TENZONA s.r.o.


Společnost TENZONA, s.r.o. s provozovnou v Jihlavě se zaměřuje na realizaci silničních automobilových a kolejových vah na klíč v České republice i na Slovensku. Dále na pásové váhy.
Specializuje se na servis, kalibraci i ověřování nových i starých vah.

Silniční váhy na auta i kamiony. Dodávka a realizace přesných a spolehlivých mostních vah díky tenzometrickým snímačům POWERCELL® PDX®. Váhy se skládají
z mechanické konstrukce s elektronickou částí. Zajištění realizace, renovace, opravy a servisu dle nejosvědčenějších metod a také úředního ověření.

Poskytujeme i možnost výkupu starých autovah.

Dodáváme kolejové váhy nejvyšší kvality zaručené použitím špičkových komponent. Zajistíme bezkonkurenční výkon a nízké cenové náklady díky snímačům METTLER TOLEDO. Složeny z mechanické a elektronické části. Postaráme se i o modernizaci mechanických kolejových vah.

Jsme schopni zajistit individuální řešení na míru. Dodáme Vám pásové, zásobníkové, jeřábové váhy. V případě zájmu zajistíme i speciální váhy pro vážení letadel.

Slogan:

Průmyslové vážení na nejvyšší úrovni

Štítky:

silniční automobilové váhy, na auta, kamiony, autováha, pásové váhy, servis, kalibrace, ověřování

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Mostní digitální váhy Brno, pro vážení silničních vozidel

Mostní digitální váhy Brno, pro vážení silničních vozidel
U společnosti Tenzona s.r.o. naleznete velký výběr nejspolehlivějších mostních digitálních vah pro vážení silničních vozidel v Brně a okolí.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TENZONA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TENZONA s.r.o.
www.tenzona.cz
Adresa

Adresa

Erbenova 2144/38
Jihlava 586 01

tenzona@tenzona.cz
+420 737 215 792


Najdete nás také zde:

ARES
captcha