Sedlářství a brašnářství HORA
Jan Prokop


Nové Dvory 7, Polná 588 13

Sedlářství, brašnářství.

Výroba:
-kabelky, brašny
-pouzdra na zbraně
-kožené doplňky pro motorkáře
-pouzdra, peněženky
-jezdecké potřeby
-sedla, postroje na koně
-opasky, obojky aj.

Telefon:
+420 776 743 693

Email:
horasedlarstvi@seznam.cz

Web:
http://www.hora-sedlarstvi.cz

Kontaktní osoby:

Jan Prokop
funkce: majitel


GPS: 49°29′59.28″ N, 15°40′36.55″ E

QR kód firmy Sedlářství a brašnářství HORA Jan Prokop

Plánování trasy
Výběr blízké firmy zde


Společnost zajišťující prodej pomůcek, laboratorní reagencie té nejvyšší kvality, spojení umělé DNA či analyzování biologického materiálu.

Související články
Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh
Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Textilní výroba přináší mnoho úspěšných produktů, díky kterým je náš život modernější a komfortnější a to od oblečení až po předměty denní potřeby. K těmto výrobkům patří také stuhy, které neupadly do zapomnění a mají svoje důležité místo na trhu jako i firma ELAS, společnost s ručením omezeným.


Pletací příze Bravo Baby
Pletací příze Bravo Baby

V dnešním světě není snadné najít produkty, které jsou pro nás dospělé, ale také například pro naše nejmenší, miminka a děti, nezávadné. Svět je přesycený různými výrobky, avšak narazit na něco poctivého, kvalitního a zároveň pro děti nezávadného, bývá často problém. Pokud navíc jako maminky rády pletete, pak je zde kvalitní pletací příze od německého výrobce, která vám to všechno vynahradí.


Maskoti - název mluví za vše
Maskoti - název mluví za vše

Obecně totiž na takové věci lidé nemyslí, ale když nad tím zapřemýšlíme, tak výroba maskotů musí být velká legrace. Výrobou maskotů se zabývá společnost Image on Stage. Vyhotovují maskoty na klíč. Dodají vám profesionální návrh, zvolí optimální materiály a každý výchozí maskot vždy co nejvíce odpovídá dané předloze.


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.