TDC Bohemia, s.r.o.
GlenoMax, s.r.o.


Sady 28. října 8 (areál nákl. nádraží), Břeclav 690 02
Výroba, výrobce, distribuce, prodej, velkoobchod, potisk ubrousků, rozetek:
-papírové, papírenské výrobky
-papírové ubrousky, ubrousek, ubrousků
-jednovrstvé i vícevrstvé, s potiskem i bez potisku, s logem
-všechny rozměry i barvy
-zpracování grafického návrhu
-motivy dle sezony např. vánoční, velikonoční
- motivy vánoce a zima - sněhulák, zima, vánoční stromek, jehličí, zimní krajina, hvězdičky, ořechy, ryby atd.
- motivy velikonoce, jaro
-rozetky s reklamním potiskem
-materiál papír, výrobky z papíru
-toaletní papír, toaletního papíru, hygienické potřeby
-výroba a velkoobchod prostředků osobní hygieny
-potisk na ubrousky a rozetky, reklamní potisk
-papírové kuchyňské utěrky, (kuchyňských utěrek), papírové ručníky, prostírání.

Sortiment a potřeby pro hotely, penziony, restaurace, gastro provozy, catering, ubytování, služby, veřejná zařízení, kanceláře atd.
Servis a zboží pro hotely.
Netradiční poděkování zaměstnancům či obchodním partnerům s logem Vaší firmy, sloganem, motivem.
Reklamní předměty pro firmy.

Další produkty a služby
  • montáž světelných panelů, zhotovení firemních štítů, neonové reklamy, trojrozměrná reklama, výroba propagačních materiálů
  • registrační papíry, papírové role a kotoučky, samolepicí etikety, obálky a formuláře, ubrousky a thermoetikety


Související články
Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha

PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o.

Navigační systémy na sloupech veřejného osvětlení od PUBLICITARIA Praha

Společnost Publicitaria Praha nabízí už 25 let svým klientům možnost vytvoření navigačních systémů na sloupech veřejného osvětlení v celé řadě měst a obcí v České republice. I v době GPS navigace tato služba neztratila na svém významu a je o ni stále zájem.


Informační a orientační systémy pro vybavení obchodů a firem

Zapp Infosystémy s.r.o.

Informační a orientační systémy pro vybavení obchodů a firem

Chcete úspěšnou firmu? V tom případě nezapomínejte ani na profesionální vybavení, které je založené na různých panelech, vitrínách, tabulkách, rámech i stojanech. Že nevíte, kde to všechno vzít? Snadná pomoc. Vše potřebné má pro vás připravené společnost Zapp Infosystémy s.r.o.


Řemeslo mnoha tváří

Hruban Michal

Řemeslo mnoha tváří

Firma Michal Hruban, která má své sídlo v Liberci, disponuje několika stroji, se kterými si hravě poradí s gravírováním a rytím. Je možné využít i variabilní stroj, který dovede gravírovat objemné nebo rotační předměty. Kromě těchto činností je i odborníkem na výrobu grafiky ze samolepicích fólií.


Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

TECOM paper s.r.o.

Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Provoz podnikatelské a jiné činnosti vyžaduje také provoz různých druhů systémů, jako jsou pokladny či tachografy. Kromě toho také označení zboží či služeb nebo příslušenství k různým akcím. K těmto účelům potřebujete papírovou formu příslušenství, o které se postará firma TECOM paper s.r.o.


Další produkty a služby
Reklamní potisk | Břeclav

Reklamní potisk | Břeclav

Hledáte firmu, která se zabývá reklamním potiskem na reklamní předměty? Společnost TDC BOHEMIA,s.r.o., se sídlem v Břeclavi je výrobcem a distributorem reklamních potisků. Nabízíme potisk ubrousků a rozetek s individuálním reklamním potiskem, reklamní potisk na ubrouscích a rozetkách můžete uplatnit při stolování v hotelech, restauracích, kavárnách,čajovnách na firemních akcích dále je můžete použít ve firmách,sportovních klubech,vzdělávacích institucích,i úřadech jako podtržení celkového obrazu společnosti. Ubrousky i rozetky s vaším reklamním potiskem jsou součástí propagace nových výrobků a podpory pro prodeje. Ubrousky jsou vyrobeny z tissue suroviny. Ubrousky vyrábíme jak bílé tak barevné,kde je možnost výběru z pestré nabídka barev a možností potisků a rozetky vyrábíme 6ti vrstvé, kulaté a v různých rozměrech Rozetky razíme 6 vrstvé jak kulaté tak i ve tvaru čtverce,v různých průměrech. Více informací naleznete na našich webových stránkách a nebo nás neváhejte navšítivit osobně u nás na firmě v Břeclavi a nebo kontaktovat telefonicky.


Papírové ubrousky s potiskem | Břeclav

Papírové ubrousky s potiskem | Břeclav

Potřebujete si nechat vyrobit, či chcete zakoupit papírové ubrousky s potiskem, logem? Společnost TDC BOHEMIA,s.r.o.,se sídlem ve městě Břeclav je výrobcem a distributorem ubrousků a rozetek s reklamním potiskem. Ubrousky a rozetky s reklamním potiskem mejí uplatnění při stolování v hotelech, restauracích, kavárnách,čajovnách a i na firemních akcích.Jsou součástí propagace a reklamy u nových výrobků a při podpoře prodeje. Ubrousky na reklamní potisk vyrábíme z tissue suroviny,jak bílé tak barevné.Nabízíme možnost výběru z pestré nabídka barev a potisků. Rozetky na reklamní potisk razíme 6ti vrstvé kulaté a ve tvaru čtverce,v různých průměrech a okrajích. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo nás navštivte u nás ve firmě ve městě Břeclav. Navštívit můžete také naše webové stránky. www.tdcbohemia.cz


Reklamní ubrousky s potiskem Břeclav

Reklamní ubrousky s potiskem Břeclav

Chcete si nechat udělat logo Vaší firmy či společnosti na reklamní ubrousky s potiskem? Potřebujete pro nějakou příležitost ubrousky s reklamním potiskem? Společnost TDC Bohemia v Břeclavě se tímto oborem zabývá a ráda Vám zakázku vypracuje. Naše společnost seš zavývá jak výrobou tak i distribucí reklamních ubrousků s potiskem. Reklamní ubrousky s potiskem využívají hotely, restaurace, ubytování, bary, kavárny, čajovny, vinárny a podobná zařízení, dále ale také vzdělávací instituce, úřady a podobně. Potisk ubrousků Vaší reklamou může sloužit jako propagace Vaší firmy, společnosti. Můžete tímto způsobem propagovat firmu, nové výrobky, podpořit prodej či návštěvnost firmy a podobně. Nabízíme širokou nabídku barev potisků. Pro více informací ohledně reklamních ubrousků s potiskem nás kontaktujete, nebo navštivte naše webové stránky www.tdcbohemia.cz


Barevné, bílé papírové ubrousky

Barevné, bílé papírové ubrousky

Potřebuje papírové ubrousky? Hledáte firmu co se zabývá výrobou papírových urousků jak barevných tak bílých? Společnost TDC Bohemia, s.r.o. se sídlem v Břeclavi se zabývá výrobou, velkoobchodem a distribucí papírových ubrousků. Naše společnost nabízí: -papírové výrobky -potisk ubrousků -barevné, bílé papírové ubrousky -jednovrstvé, dvouvrstvé a vícevrstvé papírové ubrousky -papírové ubrousky bez potisku, s potiskem, s logem -spousta barev a rozměrů -grafický návrh -sezonní motivy -kuchyňské papírové utěrky, ručníky a prostírání -logo, slogan, motiv -reklamní předměty. Více informací a kompletní nabídku nejen papírových ubrousků naleznete na webových stránkách společnosti.


Reklamní potisk ubrousků Břeclav

Reklamní potisk ubrousků Břeclav

Chcete si nechat Vaše firemní logo, název a jiné vytisknou na ubrousky? Hledáte firmu která se zabývá reklamním potiskem ubrousků? Společnost TDC BOHEMIA, s.r.o., se sídlem ve městě Břeclav je výrobcem a distributorem reklamních potisků na ubrousky. Reklamní potisk ubrousků má uplatnění při stolování v hotelech, v restauracích, v kavárnách, v čajovnách na firemních akcích, ve firmách, ve sportovních klubech, ale i ve vzdělávacích zařízeních, na úřadech a podobně. Je už jen na Vás na jakou akci či příležitost je budete chtít použít. Reklamní potisk na ubrouscích je součást propagace ať už nových výrobků, či podpory prodeje, tak ubrousky s reklamním potiskem můžou být reklamou vaší firmy a nést Vaše logo a podobně. Ubrousky na reklamní potisk jsou vyrobeny ze suroviny TISSUE a vyrábíme jak bílé tak barevné. Nabízíme Vám výběr ze široké škály barev. Pro více informací nás neváhejte kontakovat jak už telefonicky, tak nás můžete navštívit u nás na sídle firmy ve městě Břeclav. Navštívit můžete také naše webové stránky. www.tdcbohemia.cz


Potisk ubrousků, ubrousky s potiskem Břeclav

Potisk ubrousků, ubrousky s potiskem Břeclav

Hledáte společnost. která se zabývá potiskem ubrousků? Chcete nakoupit již ubrousky s potiskem? Společnost TDC BOHEMIA,s.r.o. se sídlem své společnosti je velko výrobcem a distributorem ubrousků. Naše společnost Vám nabízí výrobu i distribuci ubrousků a ubrosků s jakýmkoli potiskem. Tyto ubrousky mají své nezaměnitelné uplatnění v hotelech, restauracích, berech, v kavárnách, čajovnách, vinotékách, na firemních akcích, ve sportovních klubech, ve vzdělávacích institucích, na úřadech a podobně. Ubrousky s potiskem patří k propagaci nových výrobků, k podpoře úrodeje, k reklamě firmy a podobně. Námi vyráběné ubrousky určené k potisku jsou vyrobené ze suroviny TISSUE. Vyrábíme ubrousky bílé i barevné. Široká nabídka barev jak barvev na ubrousky tak z barev potisků na ubrousky. Pro více jakýchkoli informací ohledně potisku ubrousků, ubrousky na potisk nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo osobně přímo u nás na firmě ve městě Břeclav. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Navštívit také můžete naše webové stránky.


Papírové ubrousky, rozetky Břeclav

Papírové ubrousky, rozetky Břeclav

Hledáte na trhu firmu, která vyrábí papírové ubrousky a rozetky? Společnost TDC Bohemia, s.r.o.v Břeclavi je výrobcem papírových ubrousků a rozetek. Náš sortiment, který vyrábíme a prodáváme: -papírové a papírenské výrobky, papírové ubrousky, papírové ubrousky s potiském, barevné papírové ubrousky, jedno a více vrstvé ubrousky, ubrousky s logem, velké i malé rozměry. Vyrobíme pro Vás papírové ubrousky i rozetky dle vašich představ: -zpracuje grafický návrh, zakomponuje motivy na potisk dle vašeho přání. Papírový sortiment vyrábíme a nabízíme pro potřeby do hotelů, penzionů, restaurací, gastro provozů, cateringů, ubytování, služeb, veřejného zařízení, kanceláře a podobně. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo osobně na firmě v Břeclavi a domluvit se s námi na výrobě papírových ubrousků, rozetek či jiného papírenského zboží.


Výroba papírového spotřebního materiálu ubrousků a rozetek Břeclav

Výroba papírového spotřebního materiálu ubrousků a rozetek Břeclav

Potřebujete si nechat vyrobit na zakázku papírové spotřební zboží? Hledáte firmu která pro Vás vyrobí papírové ubrousky a rozetky? Touto výrobou, kterou hledáte se zabývá společnost TDC Bohemia, s.r.o. v Břeclavi. Jsme společnost,která se rozsáhle zybývý výrobou a distribucí papírového sortimentu a to převážne ubrousků a rozetek také v barevném provedení nebo potiskem. Zboží které nabízíme jsou papírové a papírenské výrobky, ubrousky z papíru, barevné ubrousky, jedno i vícevrstvé,s potiskem, ubrouky bez potisku a i s logem, nabízíme ve všech rozměrech i barvách, rezetky Vám také nabízíme s potiskem, dále v naší nabídce najdete papírenské výrobky pro osobní hygienu jako je toaletní papír, kuchyňské utěrky a ručníky, papírové prostírání a podobně. Pokud budete chtít papírové ubrousky a rozetky s potiskem rádi pro Vás zpracujeme grafický návrh. Na potisk máme taky vždy připraveny motivy dle aktuální sezony (např. vánoční, velikonoční) Sortiment a potřeby pro hotely, penziony, restaurace, gastro provozy, catering, ubytování, služby, veřejná zařízení, kanceláře, firmy, společnosti atd. Více informací najdete na našich webových stránkách www.tdcbohemia.cz


Originální rozetky či papírové ubrousky s potiskem - Břeclav

Originální rozetky či papírové ubrousky s potiskem - Břeclav

Vkusně a originálně prostřený stůl přispěje k dobrému dojmu z každé akce nebo i z obyčejného oběda. Papírové ubrousky s potiskem či takzvané rozetky mohou být nejen velmi užitečnými, ale i pěknými doplňky, které vaši tabuli osvěží a udělají pro hosty atraktivnější. Firma TDC Bohemia, s.r.o., vyrábí rozetky a papírové ubrousky s potiskem na míru. Naše služby ocení především hotely, penziony, restaurace, gastro provozy, catering, veřejná zařízení a služby či kanceláře. Mnohé firmy rády využívají naše produkty jako neotřelé poděkování zaměstnancům či obchodním partnerům v podobě ubrousků či rozetek s firemním logem. Vyrábíme papírové ubrousky s potiskem různých rozměrů a jsme schopni vám zboží zabalit i do menších a elegantních balíčků. Používáme kvalitní materiál, který je příjemný pro uživatele našich výrobků. Zajistíme vše od zpracování grafického návrhu, přes výrobu až po distribuci. Nabízíme následující produkty a služby: - papírové ubrousky (jednovrstevné i vícevrstevné, s potiskem, bez potisku či s logem, všechny rozměry i barvy, se sezonními motivy - Vánoce, Velikonoce, zima, jaro…) - rozetky s reklamním potiskem, logem - toaletní papír - papírové kuchyňské utěrky, papírové ručníky, prostírání - zpracování grafického návrhu - výroba - distribuce, prodej, velkoobchod S našimi produkty budou vaši zákazníci jistě spokojení. Tak neváhejte, obraťte se na nás a my vám zajistíme krásné, kvalitní, originální a užitečné produkty.


Reklamní potisk ubrousků Břeclav

Reklamní potisk ubrousků Břeclav

Společnost TDC BOHEMIA, s.r.o. se sídlem v Břeclavi je výrobce a distributor ubrousků a rozetek s individuálním reklamním potiskem. Své uplatnění mají při stolování v hotelech, restauracích, kavárnách, čajovnách a firemních akcích. Ubrousky a rozetky s reklamním potiskem jsou součástí propagace nových výrobků a podpory prodeje. Ubrousky s reklamním potiskem vyrábíme z tissue suroviny, jak bílé tak barevné, kde je možnost výběru z pestré nabídka barev a možností potisků. Více informací a kompletní sortiment nabízeného zboží naleznete na webových stránkách společnosti.


Papírové ubrousky Jihomoravský kraj

Papírové ubrousky Jihomoravský kraj

Společnost TDC Bohemia, s.r.o. se sídlem v Břeclavi v Jihomoravském kraji, je výrobce a prodejce nejen papírových ubrousků. Vyrábíme papírové ubrousky jednovrstvé i dvouvrstvé, jednobarevné, bílé, barevné i s reklamním potiskem, logem. Vyrábíme všechny rozměry i barvy dle potřeb zákazníků. Zpracujeme grafický návrh a nabízíme také motivy dle aktuální sezony (např. vánoční, velikonoční). Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Ubrousky s logem, ubrousky s potiskem, rozetky s potiskem

Ubrousky s logem, ubrousky s potiskem, rozetky s potiskem

Rozšiřte své možnosti propagace o ubrousky a rozetky s vlastním reklamním potiskem Ubrousky vyrobíme s Vašim logem nebo reklamním sloganem. ubrousky vyrábíme 1,2 a 3 vrstvé z tissue suroviny.


Potisk ubrousků  a rozetek, reklamní potisk, ubrousky s potiskem

Potisk ubrousků a rozetek, reklamní potisk, ubrousky s potiskem

Společnost TDC BOHEMIA,s.r.o., výrobce a distributor ubrousků a rozetek s individuálním reklamním potiskem. Své nezaměnitelné uplatnění mají při stolování v hotelech, restauracích, kavárnách,čajovnách a firemních akcích. Své místo mají i ve firmách,sportovních klubech,vzdělávacích institucích,úřadech jako podtržení celkového obrazu společnosti. Ubrousky a rozetky s reklamním potiskem jsou součástí propagace nových výrobků a podpory prodeje . Ubrousky vyrábíme z tissue suroviny,jak bílé tak barevné,kde je možnost výběru z pestré nabídka barev a možností potisků. Rozetky razíme 6 vrstvé jak kulaté ,v různých průměrech a okrajích tak i ve tvaru čtverce .


Barevné a bílé ubrousky, reklamní potisk Břeclav

Barevné a bílé ubrousky, reklamní potisk Břeclav

Výroba, velkoobchod, distribuce, služby: -papírové výrobky -potisk ubrousků, rozetek -jednovrstvé,dvouvrstvé a vícevrstvé papírové ubrousky -papírové ubrousky bez potisku, s potiskem, s logem -spousta barev a rozměrů -grafický návrh -sezonní motivy -toaletní papír a hygienické potřeby -kuchyňské papírové utěrky, ručníky a prostírání -potřeby pro restaurace, hotely, catering, gastrozařízení -servis zboží -logo, slogan, motiv -reklamní předměty. Více informací na webových stránkách.


Papírové ubrousky, toaletní papíry, reklamní potisk, Břeclav

Papírové ubrousky, toaletní papíry, reklamní potisk, Břeclav

TDC Bohemia, s.r.o. je výrobcem papírových ubrousků a rozetek. Sortiment: -papírové, papírenské výrobky -papírové ubrousky -jednovrstvé i vícevrstvé, s potiskem i bez potisku, s logem -všechny rozměry i barvy -zpracování grafického návrhu -motivy dle aktuální sezony (např. vánoční, velikonoční) -rozetky s reklamním potiskem -toaletní papír -výroba a velkoobchod prostředků osobní hygieny -potisk na ubrousky a rozetky, reklamní potisk -papírové kuchyňské utěrky, papírové ručníky, prostírání. Sortiment a potřeby pro hotely, penziony, restaurace, gastro provozy, catering, ubytování, služby, veřejná zařízení, kanceláře atd. Netradiční poděkování zaměstnancům či obchodním partnerům s logem Vaší firmy, sloganem, motivem. Reklamní předměty pro firmy. Více informací na webových stránkách.


Barevné ubrousky, papírové ubrousky Břeclav

Barevné ubrousky, papírové ubrousky Břeclav

TDC Bohemia, s.r.o. vyrábí papírové ubrousky: -jednovrstvé -dvouvrstvé -bílé -barevné -s reklamním logem. Více informací na webových stránkách.


Potisk ubrousků, reklamní potisk, ubrousky s potiskem

Potisk ubrousků, reklamní potisk, ubrousky s potiskem

Společnost TDC BOHEMIA,s.r.o., výrobce a distributor ubrousků a rozetek s individuálním reklamním potiskem. Své nezaměnitelné uplatnění mají při stolování v hotelech, restauracích, kavárnách,čajovnách a firemních akcích. Své místo mají i ve firmách,sportovních klubech,vzdělávacích institucích,úřadech jako podtržení celkového obrazu společnosti. Ubrousky a rozetky s reklamním potiskem jsou součástí propagace nových výrobků a podpory prodeje . Ubrousky vyrábíme z tissue suroviny,jak bílé tak barevné,kde je možnost výběru z pestré nabídka barev a možností potisků. Rozetky razíme 6 vrstvé jak kulaté ,v různých průměrech a okrajích tak i ve tvaru čtverce .