UNIVERZÁLNÍ ČISTÁ VODA a. s.


Strojírenská 259, Praha 5 - Zličín 155 21

Naše firma poskytuje komplexní služby v oblasti úpravy a filtrace vody pro pitné, užitkové i technické účely.

Zabezpečujeme služby jak pro rodinné domky a chaty, tak i pro stravovací a ubytovací zařízení, kotelny, prádelny, města, obce i průmysl.

Na základě znalosti kvality vody, nejlépe jejího laboratorního rozboru, a účelu užití Vám navrhneme optimální způsob úpravy vody. Rozbor vody můžeme zajistit. Porady a konzultace zdarma na našem pracovišti každé pondělí od 8.00 do 18.00. hodin, v jiné době po dohodě.

IČ: 14799197
DIČ: CZ14799197
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vlastimil Hanzal

Filtrační zařízení

Filtrační zařízení

Nabízíme dodávky a montáže filtračních zařízení. Záruční i pozáruční servis.


Odstranění těžkých kovů a chloru z vody Praha

Odstranění těžkých kovů a chloru z vody Praha

Nabízíme odstranění těžkých kovů, chloru a pevných látek z vod pomocí filtrů. Odstraňujeme: - těžké kovy - chlor - pevné látky - mechanické nečistoty - organické a anorganické látky - ostatní. Druhy filtrace: - mechanická - písková - aktivním uhlím - alkalizace.


Úprava vody pro pitné účely Praha

Úprava vody pro pitné účely Praha

Společnost UNIVERZÁLNÍ ČISTÁ VODA a. s. nabízí úpravu vody pro: - domácnosti - rodinné domky - chaty - penziony - hotely - školy - školky - města a obce - potravinářské výroby - nápojový průmysl atd. Podle charakteru znečištění se volí vhodná technologie a filtrační zařízení. Většinou se jedná o úpravu vody ze studny, ať již kopané nebo vrtané. Někdy je též vhodné upravit vodu z veřejného řádu, např. jí změkčit. Služby v oblasti úpravy vody: - odstranění železa a manganu - změkčení - odstranění dusičnanů - zdravotní nezávadnost vody - a další...


Praha montáž filtrů na úpravu vody

Praha montáž filtrů na úpravu vody

Společnost UNIVERZÁLNÍ ČISTÁ VODA a. s. nabízí montáž filtrů na úpravu vody. Filtr zapojíme řádným způsobem a uvedeme ho do provozu. Při správném provozování není životnost zařízení omezena. Doporučujeme pravidelné odborné servisní prohlídky . Více info naleznete zde: http://www.ucv.cz/cz/montaz-a-servis/


Praha filtrace vody aktivním uhlím

Praha filtrace vody aktivním uhlím

Společnost UNIVERZÁLNÍ ČISTÁ VODA a. s. nabízí filtraci vody aktivním uhlím. Odstraní z vody většinu látek organického a některé látky anorganického původu, jako jsou pesticidy, těžké kovy a podobně. Odstraňuje z vody nepříjemné pachy včetně chlóru a celkově zlepšuje chuť upravené vody.


Úprava a filtrace vody Praha

Úprava a filtrace vody Praha

Společnost UNIVERZÁLNÍ ČISTÁ VODA a. s. nabízí úpravu a filtraci vody. Komplexní služby v oblasti filtrace a úpravy vody: - pitná voda - užitková voda - technické účely. Vhodné: - rodinné domy - chaty - ubytovací zařízení - obce - průmysl. Více info naleznete zde: http://www.ucv.cz/cz/technologie-a-zarizeni/filtrace.htm


Montáž a servis vodních filtrů Praha

Montáž a servis vodních filtrů Praha

Nabízíme montáž a servis filtrů a zařízení na úpravu vody. Doporučujeme pravidelné odborné servisní prohlídky a celkovou repasi filtru. Záruční a pozáruční servis: - preventivní - běžný - havarijní.


Úprava vody pro technické účely

Úprava vody pro technické účely

Společnost UNIVERZÁLNÍ ČISTÁ VODA a. s. nabízí úpravu vody pro technické účely. Služby v této oblasti: - změkčení - alkalizace - dávkování pasivačních chemikálií - demineralizace - a další... Provádíme návrhy, dodávky a montáže úpraven vod pro města a obce i průmysl. Úpravny vody můžeme dodat “na klíč” včetně komplexního zajištění souvisejících dodávek a prací, jako je čerpání, doprava a akumulace vody nebo v kooperaci s jinými firmami formou subdodávek.Další produkty a služby
  • pružné hadice, hadicové koncovky, kulové kohouty, zpětné klapky, redukční ventily, termostatické směšovače

Firma poskytující odborné zahradnické služby v rámci celé České republiky - od renovace a údržby, přes realizace skalek a zahrádek, až po výsadbu živých plotů a jiné zeleně.

Související články
Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího
Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího

Nabídka opravdu širokého sortimentu nám zajišťuje uspokojení mnoha zákazníků. Jistě si také vyberete z komplexního instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, topení nebo kanalizace. Máme také nabídku domácích vodáren, čerpadel, kompletní zařízení koupelen a WC. Samozřejmostí jsou naše nákladní vozidla, která pravidelně rozváží našim zákazníkům jejich zakoupené zboží.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.
Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky, novinku pro rok 2018 v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.