Společnost pro rozhodčí řízení a.s.


Sokolská 1788/60, Praha 2 - Vinohrady 120 00

Společnost pro rozhodčí řízení a. s. Vám zajistí využití služeb rozhodců, kteří svými praktickými i teoretickými znalostmi napomohou využití všech dosud málo známých výhod rozhodčího řízení.
Předmětem jejího podnikání je vzdělávací a školící činnost pro rozhodce, služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob, zprostředkování služeb. Společnost přináší možnost efektivního řešení Vašich obchodních sporů, úsporu nákladů s nimi souvisejících, jakož i další nezanedbatelné výhody, které rozhodčí řízení přináší.
Rozhodčí řízení předpokládá dohodu sporných stran o tom, že jejich spor rozhodne nikoliv soud, ale rozhodce. Takovou dohodu je možné sjednat tzv. rozhodčí doložkou již ve chvíli uzavírání smlouvy o vzájemném plnění podle zák. č. 216/94 Sb. Své služby nabízíme zejména subjektům, které uzavírají větší množství relativně stejných smluv (formulářové smlouvy), obvykle se svými zákazníky, klienty atd. Předmětem smluv nejsou zpravidla složité právní vztahy, a důvodem sporu ve zdrcujícím případě bývá neplnění druhé strany. Za této situace vzniká potřeba co možná nejrychlejšího rozhodnutí, na jehož základě, pokud bude žaloba důvodná, a rozhodnutí nebude dobrovolně splněno, bude možné vést výkon rozhodnutí- exekuci. V seznamu rozhodců společnosti je vedeno 20 rozhodců.

IČ: 26421381
DIČ: CZ26421381
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: JUDr. Jan Brož

Další produkty a služby
  • právní poradenství, česká advokátní komora, zpracování právních rozborů, sepisování listin, obhajoba v trestních věcech


Související články
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.