REMY COINTREAU CZECH REPUBLIC s.r.o.


Pod Klaudiánkou 1174/4b, Praha 4 - Podolí 147 00

JAK POZNAT ROK VÝROBY?
Všechny značky prodávané společností Remy Cointreau Česká Republika s.r.o. mají na lahvi uvedený LOT kód (výrobní šarže).
Jak určíte rok výroby na vašich lahvích zjistíte na adrese:
http://www.remy-cointreau.cz/jak-poznat-rok-vyroby/?legal=ANO
Výhradní dovozce, distribuce, velkoobchod, velkosklad, prodej:
- značkové nápoje a potraviny.

Sortiment:
Alkoholické nápoje:
- likéry, Vodka, Brandy, Whisky, Gin,
Bourbon, Cognac,
Rum, Tequila, aperitivy
- METAXA, JIM BEAM,
SKYY, CAMPARI, CINZANO, COURVOISIER, LARRIOS 12, MOUNT GAY,
JÄGERMEISTER, BOLS, RÉMY MARTIN,
THE FAMOUS GROUSE, LAPHROAIG
MACALLAN, PIPER HEIDSIECK,
COINTREAU a MATUSALEM
- miniatury
Vína:
- šampaňské víno, šampaňská vína
Ostatní:
- tekuté koření.

Značky:
- METAXA (Řecko)
- JAGERMEISTER (Německo)
- JIM BEAM (USA)
- REMY MARTIN-COINTREAU (Francie)
- PIPER HEIDSIECK (Francie)
- COURVOISIER (Francie)
- LARRIOS 12 (Španělsko)
- MOUNT GAY (Barbados)
- LAPHROAIG (Anglie Skotsko)
- SAUZA (Mexico)
- CANADIAN WHISKY (Canada, Kanada)
- THE FAMOUS GROUSE (Velká Británie)
- BOLS (Holandsko)
- OSBORNE (Španělsko)
- SKYY (USA)
- CINZANO (Itálie)
- CAMPARI (Itálie)

Koření:
- TABASCO (USA).

IČ: 46990054
DIČ: CZ46990054
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Návod, jak identifikovat láhve

Návod, jak identifikovat láhve

Podle mimořádného opatření MZČR nelze prodávat a nabízet ke spotřebě konečnému spotřebiteli lihoviny s 20% alkoholu a více, které byly vyrobeny po 1.1.2012, pokud nejsou ve všech fázích uvádění do oběhu provázeny dokladem o původu podle nařízení vlády č. 317/2012. V souvislosti s tímto nařízením níže uvádíme návod, jak identifikovat lahve, které: 1) jsou vyrobené před 1.1.2012 a mohou se prodávat volně bez jakýchkoliv dalších certifikátů 2) jsou vyrobené po 1.1.2012 a musí být doložené certifikátem (rodným listem). Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Jak poznat rok výroby - šarže alkoholu

Jak poznat rok výroby - šarže alkoholu

Remy Cointreau Czech Republic, s.r.o., jakožto výhradní distributor premiových exportních lihovin, uvádí na trh lihoviny, které splňují veškeré bezpečnostní požadavky kladené na potravinářský produkt. Jde o zcela bezpečné a výrobci certifikované lihoviny, splňující podmínky dosledovatelnosti zboží, a to až do základní úrovně tj. používání surovin pro výrobu, formou označení konkrétní výrobní šarže. Jde o zcela jednoznačné dodržování legislativního opatření EU (CONSLEG: 1989L0396 - 03.11.1992), obsaženého ve Vyhlášce Ministerstva zemědělství ČR 324/1997. Tento manuál slouží k identifikaci lahví uvedených na trh naší firmou (viz. Registrační číslo na kolku) a detailní údaje o datu plnění lahví (viz. LOT kódy). KOLEK LAHVE, KTERÉ SE NEKOLKUJÍ: Zboží bez alkoholu (Tabasco, Bols Grenadine Syrup) Šumivá vína (Piper Heidsieck, Cinzano Asti) Tzv. Meziprodukty = kombinace vín, záleží dle celního zařazení, u nás Cinzano Lahve do velikosti 0,2L Alkohol a likéry do 15% alkoholu LOT KÓDY LOT kód = číslo výrobní dávky/šarže/partie. Slouží k rozlišení určité výrobní dávky v rámci serií. Použitím LOT kodu lze sledovat výrobek od data výroby až po prodej finálnímu zákazníkovi. LOT číslo obvykle obsahuje informace typu: rok, měsíc a den produkce, geografický region, výrobní podnik a další specifikace.


Výrobce prémiové destiláty Praha

Výrobce prémiové destiláty Praha

Společnost REMY COINTREAU CZECH REPUBLIC s.r.o se řadí do TOP10 světového žebříčku výrobců prémiových destilátů. Naše značky jsou prodávány ve 150 zemích na celém světě ať již prostřednictvím vlastních distribučních organizací nebo přes nezávislé distributory. Prémiové destiláty: - METAXA, JÄGERMEISTER - JIM BEAM, RÉMY MARTIN - PIPER HEIDSIECK, BOLS - COINTREAU - MATUSALEM, THE MACALLAN, SAUZA - THE FAMOUS GROUSE, HIGHLAND PARK a další. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Profesionální nápojový lístek zdarma

Profesionální nápojový lístek zdarma

Potřebujete profesionální nápojový lístek zdarma a do dvaceti minut? Navštivte tyto stránky, kde naleznete jednoduchý nástroj pro on-line tvorbu nápojových lístků. Více informací o našich produktech se dozvíte na odkazu viz níže.Další produkty a služby
  • distribuce destilátů, whisky, vodka a tequilla, gin a likéry, brandy, rumy, ovocné destiláty
  • alkoholické nápoje, vinné produkty, vinařský sortiment, vinná réva, jakostní vína


Související články
Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků
Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.


Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.


Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!

Nakupovat potraviny online je velmi pohodlným, příjemným a navíc finančně výhodným způsobem, jak zajistit rodině vše, co je aktuálně třeba. Kdo by si nechtěl ušetřit čas, a zbytečné nervy při nákupech v přeplněných supermarketech? Zásilková služba Z-market vám k výhodám nákupu potravin online navíc nabízí rozvoz potravin až k vám domů či do kanceláře. Vaše oblíbené potraviny tak můžete mít v Praze a okolí do 24 hodin od objednání!