Roman Hellstein
Autoskla Šenov


Těšínská 1570, Šenov 739 34

Firma Autoskla Roman Hellstein již od roku 2002 působí v oblasti opravy, výměny, prodeje a tónování autoskel a poskytuje autoservisní a autokarosářské práce.

Prodej, oprava, výměna, montáž
- autoskla na osobní, užitkové i nákladní vozidla
- originální kvalita skel od renomovaných výrobců
- bezplatná výměna skel z pojištění
- smluvní partner pojišťoven všech pojišťoven
- likvidace pojistné události
- registrace pojistných událostí
- mobilní servis
- tónování, kódování skel
- tónování foliemi nebo pokovením
- opravy skel včetně leptání VIN

Polepy karoserií
- ochrana před poškrábáním, kamínky, změna vzhledu
- vysoce tvárné
- barevně trvanlivé
- odolné vůči všem podmínkám (mráz, vysoké teploty, UV záření)
- odstranitelné

Montáž:
- parkovací systémy, senzory

Opravy vozidel
- vyřízení s pojišťovnou
- bezplatné zapůjčení vozidla po dobu opravy
- karosářské práce
- mechanické práce
- výfuky

Asistenční služba a pomoc při nehodě

Opravy plastů
- svařování plastů
- renovace plastů
- veškeré druhy plastu
- nárazníky a jiné plastové části vozů

Půjčovna vozíku
- užitečná hmotnost od 750 do 1500kg

IČ: 73138649
DIČ: CZ7904135195
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Roman Hellstein

Autoskla Havířov, Frýdek Místek

Autoskla Havířov, Frýdek Místek

Autoskla v okolí Havířova i Frýdku Místku zajišťuje firma Roman Hellstein Autoskla Šenov, která se zabývá kompletními službami v oblasti autoskel. Má Vaše auto poškozené nebo rozbité sklo? Chcete dodat Vašemu plechovému miláčkovi nový vzhled? Společnost Autoskla Roman Hellstein je pro Vás přesně to, co hledáte - nabízí Vám totiž jejich opravu, výměnu, prodej i tónování! Při výběru autoskel dbá na kvalitu a proto spolupracuje pouze s renomovanými výrobci. Kromě toho je smluvní opravnou všech pojišťoven, při výměně skla z pojištění máte navíc možnost zapůjčení náhradního vozidla zcela zdarma. Nechte starosti s autoskly na odbornících - ti ve firmě Roman Hellstein udělají pro Vaši spokojenost maximum!


Oprava, renovace plastů, nárazníků Havířov, Ostrava

Oprava, renovace plastů, nárazníků Havířov, Ostrava

Pokud potřebujete zrenovovat nebo opravit nárazník, či jiné plasty na svém autě, není nic jednoduššího, než se svěřit do rukou společnosti Autoskla Roman Hellstein. Opravujeme veškeré typy plastů a také škody, o kterých jste si mysleli, že jsou neopravitelné. Při opravě plastů provádíme jejich: renovaci rekonstrukci sváření Tyto možnosti jsou cenově dostupné a řeší opravy plastů, které vypadají zdánlivě neřešitelně. Plasty svařujeme technikou, která je profesionální, kvalitní a léty odzkoušena. Využijte našich profesionálních služeb a přesvědčte se, že to jde snadno a za dobrou cenu.


Autoservis Havířov, Šenov, likvidace pojistných událostí

Autoservis Havířov, Šenov, likvidace pojistných událostí

Už si nemusíte lámat hlavu s tím, kde své vozidlo servisovat nebo řešit pojistnou událost vozu. Společnost Autoskla Roman Hellstein v Šenově se specializuje nejen na autoskla, ale také na kvalitní servis aut, se kterým budete jistě spokojeni i vy, tak jako ostatní zákazníci před Vámi. Mezi naše servisní služby patří: oprava, či výměna autoskla, tónování autoskla, polepy karosérie, oprava vozidel, oprava plastů, nastavení a instalace parkovacích senzorů, půjčovna vozíků. Pokud jste se stali účastníky nehody, nezoufejte, díky tomu, že jsme partnery českých pojišťoven, o vše se postaráme a s Vaší pojišťovnou vše vyřešíme. Mimo jiné vám půjčíme také zdarma vůz, který můžete používat v době, kdy se bude Vaše vozidlo u nás opravovat. Přenechejte Vaše starosti nám a kontaktujte nás.


Autoservis, výměna autoskel, Šenov

Autoservis, výměna autoskel, Šenov

Autoservis, který provádí také výměnu autoskel v okolí Šenova je společnost Roman Hellstein Autoskla Šenov. Avšak nenechte se zmást názvem, autoskla jsou jen jednou z mnoha činností, které poskytujeme našim zákazníkům. A jaké služby tedy od Autoskla Roman Hellstein můžete čekat? - výměnu a opravu autoskel - tónování autoskel - polepy karoserií - opravy vozidel - opravy plastů - instalujeme parkovací senzory - půjčujeme vozíky Jsme tu pro vás už od roku 2002. Naší hlavní prioritou jsou služby provedené co nejkvalitněji. Proto od nás každý zákazník odchází s úsměvem na rtech, protože ví, že o jeho auto je výborně postaráno. Proto se vám snažíme ušetřit co nejvíce starostí, které s opravou auta nastávají. Proto vám nabízíme kompletní servis od A do Z. Co to znamená? Pro vaše auto si přijedeme, odvezeme ho k nám do servisu, kde se mu budeme plně věnovat. Opravený automobil vám pak opět zavezeme na místo vámi určené. Jelikož jsme smluvní partner všech českých pojišťoven, tak u nás můžete auto rovnou i pojistit.


Oprava plastových nárazníků Šenov, Havířov, Ostrava

Oprava plastových nárazníků Šenov, Havířov, Ostrava

Opravu plastových nárazníků Vašeho vozidla a jejich renovaci pomocí profesionální svářecí techniky zajistí společnost Roman Hellstein Autoskla Šenov. Bourali jste a nyní hledáte kvalitní a spolehlivý autoservis, který Vám pomůže tuto situaci vyřešit? Pak jste na správném místě! Na základě dlouholetých zkušeností je firma Autoskla Romana Hellsteina schopna opravit i zdánlivě nevratné poškození všech druhů plastů, a to těmi nejjednoduššími a nejlevnějšími způsoby. Neváhejte a obraťte se na společnost Autoskla Romana Hellsteina, protože ta šetří nejen Váš čas, ale i peníze!


Karosářské práce, servis, opravy auta, Šenov, Ostrava, Havířov

Karosářské práce, servis, opravy auta, Šenov, Ostrava, Havířov

Naše firma nabízí služby karosárny: - opravy, servis vozidel, automobilů, vozů - karosářské práce - autoklempířské práce - mechanické práce - montáž parkovacích systémů. Dále poskytujeme: - asistenční služby při havárii vozidla - příjezd a kalkulace škody Zdarma - zapůjčení náhradního vozidla Zdarma!


Výměna, tónování autoskel, autoskla Havířov, Šenov, Ostrava

Výměna, tónování autoskel, autoskla Havířov, Šenov, Ostrava

Naše firma nabízí: - výměnu, prodej, opravy, servis autoskel. Provádíme: - tónování autoskel (pokovením nebo speciálními fóliemi s ochrannou teflonovovu vrstvou), kalkulace ceny závisí na způsobu tónování, typu vozidla a velikosti plochy tónovaného skla - Zdarma! výměna autoskla z povinného pojištění nebo doplňkového připojištění předního skla (na pojišťovnách vyřídíme zaregistrování a likvidaci pojistné události na základě Vámi dodaných fotokopií potřebných dokladů) - montáž střešních oken. Těšíme se na Vaši návštěvu!Další produkty a služby
  • opravy karoserií automobilů, rovnání karoserií, karosářské práce, služby autoklempířství
  • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
  • opravy autoskel, výměny poškozených autoskel, montáž čelního skla, demontáž čelního skla, výkup autoskel, autofólie
  • prodej náhradních autodílů, prodej autopříslušenství, prodej autodoplňků


Související články
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Výměna autoskla
Výměna autoskla

Řeknete si, že je to na pohled obyčejná a jednoduchá záležitost. Jenomže takovouto záležitost si neprovedete doma v garáži a proto existují firmy, které se na výměnu autoskel specializují. Některé z nich se zabývají pouze a výhradně touto profesí, a proto můžeme říci, že mají opravdu mnoho zkušeností, ze kterých mohou čerpat. Stejně jako firma Autoskla Kudrna-Car.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.