CAZER s.r.o.


Šlechtitelů 583/1, Olomouc - Holice 779 00

Divize CZECHTEC:

Divize CzechTEC, v současnosti naše hlavní divize, disponuje znalostmi a zkušenostmi z oblasti automatizace výrobních procesů, s notnou podporou elektronických řídících systémů. CzechTEC si také získala významné místo na poli přesné strojírenské výroby.

Jsme tedy firma, která se primárně zabývá vývojem a výrobou plně automatizovaných výrobních linek a která je na trhu stabilním partnerem pro modernizace výrobních technologií, automatizace výroby a výrobních procesů. Hlavní činnost jsme zaměřili právě na vývoj a výzkum, výrobu a dodání jednoúčelových výrobních zařízení na klíč. V současnosti naše společnost úspěšně zastřešuje všechny profese z oboru automatizace a je tak schopna zákazníkovi nabídnout komplexní a efektivní řešení výrobních zařízení na míru.

V oblasti vývoje, konstrukce a výroby plně automatizovaných strojů, ale i celých výrobních linek zasahujeme do různých odvětví průmyslu, jako např. gumárenství, zpracování plastů, hygienické pomůcky, svařování a balení. Daří se nám vítězit v konkurenci opravdu netradičním, ale přitom exaktním řešením zadaného úkolu.


Nabízíme:

Naše společnost je zaměřena na vývoj a výrobu plně automatizovaných výrobních linek.

Máme vlastní vývojovou, konstrukční a programátorskou kancelář, kde naši zaměstnanci pracují na předních technologiích.

Navrhneme chytré řešení a dodáme výrobní zařízení na míru zákazníkovým potřebám.

Disponujeme také vlastní výrobou a nabízíme kusovou, malo i velkosériovou výrobu v oblasti jemné mechaniky.

IČ: 26857219
DIČ: CZ26857219
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radim Cázer

Další produkty a služby
  • stroje na přípravu krmiv, mísiče a šrotovníky, váhy a řídicí jednotky, výroba suchých směsí,


Související články
Kompletní dodávka pekařských linek
Kompletní dodávka pekařských linek

Myslíte si, že mít vlastní pekárnu je příliš složité? Ne v případě, že si do pekárny a cukrárny pořídíte profesionální a kvalitní zařízení. Od pecí až po pekařské a cukrářské linky. A s výrobou a dodávkami těchto zařízení má téměř 30letou zkušenost firma J4 s.r.o. z Předměřic nad Labem.


Robotizovaná pracoviště
Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T spol. s r.o. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.


Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů
Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů

Hodil by se vám do firmy jednoúčelový stroj? Přemýšlíte a zajímáte se o tyto a podobné produkty? Investice do jednoúčelových strojů a montážních automatů se rozhodně vyplatí a má budoucnost. Obrátit se můžete na společnost UNIREG spol. s r.o., která je špičkovým výrobcem jednoúčelových strojů.


Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.