Frajt s.r.o.
Kvalitní zázemí pro sport i volný čas
Odolné šatní skříňky do vlhkých i suchých prostor, zámkové systémy

Vysoce odolné šatní skříňky HPL do vlhkých i skříňky LTD do suchých prostor, skleněné šatní skříňky nevšedního designu do moderních wellness center, aquaparků, fitness prostor vyrábí, dodává a instaluje společnost Frajt s.r.o. , která se rovněž specializuje na elektronické zámky OTS, mincovní zámky a PIN kódové zámky.

Výroba šatních skříněk do saun, bazénů, aquaparků

Skleněné skříňky s keramickým potiskem libovolného motivu do wellness a aquaparků

Šatní skříňky z bezpečnostního kaleného skla s keramickým potiskem oblíbeného motivu tvoří moderní elegantní vybavení hotelů, wellnes areálů, lázní, bazénů, fitness center a acquaparků. Skleněné šatní skříňky jsou vysoce odolné proti vlhkému prostředí, poškrábání a velmi dobře se udržují.

Skleněné šatní skříňky s keramickým potiskem


Šatní skříňky do vlhkých prostor, skříňky na helmy, na cennosti, botníky do šaten

Do vlhkých prostor můžeme ještě nabídnout šatní skříňky z HPL materiálu, do suchých prostor šaten sportovních klubů instalujeme šatní skříňky typu LTD. Mysleli jsme i na motorkáře a vyrábíme skříňky na helmy, hotelové recepce uvítají skříňky na ukládání cenností a do šaten, škol, knihoven, sportovišť dodáváme praktické HPL botníky odolné proti vlhkosti.

Šatní skříňky, skříňky na helmy, na cennosti, botníky


Elektronické zámky na PIN, OTS elektronický zámek, mincovní zámky

Specializujeme se i na výrobu zámkových systémů, takže všechny typy skříněk a zásuvky kancelářských stolů vybavíme elektronickými zámky na PIN. Naprostou bezpečnost uschovaných věcí poskytne kvalitní elektronický zámek OTS, který se ovládá jednoduchým stisknutím knoflíku. Do skříněk sportovních areálů či obchodních center instalujeme mincovní zástavní zámky OJMAR pro vhození mincí v hodnotě 10, 20 Kč, 1€.

Elektronické zámkové systémy, mincovní zámkyPotisk skla Image Glass

Potisk skla Image Glass

Keramický potisk na sklo IMAGE GLASS do interiérů i exteriéru

Šatní skříňky a zámkové systémy

Šatní skříňky a zámkové systémy

Odolné šatní skříňky do vlhkých i suchých prostor, zámkové systémy

Systém EPOS

Systém EPOS

Elektronický platební a odbavovací systém EPOS pro řízení sportovních areálů