Realitní Kancelář JEŽEK s.r.o.


Klatovská třída 1538/128, Plzeň 301 00

Realitní kancelář:
-prodej, koupě nemovitostí
-dražby nemovitostí
-dražby movitého majetku.

IČ: 26317648
DIČ:
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Ježek

Prodej vesnického rodinného domu nedaleko Mariánských Lázní

Prodej vesnického rodinného domu nedaleko Mariánských Lázní

Nabízíme k prodeji venkovský rodinný dům v malé vesničce Zahrádky nedaleko Mariánských Lázní. Dům se nachází v blízkosti Kláštera Teplá a městečka stejného názvu v malebném prostředí Tepelské vrchoviny. Pro výhodnou lokalitu a dostupnost volnych pozemků a realit je tato oblast vhodná i pro podnikatelské záměry. Dům obklopuje udržovaná zahrada. Na obytnou část domu navazuje další budova, která je v přízemí využívána jako kotelna, garáže, dílna a dřevník. Celý objekt se zahradou má výměru 1 900m2. Dům je v perfektním stavu. Uváděná cena 2 500 000,- Kč je včetně veškerého vybavení. Více na www.rkjezek.cz


Realitní kancelář Plzeň.

Realitní kancelář Plzeň.

Realitní kancelář: -prodej,koupě nemovitostí -dražby nemovitostí -dražby movitého majetku.Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitostí, příprava bytů pro předvedení, zveřejnění inzerátu s nemovitostmi, zabezpečení prezentace nemovitosti

ABESS, s.r.o.

Související články
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.