ARIES, centrum estetické stomatologie s.r.o.


Velký Třebešov 118, Velký Třebešov 552 02

Centrum estetické stomatologie.

- Odstranění kazu pomocí LASERU - vrtání laserovým paprskem je zcela bezbolestné !!!!
- velké výkony rekonstrukčního charakteru - v pondělí nástup - v pátek hotovo - ubytování u nás
- radioviziografie
- ambulantní stomatochirurgické zákroky
- extrakce zubů moudrosti
- resekcí (odstranění) chorobně změněných
kořenových hrotů a váčků
- zhotovování celokeramických korunek robot. systémem CEREC 3 - computerové frézování !!!! celoker. korunek - ráno skenujeme-odpoledne nasazujeme ker. kor. do úst.
- Keramická zubní laboratoř moderně vybavená v místě
- celokeramické estetické korunky a mustky
- keramické estetické fasety – VENEERS
- Bělení laserem, metodou Brite-Smile a další
- práce provádíme i v sedaci a nebo celkové narkoze !!!!
- Ozonoterapie - léčení zánětů v dutině ústní pomocí 3 atomového kyslíku
- zubař, stomatolog, dentista, privátní zubní ordinace

IČ: 25268457
DIČ: CZ25268457
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MUDr. Lubomír Beran

Bezbolestné odstranění zubního kazu pomocí laseru Hradec, Praha

Bezbolestné odstranění zubního kazu pomocí laseru Hradec, Praha

Bezbolestné odstranění zubního kazu pomocí laseru v privátní zubní ordinace ve Velkém Třebešově. Odstraníme Vám kaz pomocí LASERU - vrtání laserovým paprskem je zcela bezbolestné !!!! Provádíme i velké výkony rekonstrukčního charakteru - v pondělí nástup - v pátek hotovo - ubytování je u nás zajištěno - radioviziografie - ambulantní stomatochirurgické zákroky - extrakce zubů moudrosti Zhotovíme Vám celokeramické koruny robot. Keramická zubní laboratoř moderně vybavená v místě a hlavně pracujeme rychle a precizně. - celokeramické estetické korunky a mustky - keramické estetické fasety – VENEERS - Bělení laserem, metodou Brite-Smile a další Zubařské práce můžeme provést i v sedaci a nebo celkové narkoze! Ozonoterapie - léčení zánětů v dutině ústní pomocí 3 atomového kyslíku - zubař, stomatolog, dentista Bolí Vás zub nebo potřebujete jakoukoliv úpravu? Ozvěte se nám, rádi se Vám budeme věnovat.


Celokeramické estetické korunky Hradec Praha Pardubice Náchod

Celokeramické estetické korunky Hradec Praha Pardubice Náchod

Naše firma ARIES, centrum estetické stomatologie s.r.o. se specializuje na estetickou stomatologii. Jsme pokroková keramická zubní laboratoř v moderně vybavená v místě. Privátní zubní ordinace. Nabízíme: - celokeramické estetické korunky - celokeramické estetické korunky můstky - keramické estetické fasety – VENEERS - práce provádíme i v sedaci a nebo celkové narkóze. Pomocí našeho speciálního laserového skeneru, který Vám velmi přesně načte tvar připraveného zubu a informace o tvaru jenž je v numerické podobě, je odeslána přes internet do centrály ve Švédsku, kde vytvoří základ korunky - kapnu. Základ korunky je z čisté keramiky (žádný kov), vysoce estetická, velmi pevná, zhotovená s extrémní přesností.


Ošetření chrupu spojené s relaxačním pobytem

Ošetření chrupu spojené s relaxačním pobytem

Nabízíme provedení celkové rekonstrukce Vašeho chrupu, který je ve velmi špatném stavu / strach z ošetření, stav po úrazu, nemožnost registrace u zubního lékaře v místě bydliště/ K ošetření zubního kazu můžeme nabídnout zcela bezbolestnou LASEROVOU VRTAČKU, Používáme moderní výplňové materiály - bílá estetické kompozita, nebo keramické inlaye a fasety, Kompletní vybavení SKENOVACÍ a FRÉZOVACÍ technologie , bezotisková práce v ústech při dávivém reflexu, Výkony je možno provést v CELKOVÉ NARKÓZE, Kompletní sanace během nekolika dnů - ubytování v apartmánu firmy. Moderně vybavená ordinace pro léčení kořenových kanálků - přístroj APEXLOKÁTOR Léčení zánětů zubů a sliznice OZONOTERAPIÍ Bělení zubů LASEREM, nebo systémem Brite - Smile a další, Kompletně vybavená zubní laboratoř : SKENOVACÍ a FRÉZOVACÍ systém CEREC III. - keramická korunka v jedné návštěvě, Nadčasové a pohodové ošetření chrupu při sledování oblíbeného filmu, nebo relaxační hudby, Příjemné procházky ve volném čase v " Babiččině údolí " 1 km od České Skalice, nebo návštěva ZOO ve Dvoře Králové , nebo relax v zajímavě upravené okrasné zahradě firmy. PRO ZUBNÍ ORDINACE nabízíme výrobu kovokeramických a celokeramických korunek a mostů, zhotovování faset a inlayí, onlayí za bezkonkurenční ceny a v krátkém čase / 2 - 4 prac. dny /. O odvoz se postaráme sami, Vy jen zavoláte naší recepční . ARIES, centrum estetické stomatologie,sro. MUDr Lubomír Beran jednatel firmy Velký Třebešov 118 PSČ 552 02 IČO 25 26 84 57 tel: 491 453 272, 602 405 988,736 533 615, fax: 491 451 936Další produkty a služby
  • služby bělení zubů, léčba dásní, dentální hygiena, srovnání křivých zubů, zubní implantáty, zubní můstky


Související články
Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4
Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4

Preventivní, záchovná i estetická péče o zuby patří ke komfortu, který by si měl dopřát každý. Od kvalitní dentální hygieny přes zubní implantáty a rovnátka až po bělení zubů. Veškerý komfort si můžete na vysoce profesionální úrovni dopřát na zubní klinice DENTAL OFFICE v Praze 4.


Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů
Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Zubní implantáty patří mezi nejmodernější typ zubních náhrad. Umožňují náhradu jednoho zubu, stejně jako i celkovou rekonstrukci chrupu a rovněž jsou vhodným řešením také pro bezzubou čelist. Díky 90% úspěšnosti implantace patří zubní implantáty současně mezi nejspolehlivější typy náhrad. Rafael dentální klinika se sídlem ve Zlíně – Prštném a Happy smile dentální centrum v Otrokovicích přináší profesionální péči o vaše zuby, včetně provádění procesu implantace. Dentální klinika se pyšní vysokou oblíbeností a velkým počtem klientů ze Zlína, Otrokovic i vzdálenějších míst.


DENTAL OFFICE Praha – trhání zubů moudrosti vás zbaví problémů jednou pro vždy
DENTAL OFFICE Praha – trhání zubů moudrosti vás zbaví problémů jednou pro vždy

Zuby moudrosti mají sice honosný název, když se vám ale v ústech objeví, znamená to většinou spíše problémy. Zuby moudrosti totiž rostou jako poslední a často se stává, že pro ně v čelisti nezbyde dostatek místa. Potýkat se pak musíte s velkými bolestmi, záněty i dalšími problémy. Trhání zubů moudrosti je proto často tím nejlepším řešením. Na koho se ale při trhání osmiček obrátit? Vsaďte na kvalitu a letité zkušenosti a vyhledejte pomoc odborníků ze společnosti DENTAL OFFICE Praha.


Návštěva dětské stomatologie může být zábavou
Návštěva dětské stomatologie může být zábavou

Pro některé děti, ale i rodiče může být návštěva dětské stomatologie stresující okamžik. V tomto případě je však vždy prostor na změnu. Například Zubní klinika na Praze 4, se snaží s dětmi pracovat s co největší trpělivostí, zbavit dítě strachu a navodit příjemnou atmosféru.