JUNG.CZ a.s.


Dolní Kamenice 19, Velvary 273 24
Naše společnost JUNG.CZ a.s. se zabývá projekcí, stavbou a prodejem rodinných domů, které se nacházejí 30 minut od Prahy (Unhošť, Velvary, Dolní Kamenice u Velvar, Dolní Jirčany a Praha-západ).

Nabízíme lákavé pozemky, domy na prodej, stavby na klíč v Dolních Jirčanech s veškerou občanskou vybaveností jako jsou školy, školky, obchody nebo lékařské ordinace.

Budovy jsou stavěny z kvalitního zdicího materiálu (YTONG) se zateplením polystyrenem, základy jsou vylité do betonových pásů na nichž leží železobetonová deska, střecha je pokryta odolnou krytinou značky KM - BETA.

Charakteriska našich domů a lokalit:
- vysoký uživatelský standard bydlení za přijatelnou cenu
- možnost vestavěného podkroví a klientských úprav
- zahrada za domem.

Služby:
- investiční zajištění území
- projektování rodinné domy.

Produkty
  • developerské projekty, vytipování stavební parcely, výkup pozemků, scelení pozemků, řešení financování stavby, zajištění stavebního povolení
  • projekty rodinných domů, vypracování studie stavby, návrhy interiérů, zpracování projektové dokumentace
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace

Aplikace speciálních izolačních materiálů, vyztužovací systémy na zpevnění podloží.

Prodej postelí a matrací Jihlava, ložnicový nábytek, noční stolky, polštáře, přikrývky, dekorace.

Prodej postelí a matrací Jihlava, ložnicový nábytek, noční stolky, polštáře, přikrývky, dekorace

Související články
Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Stavby Nisa, s.r.o.

Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Přemýšlení o vlastním bydlení bývá opravdu složité. Těžké je i samotné rozhodnutí, zda si nechat postavit dům, nebo stavět svépomocí. V případě stavby můžete využít našich návrhů. Dáme vám veškeré podklady a propočítáme celkovou částku stavby.


Projektování a inženýring

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.


Železobetonové konstrukce od projektu po montáž

ZIPP Brno s.r.o.

Železobetonové konstrukce od projektu po montáž

Stavební firma ZIPP Brno s.r.o. se zabývá projektováním, statikou, dodávkou a montáží železobetonových konstrukcí. K další nabídce služeb společnosti patří také autodoprava, pronájmy jeřábů, provozování autodíly a pneuservisu, zámečnické práce a další činnosti na profesionální úrovni.


Firemní články
JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení

JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení

Co kdybychom vám řekli, že zatímco máte nohy na stole a vychutnáváte si kávičku, váš vysněný dům získává svou podobu? Stavba domu vyžaduje značné úsilí – vy ale nemusíte hnout ani prstem. Stačí, když se obrátíte na společnost JUNG.CZ. Zajistíme vám totiž pozemek a postavíme dům.


Prodej levných pozemků v blízkosti Prahy? To není pohádka!

Prodej levných pozemků v blízkosti Prahy? To není pohádka!

Hodláte stavět a nemůžete najít vhodný pozemek? Pak jste určitě ještě nekontaktovali společnost JUNG.CZ. Našim klientům totiž nabízíme bohatý výběr pozemků k prodeji. Máme pro vás připraveny atraktivní lokality, které bývají jinak rychle zabrané. Díky nám se můžete stát jedním z majitelů pozemků na místech, kde by si své snové bydlení dokázal představit každý.


Levné bydlení v okolí Prahy? Rodinné domy Unhošť jsou pro vás jako stvořené

Levné bydlení v okolí Prahy? Rodinné domy Unhošť jsou pro vás jako stvořené

Vlastní rodinný domek za Prahou je snem každého druhého pracujícího člověka ve Středních Čechách. Velmi zajímavou variantou, jak zůstat v kontaktu s výhodnými pracovními příležitostmi hlavního města a zároveň mít dostatek soukromí a prostoru pro rodinný život, jsou rodinné domy Unhošť. Nenechte se však zmást. Jde o plnohodnotné bydlení za Prahou se všemi jeho výhodami, nikoli o klasický satelit se špatnou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Rodinné domy Unhošť jsou úplně jiná liga a díky společnosti JUNG.CZ a.s. je nyní toto variabilní bydlení za Prahou na dosah ruky i vám!


Prodej rodinných domů Praha - bydlení pár desítek kilometrů od centra Prahy

Prodej rodinných domů Praha - bydlení pár desítek kilometrů od centra Prahy

Toužíte po vlastním rodinném domku blízko přírody, který by ležel v klidné lokalitě, ale zároveň byl blízko od centra města? Ve společnosti JUNG.CZ pro vás máme ideální řešení.


Rodinné domy Unhošť - bezbariérové byty, řadové domečky, v blízkosti Zličín a Hradčanská

Rodinné domy Unhošť - bezbariérové byty, řadové domečky, v blízkosti Zličín a Hradčanská

Bezbariérové byty v klidné oblasti Unhoště se hodí, pokud máte rádi dlouhé procházky do přírody a přitom dojíždíte do Prahy.


Rodinné domy Dolní Kamenice - nabízející klidné bydlení blízko u Prahy

Rodinné domy Dolní Kamenice - nabízející klidné bydlení blízko u Prahy

Rodinné domy Dolní Kamenice u Prahy jsou pro všechny, kdo chtějí bydlet v krásném klidném prostředí, ale přitom to mít opravdu kousíček do centra dění hlavního města.


Prodej rodinných domů Velvary, pro poklidný rodinný život v krásné přírodě

Prodej rodinných domů Velvary, pro poklidný rodinný život v krásné přírodě

Příjemný a klidný život na malém městečku v rodinném domku ve Velvarech. Domy jsou situované jedním směrem do malebné přírody a druhou chrání ozdobené protihlukové stěny proti nedaleké silnici.


Rodinné domy|Dolní Kamenice - na prodej blízko hlavního města

Rodinné domy|Dolní Kamenice - na prodej blízko hlavního města

Pět nových rodinných domků a šest pozemků na prodej naleznete v lokalitě Velvary-Dolní Kamenice. Velvary jsou velmi blízko Prahy s dobrou vlakovou infrastrukturou a novou dálnicí. Domky a prostory se nacházejí dva kilometry od centra obce. Z jednoho směru jsou prostory otevřené do krajiny, druhou stranu chrání proti nečistotám a hluku stěny nastavené proti silnici. Okolí Velvar je zvlněné a výborné pro pěší turistiku, cyklistiku a v zimě na běžky. V pozadí vyhlídek se tyčí hora Říp. Koho sport a procházky nezajímají, může se jít podívat na historické stavby v centru. V obci naleznete všechnu důležitou infrastrukturu, jako je školka, základní, střední a umělecká škola, obchody, restaurace, knihovna, výstavy a muzeum. Pravidelně zde probíhají farmářské trhy. Pokud si chcete odpočinout od ruchu velkoměsta a přeci ho mít stále při ruce, v domě v Dolní Kamenici budete spokojeni.


Rodinné domy Velvary – klid, příroda, ale i snadná dostupnost města

Rodinné domy Velvary – klid, příroda, ale i snadná dostupnost města

Město Velvary nabízí veškerou občanskou vybavenost, kulturní vyžití, klid a přírodu, zároveň odtud ale za pár minut dojedete do Prahy i dalších velkých měst v okolí. Můžete tak pracovat v hlavním městě, ale ve volných chvílích si užívat čerstvého vzduchu a ticha. Je přesně tohle to, co by vám vyhovovalo? Velvary se mohou stát i vaším domovem, stačí se obrátit na společnosti JUNG.CZ. Právě ve městě Velvary pro vás totiž máme zcela nové rodinné domy za velmi  výhodné ceny. Ve společnosti JUNG.CZ vám plníme sny o bydlení. Stavíme pro vás proto rodinné domy v atraktivních lokalitách, které vám nabídnou všechen potřebný komfort. Jinak tomu není ani v případě města Velvary. Nabízíme vám rodinné domy se zahradou, které vám ušijeme přímo na míru. Rodinné domy stavíme z kvalitních zdících materiálů včetně tepelné izolace, samozřejmostí je pak odolná střecha a pětikomorová plastová okna. Také kuchyně je připravená k okamžité montáži linky. Ústřední vytápění a dostatek teplé vody vám pak zajistí závěsný kotel Junkers. I když pro vás rodinné domy stavíme, chceme vám dát možnost přizpůsobit si bydlení vašim představám a životnímu stylu. Obklady, dlažby a koberce si proto můžete vybrat. Rodinné domy vám navíc nabízí možnost pozdější dostavby podkroví. Když se vaše rodina rozroste, nebo prostě budete potřebovat víc prostoru, není problém tomu dům uzpůsobit. Naše rodinné domy vám tak dávají možnosti úprav a z 2 + 1 můžete hravě udělat 4+ 1. Bydlet na vesnici, ale přitom mít možnost si kdykoli užívat výhody velkoměsta je sen většiny lidí. Díky společnosti JUNG.CZ se ale i sen může stát realitou. Obraťte se na nás ještě dnes, rádi vám sdělíme, jaké rodinné domy jsou momentálně k dispozici.


Rodinné domy Praha, Kladno - Unhošť

Rodinné domy Praha, Kladno - Unhošť

Bydlení v malé vesničce nebo malém městě těsně za Prahou je dnes sen mnoha lidí. Není divu, rodinné domy v okrajových částech Prahy vám nabízí dostatek klidu, soukromí a krásy přírody, dojezd do centra města je ale možný během několika desítek minut. I v lokalitě blízko Prahy, tedy v Unhošti (okres Kladno) tak můžete plně využít všech výhod, které vám nabízí město, ale zároveň kdykoli utéct od každodenního shonu. Sníte o podobném bydlení v rodinném domě i vy? Obraťte se na společnost JUNG. CZ a váš sen se může stát realitou. Ve společnosti JUNG. CZ pro vás stavíme rodinné domy v žádaných lokalitách už řadu let. Víme, co je pro vás nejlepší a nabízíme vám výhodné pozemky a rodinné domy například ve městě Unhošť v blízkosti Prahy. Středočeské město Unhošť v okrese Kladno vám nabízí veškerou občanskou vybavenost od školy a školky, přes lékařskou kliniku až po nejrůznější obchody, hřiště či restaurace. Skvělé vyžití nabízí také křivoklátské lesy, do kterých to skutečně není daleko. Rodinné domy Praha (Unhošť) jsou výhodné také z hlediska dostupnosti. Do Prahy se odtud totiž dostanete pohodlně hromadnou dopravou nebo autem velmi krátké doby. Ve společnosti JUNG.CZ víme, že nejen atraktivní lokalita blízko Prahy je pro vás důležitá. Velkou pozornost proto věnujeme nejen výběru vhodného pozemku pro rodinné domy v lokalitě Praha a střední Čechy (včetně Unhošti), ale také samotné stavbě domu. Naše rodinné domy jsou proto postaveny z kvalitního zdícího materiálu, mají pevné základy a odolnou střešní krytinu. Nezapomínáme ani na tepelnou izolaci, spolehlivý systém vytápění a kvalitní plastová okna. Rodinné domy Praha jsou tak perfektně připravené k nastěhování, prostor ale necháváme i vaší fantazii a vkusu. Rodinné domy proto budujeme postupně tak, abychom mohli zohlednit vaše individuální potřeby. Přesně dle svého vkusu si můžete vybrat také koberce, dlažby a obklady, k rodinnému domu si navíc později můžete přistavět podkroví. Jak vidíte, rodinné domy Unhošť v blízkosti Prahy mají celou řadu výhod. Chcete si i vy užívat pohody, pracovat na zahradě a zároveň být blízko Prahy i krásných křivoklátských lesů? Obraťte se na společnost JUNG.CZ a pořiďte si dům v malebném městečku Unhošť.


Výstavba rodinných domů na klíč Kladno

Výstavba rodinných domů na klíč Kladno

Chcete si nechat postavit rodinný dům? Využijte výstavbu rodinných domů realizované společností JUNG.CZ a.s.. Firma JUNG CZ a.s. staví rodinné domy na exkluzivních parcelách nedaleko Prahy. Můžete bydlet na venkově, ale přitom si užívat i výhod, které budete mít díky dostupnosti hlavního města Prahy. K samotné výstavbě používá firma pouze kvalitní zdicí materiály, a to od značky YTONG. Současně jsou domy zateplovány, základy jsou lité do betonových pásů, na kterých leží železobetonová deska. Celá stavba je zakončena kvalitní střešní krytinou KM – BETA, která je značkou osvědčené kvality. Nechejte si i vy postavit dům na klíč nedaleko Prahy. Zajistíte si tím vysoký uživatelský standard, bydlení za přijatelnou cenu a další skvělé výhody. Kontaktujte společnost JUNG.CZ a.s. na čísle 315 761 200 pro bližší informace o stavbách.


Prodej rodinné domky Unhošť, Velvary a Dolní Kamenice u Velvar.

Prodej rodinné domky Unhošť, Velvary a Dolní Kamenice u Velvar.

Společnost JUNG.CZ a.s.projektuje, staví a prodává rodinné domky v lokalitách u Prahy: - Unhošť - Velvary - Dolní Kamenice u Velvar. Prodáváme atraktivní pozemky v Dolních Jirčanech. Nabízíme vysoký uživatelský standard bydlení za přijatelnou cenu. Pro naší akční nabídku klikněte na odkaz viz níže.