Tasha Cosmetics CZ s.r.o.

CZKSpolečnost Tasha Cosmetics CZ s.r.o. se zabývá dovozem, distribucí a prodejem kvalitních a efektivních kosmetických výrobků a zařízení. Pořádáme také kurzy a školení depilace a permanentního make-upu.

Gelový a akrylový systém:
Vyberte si z řady našich UV gelů Tasha. Nabízíme veškerý materiál na modeláž nehtů UV gelem a akrylem. Naleznete zde modelovací UV gely jednofázové, podkladové, vrchní, barevné. Široká nabídka gel laků a LED gelů v mnoha odstínech. Veškeré příslušenství, které potřebujete k modeláži nehtů. UV lampy, brusky, odsávačky, pilníky, štětce...

Manikúra a pedikúra:
Přírodní manikúra - vše pro péči o přírodní nehty. Široký výběr olejíčků, výživných a barevných laků na nehty. Skleněné a papírové pilníky na přírodní nehty, nůžtičky na nehty a jiné nástroje na manikúru. Najdete zde i produkty pro Pshine japonskou manikúru, která je určená pro přírodní nehty. Odlakovače na nehty bez acetonu klasické nebo aromatické.

Řasy a oční okolí:
Produkty určené ke zkrášlení očního okolí a obočí. V naší nabídce naleznete nalepovací řasy vcelku, jednotlivé trsy vysoké kvality na zahuštěná řas, lepidla na trsy a řasy, sady na trvalou na řasy, barvy na řasy a obočí, designové řasy od firmy Paperself. Součástí sortimentu jsou i nástroje určené pro úpravu očního okolí, jako pinzety, kleště na řasy.

Permanentní makeup:
Nabízíme vám celý sortiment výrobků potřebných k výkonu permanentního make-upu.

Depilace a parafín:
V našem sortimentu naleznete široký výběr depilačních vosků - gelových, olejových i klasických. Pro správně provedenou depilaci použijte přípravky k ošetření pokožky před a po depilaci. Parafínové zábaly se těší velké oblibě hlavně v chladném období. Prafínové zábaly ruce nejen prohřejí, ale pomáhají i lepšímu prokrvení rukou. Parafínové zábaly můžete použít i na nohy. V našem obchodě naleznete vše, co k parafínovým zábalům potřebujete.

Netkané textilie:
Bohatý sortiment čepic, ručníků, ústenek, rukavic a mnoho dalších vhodných pro kosmetické salóny, spa či jako doplňující spotřební materiál pro ubytovací zařízení.

Naši prodejnu naleznete na adrese Pod Harfou 3, Praha 9.


Katalog firem:    

Drogerie a kosmetika

,

Zařízení pro služby - kadeřnictví, čistírny

,

Kurzy pro firmy

,