Přenosné reklamní a prezentační systémy typu Roll Up nejvyšší kvality

Reklamní a prezentační systémy nejvyšší kvality, jedinečného designu, pro podporu prodeje a propagaci výrobků či služeb, prodává prosperující česká firma Activity promotion s.r.o., působící na českém a slovenském trhu. Velkým reklamním agenturám, firmám, státním úřadům a organizacím, ale i živnostníkům nabízíme moderní efektivní prezentační Roll up systémy s dlouhodobou zárukou. Prezentační systémy typu Roll Up jsou stabilní, snadno se instalují, díky patentované technice jsou grafické listy snadno vyměnitelné, Roll UP stojany jsou skladné, vhodné na cesty.

Prezentační systémy Roll up, Activity promotion s.r.o.

Prezentační Roll up sytémy různých rozměrů a grafických materiálů

Pořízením přenosných prezentačních a reklamních systémů typu Roll Up získáte řadu výhod. Roll Up stojany jsou vyrobeny z lehkých materiálů, nejenže jsou snadno a rychle smontovatelné, ale také skladné, chráněné praktickým obalem, bez problémů s nimi můžete cestovat. U Roll Up systémů máte na výběr libovolné grafické materiály, rozměr si zvolíte, jaký vám vyhovuje, můžete spojit i více grafických rolet do jedné stěny a vytvořit při prezentaci velkoplošnou grafiku. Vysoká kvalita prezentačních Roll Up systémů vám zajistí dlouhodobé a pohodlné užívání se zárukou až na 10 let.

Prezentační Roll up systémy, Activity promotion s.r.o.


Elegantní prezentační Roll up systémy i oboustranné, s rychlou výměnou tisku

Activity promotion s.r.o. pro vaše prezentační a reklamní účely nabízí různé varianty Roll up systémů. Pro náročnější prezentace představujeme ekonomicky výhodný Roll up Mosquito, dobrý poměr mezi kvalitou a cenou vám poskytne elegantní Roll Up systém Luxury. Nejvyšší Roll up na trhu s výškou 3 m je Roll-Up Giant Mosquito a v menším formátu A4 a A3 nabízíme Roll-Up Mini. Potřebujete-li pružně měnit tisky, zvolte pro vaši prezentaci systém Roll up Merlin. Oboustranný Roll-Up v různých šířkách najdete u Roll-Up Original3. Chcete svoji prezentací přímo oslnit? Potom neváhejte a pořiďte si designově moderní stojan Roll up Blade, ke kterému si můžete přiobjednat i světlo.

Roll-Up Giant Mosquito pro reklamu a prezentaci firmy


Roll up bannery i pro velkoplošnou grafiku či outdoorovou prezentaci

Dojem velkoformátové grafiky poskytuje aluminiový roletový stojan s otočnými nožkami BannerUp Plus, který si oblíbíte pro jeho snadnou manipulaci díky samonavíjejícímu roletovému mechanizmu a snadné výměně tisků. Velkoplošnou grafiku snadno vytvoříte spojením více grafických rolet do jedné stěny. K Roll up bannerům dodáváme i bodová halogenová světla. Nejvyšší stabilitu poskytne celokovový prezentační stojan BannerUp Original robustního vzhledu. Dokonalou prezentaci ve venkovních prostorách, i při nepříznivém počasí, vám umožní masivní a stabilní oboustranný stojan Roll up Thunder. Pokud potřebujete natáhnout grafické listy z obou stran, vyberte si BannerUp Plus Double. Naše nabídka prezentačních a reklamních systémů je skutečně obsáhlá, navštivte naše webové stránky, seznamte se s produkty, vybírejte a nakupujte v našem e-shopu.

Roll up bannery i pro velkoplošnou grafiku


PODSTRÁNKY

Roll-up systémy

Roll-up systémy
Přenosné reklamní a prezentační systémy typu Roll Up nejvyšší kvality

Světelné LED rámy

Světelné LED rámy
Světelné LED rámy, LED klaprámy a světelný poutač Lightbox pro účinnou propagaci

Reklamní stojany

Reklamní stojany
Multifunkční reklamní stojany pro venkovní i interiérové použití
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Activity promotion s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Activity promotion s.r.o.
www.shop.activity.cz
Adresa

Adresa

Olomoucká 77
Brno 627 00

mail@activity.cz
+420 548 211 748


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha