ARIES, centrum estetické stomatologie s.r.o.


Velký Třebešov 118, Velký Třebešov 552 02
Centrum estetické stomatologie.

- Odstranění kazu pomocí LASERU - vrtání laserovým paprskem je zcela bezbolestné !!!!
- velké výkony rekonstrukčního charakteru - v pondělí nástup - v pátek hotovo - ubytování u nás
- radioviziografie
- ambulantní stomatochirurgické zákroky
- extrakce zubů moudrosti
- resekcí (odstranění) chorobně změněných
kořenových hrotů a váčků
- zhotovování celokeramických korunek robot. systémem CEREC 3 - computerové frézování !!!! celoker. korunek - ráno skenujeme-odpoledne nasazujeme ker. kor. do úst.
- Keramická zubní laboratoř moderně vybavená v místě
- celokeramické estetické korunky a mustky
- keramické estetické fasety – VENEERS
- Bělení laserem, metodou Brite-Smile a další
- práce provádíme i v sedaci a nebo celkové narkoze !!!!
- Ozonoterapie - léčení zánětů v dutině ústní pomocí 3 atomového kyslíku
- zubař, stomatolog, dentista, privátní zubní ordinace

Další produkty a služby
  • služby bělení zubů, léčba dásní, dentální hygiena, srovnání křivých zubů, zubní implantáty, zubní můstky

Praktická lékařka pro dospělé Brno, ambulance, závodní péče, prevence, očkování.

Praktická lékařka pro dospělé Brno, ambulance, závodní péče, prevence, očkování

Nemasové výrobky ROBI, racionální výživa Brno, plátky, nudličky, saláty, pomazánky ROBI.

Nemasové výrobky ROBI, racionální výživa Brno, plátky, nudličky, saláty, pomazánky ROBI

Související články
Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

Rovnátka v úsměvu nejsou v dnešní době vůbec neobvyklé. Vybírat si můžete z keramických či kovových typů, můžete mít dokonce barevné gumičky. Jsou módní záležitostí a navíc vám narovnají zuby. Rovnátka řeší mnoho nesrovnalostí chrupu, špatné postavení zubů, zakřivené zuby nebo další anomálie. Při nošení rovnátek musíme myslet také na důkladnou hygienu. Navštívit můžete Ortodoncii v Otrokovicích - MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.


Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

Trápí vaše děti křivé zuby? Jejich problémy vyřeší včasná návštěva ortodoncie - vady chrupu je totiž třeba léčit co nejdříve. Pokud jste ze Zlína, Otrokovic, Napajedel nebo jejich okolí, navštivte ortodoncii MUDr. Heleny Dvořákové v Otrokovicích. Zajistíme rovnátka pro děti i dospělé, ale i řešení estetických vad chrupu. Důležité je přijít včas!


Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Rafael dentální klinika s.r.o.

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Děsí vás návštěva zubaře několik týdnů dopředu a při zvuku vrtačky Vám naskakuje husí kůže? Pak pro Vás bude nová zubní klinika v centru Zlína příjemnou změnou. MUDr. Rafael Chajrušev a jeho tým zkušených stomatologů Vám totiž zajistí komplexní služby preventivní, záchovné i estetické stomatologie. A to vše bez bolesti a zbytečných komplikací. Potřebujete zubní implantát, novou zubní korunku nebo Vás čeká celková rekonstrukce chrupu? Na klinice Rafael Chajrušev Vás žádná bolest nečeká.


Další produkty a služby
Bezbolestné odstranění zubního kazu pomocí laseru Hradec, Praha

Bezbolestné odstranění zubního kazu pomocí laseru Hradec, Praha

Bezbolestné odstranění zubního kazu pomocí laseru v privátní zubní ordinace ve Velkém Třebešově. Odstraníme Vám kaz pomocí LASERU - vrtání laserovým paprskem je zcela bezbolestné !!!! Provádíme i velké výkony rekonstrukčního charakteru - v pondělí nástup - v pátek hotovo - ubytování je u nás zajištěno - radioviziografie - ambulantní stomatochirurgické zákroky - extrakce zubů moudrosti Zhotovíme Vám celokeramické koruny robot. Keramická zubní laboratoř moderně vybavená v místě a hlavně pracujeme rychle a precizně. - celokeramické estetické korunky a mustky - keramické estetické fasety – VENEERS - Bělení laserem, metodou Brite-Smile a další Zubařské práce můžeme provést i v sedaci a nebo celkové narkoze! Ozonoterapie - léčení zánětů v dutině ústní pomocí 3 atomového kyslíku - zubař, stomatolog, dentista Bolí Vás zub nebo potřebujete jakoukoliv úpravu? Ozvěte se nám, rádi se Vám budeme věnovat.


Celokeramické estetické korunky Hradec Praha Pardubice Náchod

Celokeramické estetické korunky Hradec Praha Pardubice Náchod

Naše firma ARIES, centrum estetické stomatologie s.r.o. se specializuje na estetickou stomatologii. Jsme pokroková keramická zubní laboratoř v moderně vybavená v místě. Privátní zubní ordinace. Nabízíme: - celokeramické estetické korunky - celokeramické estetické korunky můstky - keramické estetické fasety – VENEERS - práce provádíme i v sedaci a nebo celkové narkóze. Pomocí našeho speciálního laserového skeneru, který Vám velmi přesně načte tvar připraveného zubu a informace o tvaru jenž je v numerické podobě, je odeslána přes internet do centrály ve Švédsku, kde vytvoří základ korunky - kapnu. Základ korunky je z čisté keramiky (žádný kov), vysoce estetická, velmi pevná, zhotovená s extrémní přesností.


Ošetření chrupu spojené s relaxačním pobytem

Ošetření chrupu spojené s relaxačním pobytem

Nabízíme provedení celkové rekonstrukce Vašeho chrupu, který je ve velmi špatném stavu / strach z ošetření, stav po úrazu, nemožnost registrace u zubního lékaře v místě bydliště/ K ošetření zubního kazu můžeme nabídnout zcela bezbolestnou LASEROVOU VRTAČKU, Používáme moderní výplňové materiály - bílá estetické kompozita, nebo keramické inlaye a fasety, Kompletní vybavení SKENOVACÍ a FRÉZOVACÍ technologie , bezotisková práce v ústech při dávivém reflexu, Výkony je možno provést v CELKOVÉ NARKÓZE, Kompletní sanace během nekolika dnů - ubytování v apartmánu firmy. Moderně vybavená ordinace pro léčení kořenových kanálků - přístroj APEXLOKÁTOR Léčení zánětů zubů a sliznice OZONOTERAPIÍ Bělení zubů LASEREM, nebo systémem Brite - Smile a další, Kompletně vybavená zubní laboratoř : SKENOVACÍ a FRÉZOVACÍ systém CEREC III. - keramická korunka v jedné návštěvě, Nadčasové a pohodové ošetření chrupu při sledování oblíbeného filmu, nebo relaxační hudby, Příjemné procházky ve volném čase v " Babiččině údolí " 1 km od České Skalice, nebo návštěva ZOO ve Dvoře Králové , nebo relax v zajímavě upravené okrasné zahradě firmy. PRO ZUBNÍ ORDINACE nabízíme výrobu kovokeramických a celokeramických korunek a mostů, zhotovování faset a inlayí, onlayí za bezkonkurenční ceny a v krátkém čase / 2 - 4 prac. dny /. O odvoz se postaráme sami, Vy jen zavoláte naší recepční . ARIES, centrum estetické stomatologie,sro. MUDr Lubomír Beran jednatel firmy Velký Třebešov 118 PSČ 552 02 IČO 25 26 84 57 tel: 491 453 272, 602 405 988,736 533 615, fax: 491 451 936