WAKKENHAT SECURITY a.s.


Sazečská 560/8, Praha 10 110 00

Bezpečnostní agentura WAKKENHAT
Společnost nabízí komplexní bezpečnostní služby na celém území České republiky.

IČ: 49679023
DIČ: CZ49679023
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč

Zajistíme bezpečnost Vaši i Vašeho majetku

Zajistíme bezpečnost Vaši i Vašeho majetku

Bezpečnostní agentura WAKKENHAT SECURITY a.s. se zabývá bezpečnostními službami po celé České republice od zabezpečovacích systémů přes detektivní služby až po ochranu V. I. P. osob. Bohaté zkušenosti profesionálního týmu a nejmodernější technika zaručují maximální ochranu majetku i osob diskrétně a za dobrou cenu.


Fyzická ostraha osob pro vaše bezpečí za každé situace - Praha

Fyzická ostraha osob pro vaše bezpečí za každé situace - Praha

Pod pojem fyzická ostraha osob si asi každý představí svalnatého bodyguarda z amerického filmu. I v České republice však bývají služby fyzické ostrahy velmi často využívány - ať už při hudebním koncertu, nebo politické akci. A přesně v takových situacích se vám bude hodit fyzická ostraha osob, kterou vám nabízíme ve společnosti WAKKENHAT Praha. Jste veřejně známá osobnost a potřebujete někoho, na koho se můžete v případě nouze obrátit? Naše fyzická ostraha osob je tu pro vás. Zajistíme vám doprovod na veřejné akce, koncerty, autogramiády i setkání s občany. Ať už tak jste oblíbená celebrita, na kterou na každém rohu čeká dav fanoušků, nebo se naopak obáváte nepřátelské reakce veřejnosti, my zajistíme, abyste za každé situace byli v bezpečí. Velké kulturní akce, sportovní utkání, ale i politické meetingy, to jsou události, při kterých se vám fyzická ochrana osob může obzvláště hodit. Velké davy lidí jsou totiž nevyzpytatelné a situace se jednoduše může zvrtnout. Právě v podobných situací je tu naše fyzická ochrana osob. V případě komplikací vás naši zkušení a perfektně vybavení pracovníci okamžitě odvedou do bezpečí a postarají se o vaše maximální pohodlí. Fyzická ostraha, kterou vám ve společnosti WAKKENHAT Praha nabízíme, se ale nemusí týkat pouze osob. K dispozici jsou vám i tyto služby: - ostraha objektů - recepční služby - obsluha bezpečnostních velínů - přeprava a doprovody cenin Chcete mít po ruce někoho, kdo se postará o vaši bezpečnost, nebo ochrání váš majetek? Fyzická ostraha WAKKENHAT Praha vám to umožní.


Bezpečnostní agentura Praha

Bezpečnostní agentura Praha

Společnost WAKKENHAT to jsou bezpečnostní systémy a služby poskytované v hlavním městě Prahy a na celém území České republiky. Bezpečností agentura se řadí řadíme mezi významné společnosti v oboru. WAKKENHAT SECURITY a.s. je certifikovaným členem profesních sdružení Asociace soukromých bezpečnostních služeb České republiky a České komory detektivních služeb. Je také držitelem zbrojní licence pro zbraně kategorie B. Poskytujeme a zajišťujeme: - ostrahu objektů - fyzickou ostrahu osob - recepční služby - obsluhu bezpečnostních velínů - přepravu a doprovody cenin - připojení k pultu centrální ochrany - kamerové systémy - přístupové a docházkové systémy - požární signalizace - zabezpečovací signalizace. Máme k dispozici psovody i ostrahu se zbraní. Fyzická ostraha je určena pro všechny, kteří potřebují střežit a chránit svůj majetek. Nabízíme profesionální ostrahu a Vaši ochranu. Jsme na trhu více než 21 let a za tu dobu si WAKKENHAT řadí mezi 10 nejvýznamnějších společností na trhu. Jsme profesionálové a bezpečnost je u nás na prvním místě.


Fyzická ostraha objektů a osob, zabezpečení majetku Praha

Fyzická ostraha objektů a osob, zabezpečení majetku Praha

Společnost WAKKENHAT zajistí pro Vás široké spektrum bezpečnostních služeb od analýzy bezpečnostních rizik, přes bezpečnostní projektování až po zabezpečení fyzické nebo technické ostrahy areálů a objektů. Máme dlouholeté zkušenosti z ostrahy administrativních i nákupních center, průmyslových a výrobních závodů, hotelů i objektů s vysokým stupněm bezpečnostních rizik. Tyto služby poskytujeme již do roku 1993 a tímto se řadíme mezi významné společnosti v tomto oboru. Poskytujeme služby na profesionální úrovni. Služby jsou u nás zabezpečovány 24 hodin. Cílem naší práce je poskytnout klientovi kompletní bezpečnostní servis, vysokou profesionalitu a diskrétnost. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás!


Kvalitní služby pultu centralizované ochrany

Kvalitní služby pultu centralizované ochrany

Nabízíme připojení všech typů objektů na pult centralizované ochrany s následným nepřetržitým monitorováním bezpečnostní situace. Pro řešení případných bezpečnostních incidentů a krizových situací využíváme činnosti zásahových skupin. Při řešení krizových a mimořádných událostí realizujeme aktivní součinnost s jednotlivými složkami Integrovaného záchranného systému. Připojení objektu na náš pult centralizované ochrany je prováděno přes jednotnou telefonní síť, GSM nebo Internet. Při montáží technických prvků ochrany objektu naší společností je jejich integrace s PCO - ZDARMA. Neváhejte nás kontaktovat. Pracovníci technického úseku jsou připraveni Vám pomoci řešit otázky technického zabezpečení Vašeho majetku.


WAKKENHAT Bezpečnostní systémy a služby Praha

WAKKENHAT Bezpečnostní systémy a služby Praha

20 LET BEZPEČÍ POD KŘÍDLY ORLA Bezpečnostní agentura WAKKENHAT Společnost nabízí komplexní bezpečnostní služby na celém území České republiky. Ostraha objektů v celé České republice. - Ochrana majetku Praha - Ochrana objekt Praha - Ochrana osob Praha - Fyzická ostraha osob - Patrolování Praha - Ostraha objektů Praha - Obsluha vrátnic Praha - Speciálně vyškolení pracovníci, zaměstnanci - Bezpečnostní analýzy a projektování - Ostraha pomocí služebního hlídacího psa - Fyzická ostraha objektů - Recepční služby - Kontrola dodržování klíčového režimu - Integrovaný záchranný systém - Technické prostředky ochrany majetku a osob - Zabezpečení objektů Praha - Detektivní služby Praha - Osobní bodyguard - Přeprava a doprovod finančních hotovostí a cenných zásilek - Přeprava finančních hotovostí - Doprovod peněžního posla - Převozy cenných papírů, jiných cenných zásilek nebo stravenek - Snosy tržeb v rámci objektu či areálu - Doprovody kamionů a cenných zásilek - Bezpečnostní monitoring - Nepřetržitý monitoring bezpečnostní situace - Odborné zaškolení Vašich zaměstanců Zabezpečovací systémy: - Pult centrální ochrany - Elektrická požární signalizace EPS - Elektrická zabezpečovací signalizace EZS - Kamerové systémy CCTV - Přístupové systémy ACS. Úklidové služby po celé ČR: - Úklid kanceláří - Úklid chodeb - Úklid výrobních hal - Úklid skladů. Zaměstnávání osob se zdravotním postižením.


Ostraha majetku a osob = WAKKENHAT

Ostraha majetku a osob = WAKKENHAT

Zajistíme pro Vás široké spektrum bezpečnostních služeb od analýzy bezpečnostních rizik, přes bezpečnostní projektování až po zabezpečení fyzické nebo technické ostrahy areálů a objektů. Máme dlouholeté zkušenosti z ostrahy administrativních i nákupních center, průmyslových a výrobních závodů, hotelů i objektů s vysokým stupněm bezpečnostních rizik. Ochranu majetku provádíme fyzickou ostrahou nebo patrolováním. K evidenci provádění bezpečnostních pochůzek po stanovených trasách, je na základě dohovoru s klientem, používán čipovací kontrolní pochůzkový systém. V případě Vašich požadavků a potřeb lze fyzickou ostrahu posílit či doplnit o výkon služby psa služebního plemene. Poskytneme Vám kvalitní recepční služby zaměřené nejen na standardní plnění úkolů recepčních, ale i opatření souvisejících s bezpečností objektu jako je například kontrola dodržování klíčového režimu, regulace pohybu osob, součinnost při řešení incidentních a krizových událostí v součinnosti s jednotlivými složkami Integrovaného záchranného systému případně Vašim krizovým štábem. Za nedílnou součást ostrahy majetku a osob považujeme bezpečnostní monitoring výstupů z technických zabezpečovacích i protipožárních systémů prováděný na jednotlivých stanovištích ostrahy. Naši speciálně vyškolení zaměstnanci pro Vás zabezpečí i obsluhu bezpečnostního a technologického velínů. Vyprojektujeme, dodáme a nainstalujeme technické prostředky ochrany majetku a osob podle Vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je odborné zaškolení Vašich zaměstnanců v obsluze těchto bezpečnostních prvků, provádění servisu a revizních kontrol. Zabezpečíme připojení Vašich technických prostředků ochrany na náš pult centralizované ochrany a následný nepřetržitý monitoring bezpečnostní situace i formou dálkového dozoru.


Odjíždíte na dovolenou ? Nechcete nechat svůj majetek bez dozoru?

Odjíždíte na dovolenou ? Nechcete nechat svůj majetek bez dozoru?

Využijte služeb připojení Vašeho domu, bytu či garáže na náš PULT CENTRALIZOVANÉ OCHRANY. Diskrétnost, kvalita a spolehlivost zaručena. Můžete využit i nadstandardní služby - nepravidelného patrolování Vašeho objektu. Nabízíme připojení všech typů objektů na pult centralizované ochrany s následným nepřetržitým monitorováním bezpečnostní situace. Pro řešení případných bezpečnostních incidentů a krizových situací využíváme činnosti zásahových skupin. Při řešení krizových a mimořádných událostí využíváme součinnost s jednotlivými složkami IZS. Připojení objektů realizujeme přes jednotnou telefonní síť nebo síť GSM. Jsme tu pro Vás 24 hodin denně - 7 dnů v týdnu. To vše za rozumné ceny. Jsme připraveni Vám pomoci. Neváhejte a kontaktujte nás. Váš klid v průběhu zaslouženého odpočinku za to přeci stojí!


Jsme partnerem úspěšných již 20 let

Jsme partnerem úspěšných již 20 let

Spokojenost našich klientů je vždy na prvním místě. Máme bohaté zkušenosti v oblasti ostrahy majetku a osob. Vypracované a stále zdokonalované vlastní know-how i systém kontroly profesionálního výkonu služby. Zavedený systém kvality ČSN EN ISO využíváme ke zvyšování bezpečnostních standardů na objektech klientů. Naši zaměstnanci mají osvědčení o kvalifikaci ve smyslu požadavků Živnostenského zákona. Jsme partnery významných klientů v oblasti bezpečnosti. BEZÚHONNOST - KVALITA - PROFESIONALITA


Vaše bezpečí je naší prioritou

Vaše bezpečí je naší prioritou

Nabízíme široké spektrum bezpečnostních služeb od analýzy bezpečnostních rizik, přes bezpečnostní projektování až po zabezpečení fyzické nebo technické ostrahy areálů a objektů. Máme bohaté zkušenosti s ostrahou objektů různého typu. Dále můžete využít naší nabídky v oblasti facility managementu nebo speciálních služeb - pořadatelské, pořádkové či detektivní služby, osobní ochrana, doprovody kamionů, přeprava cenností, kontrola dočasně práce neschopných a v neposlední řadě i zabezpečení realizace slavnostních ohňostrojů. KVALITNÍ SLUŽBY POSKYTOVANÉ PROFESIONÁLY.Další produkty a služby
  • ostraha objektů, ochrana osob, pult centrální ochrany, zabezpečovací systémy, detektivní služby, zabezpečení domů

JOSPO a.s.

Související články
Ochrana majetku, úklidové služby, kamerové systémy
Ochrana majetku, úklidové služby, kamerové systémy

Chráníte dostatečně svůj majetek? Střežení objektů kamerovými systémy je výhodné, ale ne vždy se najde pachatel, proto jsou zde i jiné možnosti, které můžete využít. V případě, že máte o toto téma nadále zájem, veškeré služby Vám zprostředkuje společnost A-ROYAL Service s.r.o.


Pocitu bezpečí se nic nevyrovná
Pocitu bezpečí se nic nevyrovná

Člověk si může zabezpečit svůj dům několika způsoby. Některé jsou účinné a některé jsou na tom hůře. V současné době mnoho lidí spoléhá na sofistikované systémy, které patří k těm spolehlivým. Někdy je ale potřeba doplnit vše lidským faktorem.


Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany
Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany

Požáry, nejrůznější nehody či vloupání jsou nemilé situace, se kterými je však potřeba počítat. Aby jejich následky byly co nejmenší, vyplatí se instalace elektronických zabezpečovacích systémů, elektrické požární signalizace či bezpečnostních kamer. Díky těmto zařízením budete mít váš objekt pod kontrolou a v případě výjimečné situace bude okamžitě podáno hlášení na pult centrální ochrany.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.