenu. PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA nabízí i pojištění vozů Citroën, což se bude hodit nejenom v provozu. Díky tomuto pojištění budete mít možnost nechat vůz opravit v autorizovaném servisu, kde se používají originální díly schválené výrobcem vozu.


Pojištění a leasing vozidel značky Peugeot Praha

Pojištění a leasing vozidel značky Peugeot Praha

PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. poskytuje možnost pojištění anebo sjednání leasingu na vozidlo značky Peugeot. Chtěli byste nový vůz značky Peugeot? Máte na výběr z několika produktů, které vám pomohou ho získat: - Spotřebitelský úvěr – účelový úvěr, vůz bude okamžitě vašim majetkem. - Finanční leasing – neboli finanční pronájem. Vozidlo je po celou dobu ve vlastnictví leasingové společnosti, vy budete pouze pronajímatelem. Nezbytnou součástí smlouvy je předkupní právo nájemce. - Operativní leasing – ukončením doby leasingu zůstává vozidlo neustále ve vlastnictví leasingové společnosti. Uzavírá se na krátkou dobu. Pojištění je velmi nezbytné, díky němu budete mít zajištěnou opravu automobilu v každém autorizovaném servisu a u značkového prodejce. Jistota, že na opravu budou použity pouze originální a funkční díly. Připojte své nové vozidlo k více než 50 000 vozům, které byly touto významnou společností úspěšně financovány.


Spotřebitelský úvěr a leasing Praha - snadná cesta za novým vozem

Spotřebitelský úvěr a leasing Praha - snadná cesta za novým vozem

Leasing nebo spotřebitelský úvěr jsou tu pro vás, chcete-li si pořídit nový vůz, ale nemáte zrovna dostatek peněz. S námi nemusíte platit statisíce ani si půjčovat peníze u banky. My ve společnosti PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA vám totiž nabízíme komplexní služby, které vám umožní výhodné financování nových i ojetých vozů značek Peugeot a Citroën. Hledáte výhodný spotřebitelský úvěr, leasing nebo pojištění? U nás najdete vše. Co se skrývá pod zkratkou PSA? Především letité zkušenosti, odpovědnost a spolehlivé služby. Naše pobočka totiž spadá pod francouzský koncern PSA Peugeot Citroën, který pomáhá s financováním vozů motoristům v 21 zemích světa. U nás tak máte jistotu skutečně kvalitních služeb - a to jak leasingu, tak spotřebitelského úvěru. Při financování vozu máte celou řadu možností. Ve společnosti PSA vám nabízíme nejrůznější služby, ze kterých si vyberete přesně tu, která vám bude nejlépe vyhovovat. U nás tak najdete tyto služby: - spotřebitelský úvěr – Spotřebitelský úvěr je uzavřen na 12 až 72 měsíců. Vůz je již od počátku vaším majetkem. Spotřebitelský úvěr je obvykle zajištěn právě vozem, ručit se dá ale i jinými způsoby - finanční leasing - Finanční leasing vám umožňuje finanční pronájem vozu, který je po celou dobu splácení ve vlastnictví leasingové společnosti. Po řádném ukončení smlouvy vám finanční leasing nabízí předkupní právo, díky kterému můžete vůz odkoupit za předem danou cenu. - operativní leasing – operativní leasing vám umožní častou obměnu vozového parku. Vůz si pronajmete pouze na krátkou dobu a po skončení smlouvy si můžete vybrat novější model. Nevíte, zda je pro vás výhodnější spotřebitelský úvěr nebo leasing? Přijďte se poradit. Ve společnosti PSA vám rádi zodpovíme všechny otázky. Myslíme nejen na financování vozidel, ale důraz klademe také na jejich pojištění. Díky pojištění, které vám pro vozy Peugeot a Citroën nabízíme, máte garantovanou opravu auta u značkového prodejce a tedy jistotu odborné opravy za použití originálních náhradních dílů. Vozy Peugeot i Citroën jsou nyní ještě dostupnější. Přesvědčte se o tom i vy a využijte výhodný spotřebitelský úvěr, finanční leasing, ale i pojištění od společnosti PSA ještě dnes.


Pojištění a leasing vozidel Peugeot Praha

Pojištění a leasing vozidel Peugeot Praha

Společnost PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. nabízí pojištění a leasing vozů Peugeot. Pod značkou Peugeot pojištění zajistíme: - opravu auta u vašeho obvyklého značkového servisu - opravu auta u jiného autorizovaného prodejce nebo u jiného autorizovaného servisu. S námi máte tak jistotu, že bude oprava provedena pomocí originálních dílů a v souladu se zárukou výrobce. Finanční leasing na vozy Peugeot je finančním pronájmem. V současnosti je minimální délka finančního leasingu stanovená pro podnikatele na 54 měsíců. PSA Finance ČR je řádným členem Asociace leasingových společností. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže nebo přímo na stránky www.peugeot.cz


Pojištění a leasing vozidel Citroën Praha

Pojištění a leasing vozidel Citroën Praha

Společnost PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. nabízí pojištění a leasing vozů Citroën. Pod značkou Citroën pojištění zajistíme: - opravu auta u vašeho obvyklého značkového servisu - opravu auta u jiného autorizovaného prodejce nebo u jiného autorizovaného servisu. S námi máte tak jistotu, že bude oprava provedena pomocí originálních dílů a v souladu se zárukou výrobce. Co se týče finančního leasingu, je v současné době stanovena minimální délka pro podnikatele na 54 měsíců. PSA Finance ČR je řádným členem Asociace leasingových společností. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže nebo přímo na stránky www.citroen.cz


Spotřebitelský úvěr, leasing Peugeot, leasing Citroën

Spotřebitelský úvěr, leasing Peugeot, leasing Citroën

PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA je vaším partnerem při pořízení vozu. Jako stabilní společnost se totiž zabývá financováním koupi vozů značek Peugeot a Citroën. PSA FINANCE je společnost, které můžete věřit. Svědčí o tom i její členství v Asociaci leasingových společností. Pro klienty, kteří zvažují pořízení vozů značek Citroën a Peugeot, nabízí PSA FINANCE tyto produkty: - spotřebitelský úvěr - předmět úvěrové smlouvy (tedy automobil) je od samého počátku ve vlastnictví klienta. Úvěr je obvykle vázán na automobil, ale přistupujeme i na jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 72 měsíců. - finanční leasing - neboli finanční pronájem, automobil je ve vlastnictví leasingové společnosti, nájemcem je pak provozovatel. Tato varianta je vhodná pro podnikatele - operativní leasing - vztah mezi leasingovou společností a leasingovým nájemcem - pojištění - díky němu vám zajistíme opravu auta u vašeho obvyklého servisu Spolupracujte pouze s nejlepšími - spolupracujte s PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA. Na českém trhu působíme už více než 10 let. Vlajkovou lodí naší společnosti je pak francouzská banka Banque PSA Finance, která je dceřinou společností skupiny PSA-Peugeot-Citroën, a která působí v 21 zemích po celém světě.


Pojištění vozidel Peugeot Praha

Pojištění vozidel Peugeot Praha

Společnost PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o.nabízí pojištění vozů Peugeot. Pod značkou Peugeot Pojištění zajistíme: - opravu auta u vašeho obvyklého značkového servisu - opravu auta u jiného autorizovaného prodejce nebo u jiného autorizovaného servisu. Máte tak jistotu, že bude oprava provedena pomocí originálních dílů a v souladu se zárukou výrobce. Více info naleznete viz odkaz níže:


Pojištění vozů Citroen Praha

Pojištění vozů Citroen Praha

Společnost PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o.nabízí pojištění vozů Citroen. Pod značkou Citroen Pojištění zajistíme: - opravu auta u vašeho obvyklého značkového servisu - opravu auta u jiného autorizovaného prodejce nebo u jiného autorizovaného servisu. Máte tak jistotu, že bude oprava provedena pomocí originálních dílů a v souladu se zárukou výrobce. Více info naleznete viz odkaz níže:


Operativní leasing Praha

Operativní leasing Praha

PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. nabízí operativní leasing. - ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem. Uzavírá se na relativně krátkou dobu pronájmu. Doba pronájmu bývá sjednána dle požadavků zákazníka. Ukončením řádné doby leasingu zůstává předmět leasingu dále ve vlastnictví pronajímatele. Více info naleznete viz odkaz níže: