Karel BENÍŠEK


Aubrechtové 3110/8, Praha 10 106 00
Technická ochrana majetku, osob Praha a Střední Čechy.
Servis a montáže ESZ.
Na českém trhu působíme od roku 1992.

Služby, které zajišťujeme:
- poruchy alarmů ESZ, EPS, stálá poruchová služba
- technická ochrana majetku a osob
- montáže systémů
- napojení na pulty centralizované ochrany - PCO
- elektrické zabezpečovací systémy EZS
- elektrické požární signalizace - EPS
- systémy EPS signalizačních prvků, neadresné systémy
- adresné konvenční i analogové sestavy
s rozsahem přes 1000 hlásičů
- kamerové systémy, CCTV průmyslová televize
- kamery vnitřní, venkovní, skryté, černobílé, barevné
- nahrávání záznamu na video i PC
- kvadrátory, multiplexy, monitory
- Time laps videorekordéry, infrasvítidla,
- docházkové a propouštěcí systémy
- kontrola a řízení přístupu osob, identifikace
- čtečky, magnetické karty
- docházkové a obchůzkové hodiny
- bezpečnostní solární okenní fólie
- TV, VKV a SAT antény a rozvody, včetně STA a TKR
- centrální vysavače Husky.

Jako specializovaná montážní firma Vám nabízíme prodloužené záruky.
Náš tým profesionálů Vám se vším rád poradí.

Další produkty a služby
  • poplašné a výstražné systémy, kamerové systémy, požární signalizace, bezdrátová technologie, záplavový snímač

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

Související články
Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

ELMEP s.r.o.

Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

Bezpečnostní systémy, analyzační technika, automatizační technika, měření a regulace. Na průmyslové automatizace provozu se zaměřuje firma ELMEP s.r.o., která už řadu let poskytuje účinná systémová řešení pro průmyslové podniky. Společnost se specializuje na komplexní dodávky automatizační techniky - od návrhu přes projekt, vedení zakázky, softwarovou práci, montáže, uvedení do provozu a zaškolení zaměstnanců až po záruční i pozáruční servis.


Elektroinstalace a elektromontáže

ELMONT GROUP, a.s.

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.


Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

TETRONIK v.d.

Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

Přehlednost, rychlost a bezchybnost odbavení aut v logistických centrech je základní podmínkou pro jejich efektivní fungování. Společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo, český výrobce elektronických odbavovacích systémů, si je této nutnosti plně vědoma, a proto je její nový vyvolávací systém pro logistická centra správnou volbou! Přesvědčit se o tom mohli např. v logistickém parku Zdiby, kde je venkovní odbavovací systém TETRONIK nově instalován.


Komplexní elektrické zajištění objektů po celé ČR

FELOMA, s.r.o.

Komplexní elektrické zajištění objektů po celé ČR

Hledáte elektrické zajištění objektů? Moc dobře si uvědomujete, že v dnešním světě se musí neustále na něco dávat pozor a že je proto lepší, když se dopředu připravíte? Pak využijte elektrickou požární signalizaci, elektronickou zabezpečovací signalizaci, kamerový systém nebo ozvučení a evakuační rozhlas.


Další produkty a služby
Montáž a servis zabezpečovací signalizace a alarmů Praha

Montáž a servis zabezpečovací signalizace a alarmů Praha

Bezpečnost vašeho majetku a vás samotných může zajistit společnost ALARMSERVIS, která svým klientům zajišťuje rychlou a spolehlivou montáž a následný servis. Díky více než dvacetiletým zkušenostem firmy je možné se na kvalitu služeb plně spolehnout. K dispozici máme kvalitní a osvědčené alarmy, elektrické zabezpečovací systémy EZS a elektrické požární signalizace EPS. Postaráme se jak o samotnou montáž a instalaci, tak o následnou údržbu a servis. Revize jsou do balíčku našich služeb zahrnuty také. Služby jsou nabízeny pro všechny klienty z Prahy a ze středních Čech. Díky profesionalitě nabízíme možnost prodloužené záruky. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na horkou linku na čísle 603 44 11 20.


Kamery, kamerové systémy CCTV-montáž a servis Praha

Kamery, kamerové systémy CCTV-montáž a servis Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí nonstop montáž a servis kamer a kamerových systémů CCTV. Na českém trhu působíme od roku 1992. Zabýváme se technickou ochranou majetku a osob. Naše služby: - elektrická zabezpečovací a požární signalizace - slaboproudé rozvody - domovní telefony a videotelefony - satelitní antény a rozvody. Tyto služby zajišťujeme v Praze a po celém Středočeském kraji. Nabízíme výhody prodloužené záruky na naše služby. Poradíme Vám s výběrem a možnostmi, máme vyškolený tým profesionálů.


Alarmy montáž a servis nonstop Praha

Alarmy montáž a servis nonstop Praha

Nabízíme nonstop montáž a servis alarmů v Praze a Středočeském kraji. Dále také můžeme nabídnout údržbu a revizi těchto zařízení. V tomto oboru se pohybujeme již od roku 1992. Zajímavé a nestandardní požadavky vítáme. Jednáme poctivě, rovně a vstřícně. Pro bližší informace navštivte naše webové stránky viz odkaz níže.


EZS alarmy-servis a montáž Praha

EZS alarmy-servis a montáž Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí rychlý servis a montáže elektronických zabezpečovacích zařízení a technických disciplín souvisejících s bezpečností v Praze a Středních Čechách. Nabízené produkty: - ALARMY - EZS a EPS - elektrická zabezpečovací a požární signalizace - KAMERY - CCTV a přístupové systémy - ACC - slaboproudé rozvody, domovní videotelefony a telefony, PC sítě - TV, VKV a SAT antény a rozvody, včetně STA a TKR - centrální vysavače Husky - bezpečnostní a solární okenní fólie. Pro více informací nás kontaktujte na našem telefonním čísle: 603 44 11 20 nebo na emailové adrese: info@alarm-servis.cz


Zabezpečovací systémy EZS Praha, Středočeský kraj

Zabezpečovací systémy EZS Praha, Středočeský kraj

Nabízíme údržbu, servis, montáže a revize EZS (elektrické zabezpečovací signalizace a systémy). V tomto oboru se pohybujeme od roku 1992 a působíme v Praze a Středočeském kraji. Naší prioritou byla a je technická ochrana majetku a osob, především rychlý servis a montáže EZS a technických disciplín s bezpečností přímo souvisejících. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Elektrická zabezpečovací a požární signalizace Praha

Elektrická zabezpečovací a požární signalizace Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí služby spojené s elektrickou zabezpečovací a požární signalizací: Služby: - údržby - servisu - montáže - revize. Prodej: - alarmy, kamery, přístupové systémy - EZS - elektrická zabezpečovací signalizace - EPS - elektrická požární signalizace - slaboproudé rozvody - domovní systémy - antény a rozvody. S výběrem Vám poradíme a nalezneme společné nejvýhodnější řešení.


Prodej montáž kamery CCTV přístupové systémy ACC Praha

Prodej montáž kamery CCTV přístupové systémy ACC Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí prodej a montáž kamery CCTV přístupových systémů ACC. Kamery: - vnitřní - venkovní - skryté - černobílé - barevné - nahrávání záznamu na video - nahrávání záznamu do PC. Naší prioritou je zajištění techniky pro ochranu majetku a osob. Zajistíme rychlý servis a montáže. Nabízíme i prodloužené záruky na přístroje. Jsme tým vyškolených profesionálů. Více info naleznete viz odkaz níže:


Technická ochrana majetku a osob Praha

Technická ochrana majetku a osob Praha

Společnost ALARMSERVIS nabízí technickou ochranu majetku a osob. Spolupracujeme s vybranými PCO - pulty centralizované ochrany. S výběrem poradíme, doporučíme a napojíme nejvhodnější PCO v dané lokalitě. Staré a současné systémy většinou známe, novinky se učíme stále... Jako autorizovaná montážní firma můžeme nabídnout výhody prodloužené záruky. Pracujeme převážně pro Prahu a střední Čechy.