LOGSYS, spol. s r.o.


Hraniční 1397 (areál MUNA), Břeclav - Poštorná 691 41

LOGSYS, spol. s r.o., výrobce a dodavatel:
Dopravní, manipulační a skladovací technika, dopravníkové technologie pro logistická a distribuční centra, sklady, expresní balíkovou službu, průmyslové aplikace (automobilový, strojírenský, elektrotechnický, potravinářský, papírenský průmysl a další), letiště.

Dopravníkové systémy zajišťují přepravu kusového zboží, materiálu, balíků, palet, krabic, beden, kartonů apod. Přeprava materiálu a zboží v mnoha odvětvích průmyslu.

Návrh, výroba, vývoj, automatizace dopravníků, dopravníky.
Projekce, výroba, prodej a montáž dopravníkových systémů.
Návrh kompletního řešení, které zefektivní, zkvalitní a usnadní logistické procesy, dle požadavků zákazníka.
Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od projektového návrhu, detailní konstrukce, výroby, až po montáž a oživení přímo u zákazníka.

Druhy dopravníkových systémů:
Válečkové tratě poháněné i nepoháněné (gravitační). Válečkové dopravníky.
Dopravníky standardní i zákaznické (atypické) aplikace.
Pásové dopravníky a řemenové dopravníky (PVC, PU a speciální pásy).
Dopravníky horizontální, stoupající, klesající.
Dopravníky s integrovanou váhou (vážící dopravníky).
Kuličkové stoly a kladičkové stoly.
Řetězové a modulární dopravníky - příčná přeprava palet - akumulační dopravníky.
Točny, pojezdové vozíky, přesuvny.
Speciální dopravníkové zařízení - třídiče, zdviže, nakládací místa, dorazy a mnoho příslušenství.

Projektové návrhy dopravníkových tras.
Konstrukce, projekce - kompletní projekční a konstrukční řešení.
Výroba.
Montáž - strojní montáž, montáž elektroinstalace, oživení u zákazníka.
Testování - zkušební provoz, rozsah testování dle dohody.
Záruční i pozáruční servis.

Dopravníkové systémy jsou schopny řešit přepravu materiálů a zboží, měření, vážení, skenování a třídění (pomocí EAN kódu, RFID) v mnoha odvětvích průmyslu a služeb.
Nakládka, vykládka, příjem, kontrola, balení, doprava a třídění zboží v oddělení expedice, distribuce, pošty, letiště.

Naše technologie optimalizují výrobní, montážní a testovací procesy např. v automobilovém, strojírenském, papírenském a elektrotechnickém průmyslu. Zvyšují třídící kapacity distribučních center a usnadňují manipulaci se zavazadly na letišti.

V našem sortimentu dále nabízíme nůžkový dopravník. Dostupné jsou různé varianty šířky nůžkového dopravníku. Díky roztažitelnosti lze dosáhnout délky až 10m. Standardní model v šířce buď 600 nebo 800mm má ve složeném stavu cca 1, 5 m a v roztaženém 5, 5 m. Vlivem roztažení se mění rozteč kladiček. Kontaktujte nás pro více informací. Vhodné pro přepravu kartonů, beden a obecně předmětů s kompaktní plochou.

Další ze specifických dopravníků je dopravník spirálovitý. Ve spolupráci se zahraničním výrobcem působíme jak dodavatel tohoto dopravníku. Dopravník umožňuje na relativně malém zástavbovém prostoru překonat výšku. Ideální pro přepravu kartonů, nápojů, plechovek apod. Základem je modulární pás Standardní šíře v rozpětí 300 - 1000 mm, výška spirálového či spirálovitého dopravníku je až 10m, případně dle aplikace. Kontaktujte nás pro více informací ohledně spirálového dopravníku.

Teleskopické - Výsuvné dopravníky
Slouží k urychlení procesu vykládky a nakládky zboží. Standardní šíře pásu 600/800 mm. Délka zástavbové části a celková délka po vysunutí dopravníku je dle aplikace. Kontaktujte nás pro více informací.

Provozovna Břeclav-Poštorná,
Hraniční 1397, průmyslový areál MUNA

IČ: 26981009
DIČ: CZ26981009
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. František Vymazal

Dopravníky různých druhů dodá LOGSYS

Dopravníky různých druhů dodá LOGSYS

Pracujete s velkým objemem zboží? Potřebujete zkvalitnit a zefektivnit procesy v oblasti logistiky a skladování? Řešením jsou dopravníky navrhnuté firmou LOGSYS, která vyrábí a dodává jak jednotlivé druhy dopravníků, tak rozsáhlá komplexní řešení.


Dopravníkový systém pro e-shop (distribuční centrum) Břeclav

Dopravníkový systém pro e-shop (distribuční centrum) Břeclav

Provozujete e-shop a přemýšlíte, jakým efektivním a rychlým způsobem přijímat, skladovat a následně vychystávat zboží? Chcete zvýšit kapacitu a zlepšit kontrolu nad zbožím? Jsme výrobci dopravníkových systémů, které mohou zlepšit intralogistiku v distribučních centrech. Neprovádíme sériovou výrobu, ale navrhneme vám systém, který bude přizpůsoben vašim požadavkům. Dopravníkový systém řeší přepravu a třídění kusového zboží, kartonů, přepravek, beden, palet apod. Dopravníky mohou mít různou podobu, mezi základní druhy patří: - válečkové tratě (poháněné a nepoháněné) - pásové dopravníky, - nůžkové dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - otočné stoly. Vyrábíme i různá příslušenství, která ještě více zefektivní využití systému: - pracovní stoly s váhou, - pojezdové vozíky, - bezpečnostní zábrany, - přechodové lávky, - a další. Rozsah našich služeb: - projektový návrh, - detailní konstrukce, - výroba, - montáž a oživení u zákazníka, - záruční a pozáruční servis. V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Intralogistika - dopravníkové systémy | Břeclav

Intralogistika - dopravníkové systémy | Břeclav

Hledáte firmu, která se zabývá intralogistikou? Velmi důležitou složkou intralogistiky jsou dopravníkové systémy. Na základě požadavků a přání zákazníka jsme schopni navrhnout komplexní řešení, ale také jednotlivé dopravníky. Mezi základní poskytované služby patří projektová dokumentace (využití 3D modelů), výroba a montáž dopravníků, oživení u zákazníka, záruční i pozáruční servis. Pomocí dopravníků je možné přepravovat malé lehké předměty, ale také objemné těžké zboží (materiál). Tímto způsobem lze přepravovat kusové zboží, materiál, kartonové krabice, přepravky, bedny, palety apod. Specializujeme se především na výrobu dopravníkových systémů pro: - distribuční centra, - průmyslové aplikace, - balíkové služby, - letiště. Podle typu přepravovaného předmětu a účelu použití jsou využívány různé druhy dopravníků: - válečkové tratě poháněné a nepoháněné, - pásové dopravníky, - řetězové dopravníky, - teleskopické dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuny, - točny, - elevátory, - a další. Existují různé způsoby, jakými lze dopravníky využít. Dopravníkový systém může být zajímavým řešením pro zkvalitnění a zefektivnění proseců v oblasti intralogistiky. Rádi Vám navrhneme řešení podle Vašich představ. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Dopravníkové systémy, výroba válečkových a pásových dopravníků | Břeclav

Dopravníkové systémy, výroba válečkových a pásových dopravníků | Břeclav

Sháníte firmu, která se zabývá dopravníkovými systémy a výrobou válečkových a pásových dopravníků? Neváhejte a kontaktujte společnost LOGSYS, spol. s.r.o., která se zabývá projekcí, výrobou a montáží dopravníkových systémů se specializací na distribuční centra, expresní balíkovou službu, průmyslová odvětví a letiště. Navrhujeme kompletní řešení podle požadavků zákazníka. Distribuční centra Dopravníkové systémy pro distribuční centra zajišťují přepravu a třídění přepravek, kartonových krabic či palet. Mezi základní logistické procesy patří nakládka / vykládka, přeprava, skladování, třídění, kontrola, identifikace a balení. Balíkové služby Dopravníky pro balíkové služby urychlí celkový proces, ale i jeho části od nakládky až např. po vážení jednotlivých balíků. Optimální řešení navrhujeme podle požadované třídicí kapacity, počtu vstupních i výstupních bran a stavebního výkresu budovy. Průmyslové aplikace Dopravníkové systémy lze využít i ve výrobních procesech, a to nejen při samotné výrobě, ale také u operací jako jsou montáž, kontrola a případně skladování. Dopravníky jsou určeny pro přepravu kusového i paletového zboží v různých průmyslových odvětvích (automotive, strojírenství, elektrotechnika, papírenství ...). Letiště Projektujeme dopravníkové systémy pro přepravu zavazadel na letištích. Řešení je přizpůsobené přepravní kapacitě, počtu vstupních pultů ("Check in"), stavebnímu výkresu budovy apod. Mezi základní druhy dopravníků patří válečkové tratě (poháněné i nepoháněné), pásové dopravníky, teleskopické (výsuvné) dopravníky, nůžkové dopravníky, přesuvny, točny a další. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, jako jsou prostorové dispozice, druh a množství dopravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací atd. Řešení navrhnuté naší společností Vám může velmi urychlit a usnadnit práci a snížit provozní náklady. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Výroba dopravníkových systémů | Břeclav

Výroba dopravníkových systémů | Břeclav

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou dopravníkových systémů? Společnost LOGSYS, spol. s r.o. ve městě Břeclav na jižní Moravě se zabýváme projekcí, výrobou a montáží dopravníkových systémů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naše systémy zefektivňují, usnadňují a urychlují práci ve výrobních i skladovacích prostorech. Specializujeme se především na: - distribuční centra, - expresní balíkové služby, - průmyslová odvětví, - letiště. Výrobní sortiment: - válečkové dopravníky (poháněné, nepoháněné), - pásové dopravníky, - modulárové dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - nůžkové dopravníky, - kuličkové stoly, - otočné stoly, - přesuvny, - příslušenství (váhy, pracovní stoly, pojezdové vozíky atd.). Navrhujeme dopravníkové systémy podle potřeb a přání zákazníka. Návrh je přizpůsoben prostorovým dispozicím, druhu a množství přepravovaných předmětů, pracovnímu prostředí, rozsahu operací apod. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Logistická řešení pro skladové hospodářství - výroba dopravníkových systémů

Logistická řešení pro skladové hospodářství - výroba dopravníkových systémů

Vytváříme řešení pro pohyb materiálu na skladě podle potřeb zákazníků. Individuální návrh je přizpůsoben množství a druhům probíhajících procesů, přepravní kapacitě, prostorovým možnostem a dalším požadavkům. Systém bývá zkonstruován z těchto základních druhů dopravníků: - válečkový dopravník (poháněný, nepoháněný), - pásový dopravník (PVC, PU či modulární pás), - řetězový dopravník, - řemenový dopravník. Dopravníková linka může podle potřeb zákazníka obsahovat: - přesuvny, - točny, - zdviže / elevátory, - výklopná ramena, - kuličkové stoly, - váhy, - nůžkové dopravníky, - vysouvací dopravníky, - a další... Námi vyráběné dopravníky řeší přepravu kusového zboží, materiálu, plastových přepravek, kartonových krabic, standardních i nestandardních palet... Kromě komplexních dopravníkových systémů dodáváme také samostatné dopravníky, které mohou usnadnit jednotlivé procesy (např. vykládka vozidel; balicí pracoviště - balení, vážení materiálu; přesun předmětu z bodu A do bodu B; expedice...). Mezi naše služby patří technické poradenství, 3D projekce, výroba, montáž, oživení systému u zákazníka, záruční a pozáruční servis. V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení.


Výroba válečkových dopravníkových systémů

Výroba válečkových dopravníkových systémů

Válečkový dopravníkový systém od společnosti LOGSYS je vhodný především pro přepravu kartonových krabic, plastových přepravek, dřevěných palet... Je možné jej použít ve skladech, distribučních centrech, výrobě a dalších místech. Válečkový dopravník může být poháněný nebo nepoháněný. V případě nepoháněného dopravníku se zboží pohybuje díky gravitační síle, nebo manuálním posuvem... Podle použité konstrukce a válečků je možné sestrojit dopravník na předměty o různých hmotnostech a rozměrech. Od velikosti a typu přepravovaných předmětů se odvíjí rozteč a druh válečků. a) Poháněný válečkový dopravník Druhy pohonů: - motorový váleček - pohání okolní válečky pomocí kruhových řemínků, nebo ozubených řemenů, - hřídelový pohon - válečky jsou poháněny z hnací hřídele pomocí kruhových řemínků, - tečný řetěz - jsou použity válečky s ozubeným kolem, které jsou poháněny řetězem, - tečný řemen - díky tření je hybná síla řemene přenášena na válečky, - řetěz z válečku na váleček - válečky s ozubenými koly jsou propojeny mezi sebou řetězovými smyčkami. Druhy válečků: - ocelové (zinkované), - nerezové, - plastové, - s PVC návlekem. Základní provedení: - přímá dráha, - zatáčka, - úhlové napojení. b) Nepoháněný válečkový dopravník Druhy válečků: - ocelové (zinkované), - nerezové, - plastové, - s PVC návlekem. Základní provedení: - přímá dráha, - zatáčka, - úhlové napojení. V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Výroba válečkových a pásových dopravníků. Dopravníkové systémy

Výroba válečkových a pásových dopravníků. Dopravníkové systémy

LOGSYS, spol. s r. o. je výrobcem dopravníkových systémů se zaměřením na distribuční centra, expresní balíkovou službu, průmysl (strojírenský, papírenský, automobilní apod.) a letiště. Dopravníkové systémy řeší přepravu materiálu, zboží, palet, přepravek, kartonových krabic apod. Rozsah nabízených služeb: - projektový návrh, - detailní konstrukce, - výroba, - prodej, - montáž u zákazníka, - záruční a pozáruční servis. Nabízený sortiment: - válečkový dopravník (poháněný, gravitační), - řetězový dopravník, - pásový dopravník, - modulární dopravník, - teleskopický dopravník, - nůžkový dopravník, - kuličkové stoly, - přesuvny, - pojezdové dopravníky, - příslušenství k dopravníkům (pracovní stoly, váhy, přechodové lávky, vozíky a další). Možná povrchová úprava dopravníků: - lakování, - pozinkování, - nerezové provedení. Dopravníkové systémy jsou navrhovány na základě požadavků zákazníka. Návrh je přizpůsoben prostorovým dispozicím, druhu a množství přepravovaných předmětů, rozsahu operací apod. Systémy slouží především k zefektivnění a urychlení logistických procesů. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Válečkové a pásové dopravníky. Dopravníkové systémy

Válečkové a pásové dopravníky. Dopravníkové systémy

Se svými zákazníky řešíme oblast dopravníkových systémů se zaměřením na distribuční zákaznická centra, expresní balíkovou službu, průmyslové aplikace a letiště. Na základě požadavků a potřeb zákazníka vytváříme podrobnou projektovou dokumentaci, která je následně dána do výroby. Mezi naše služby patří také montáž a oživení dopravníků u zákazníka a následný záruční a pozáruční servis. Transportní a manipulační technika, válečkové dopravníky a třatě slouží pro dopravu a skladování zboží, palet, krabic, kartonů atd. Dopravní, výrobní a balící linka palet a zboží je navržena podle požadavků, tvaru a velikosti přepravovaných předmětů. Dopravníky jsou součástí těchto linek a lze jimi přeparvovat sypké i kusové materiály. Mezi základní sortiment dopravníkových systémů patří: - válečkové dopravníky a tratě (poháněné a nepoháněné), - válečkové překladače - pásové dopravníky, - modulární dopravníky, - nůžkové dopravníky, - teleskopické dopravníky - řetězové dopravníky - kuličkové stoly, - otočné stoly,točny - přesuvny, překladače - zvedací úseky, zdviže - a další příslušenství Poháněné válečkové dopravníky mohou mít různé typy pohonů - plochým , kruhovým tečným řemenem - řetězovými smyčkami z válečku na váleček - průběžným tečným řetězem - řemenovými smyčkami – kruhový/ ozubený řemen Nepoháněné válečkové dopravníky (bez pohonu) jsou určeny pro ruční manipulaci zboží po dopravníku. Pásové dopravníky se použávají pro dopravu předmětů na delší vzdálenost. Přeprava po plochém pásu podepřeném válečky. Pomocí dopravníkový systémů lze řešit: - nakládku a vykládku zboží z kamionů, kontejnerů apod., - příjem, kontrolu a naskladnění, - automatické třídění pomocí EAN kódu nebo RFID, - vyskladňování, balení a expedici, - transport a manipulaci se zbožím a další procesy. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, jako jsou prostorové dispozice, druh a množství dopravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací atd. Kompletní řešení navrhnuté naší společností Vám může velmi urychlit a usnadnit procesy ve Vašem podniku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Navštivte naše webovéstránky www.logsys.cz


Zefektivnění logistický procesů na skladě - dopravníkové systémy

Zefektivnění logistický procesů na skladě - dopravníkové systémy

LOGSYS, spol. s r. o. pomáhá zrychlit a zefektivnit logistické procesy probíhající ve skladových i výrobních prostorech, což v důsledu vede ke snížení provozních nákladů. Zabýváme se projekcí, výrobou a montáží dopravníkových systémů, včetně záručního i pozáručního servisu. Specializujeme se především na distribuční centra, expresní balíkovou službu, průmyslová odvětví a letiště. Výrobní sortiment: - válečkové tratě (poháněné, nepoháněné), - pásové dopravníky, - modulárové dopravníky, - nůžkové dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - točny, - a další příslušenství. Návrh je zhotoven na základě požadavků zákazníka. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí především na prostorových dispozicích, druhu a množství přepravovaných předmětů, pracovním prostředí, rozsahu operací apod. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Automatizace přepravních a manipulačních procesů

Automatizace přepravních a manipulačních procesů

Zabýváme se projekcí, výrobou a montáží dopravníkových systémů, díky kterým jsme schopni řešit automatizaci přepravních a manipulačních procesů. Pomocí našich dopravníků lze přepravovat především bedny, palety, kartony, kusové zboží apod. Specializujeme se na výrobu dopravníkových systémů pro distribuční centra, expresní balíkovou službu, průmyslové aplikace a letiště. Výrobní sortiment: - válečkové tratě (poháněné a nepoháněné), - pásové dopravníky, - nůžkové dopravníky, - spirálovité dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - točny, - pracovní stoly s váhou, - pojezdové vozíky, - a další příslušenství. Rozsah služeb: - projektový návrh, - detailní konstrukce, - výroba a prodej, - montáž a oživení u zákazníka, - záruční a pozáruční servis. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, např. prostorové dispozice, druh a množství přepravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací. Námi navrhnuté řešení Vám může velmi urychlit a usnadnit práci. Více informací na uvedených kontaktech.


Výroba válečkových a pásových dopravníků

Výroba válečkových a pásových dopravníků

LOGSYS, spol. s r. o. se zabývá projekcí, výrobou a montáží dopravníkových systémů se specializací na distribuční centra, expresní balíkovou službu, průmyslová odvětví a letiště. Navrhuje kompletní řešení podle požadavků zákazníka. Mezi poskytované služby patří detailní projektová dokumentace, výroba dopravníkových systémů, montáž a oživení u zákazníka, záruční a pozáruční servis. Díky velkému rozsahu vyráběných produktů je možné navrhnout nejrůznější možná řešení a uspokojit tak náročné potřeby zákazníka. Mezi základní druhy patří válečkové tratě (poháněné i nepoháněné), pásové dopravníky, teleskopické (výsuvné) dopravníky, nůžkové dopravníky, přesuvny, točny apod. Dodávka zahrnuje i velké množství příslušenství jako jsou například pracovní stoly, ochranné dorazy, automatická páskovací technika, pojezdové vozíky, kuličkové stoly... Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, jakou jsou prostorové dispozice, druh a množství přepravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací atd. Řešení navrhnuté společností LOGSYS Vám může velmi urychlit a usnadnit práci a snížit provozní náklady. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech a emailu.


Dopravní, manipulační a skladovací technika

Dopravní, manipulační a skladovací technika

Společnost LOGSYS se zabývá projekcí, výrobou a montáží dopravníkových systémů, které řeší přepravu materiálu, zboží, palet, beden apod. Rozsah služeb: - projektový návrh, - detailní konstrukce, - výroba a prodej, - montáž a oživení u zákazníka, - záruční a pozáruční servis. Sortiment: - válečkové tratě (poháněné a nepoháněné), - pásové dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - točny, - pojezdové vozíky, - nůžkové dopravníky, - spirálovité dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - a další příslušenství. Navrhnuté řešení společnosti Logsys napomáhá k urychlení a zkvalitnění logistických procesů. Více informací na uvedených kontaktech.


Výroba dopravníkových systémů

Výroba dopravníkových systémů

Logsys, spol. s r. o. navrhuje kompletní řešení dopravníkových systémů (dopravní, manipulační a skladovací technika pro přepravu zboží a materiálu). Výroba dopravníkových systémů pro: - distribuční centra, - balíkovou službu, - průmyslové aplikace, - letiště. Druhy dopravníků: - válečkové tratě (poháněné a nepoháněné), - pásové dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - točny, - pojezdové vozíky, - nůžkové dopravníky, - spirálovité dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - a další příslušenství. Rozsah služeb: - projektový návrh, - detailní konstrukce, - výroba a prodej, - montáž a oživení u zákazníka, - záruční a pozáruční servis. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, jako jsou prostorové dispozice, druh a množství dopravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací atd. Navrhnuté řešení společnosti Logsys Vám může velmi urychlit a usnadnit práci. Více informací na uvedených kontaktech.


Výroba dopravníků - válečkové, pásové, nůžkové, spirálovité, výsuvné

Výroba dopravníků - válečkové, pásové, nůžkové, spirálovité, výsuvné

Logsys, spol. s r. o. se zabývá projekcí, výrobou a montáží dopravní, manipulační a skladovací techniky pro přepravu kusového zboží, palet, beden, kartonů apod. Výroba dopravníkových systémů pro expresní balíkové služby, distribuční centra, průmyslové aplikace (automobilový, strojírenský, elektrotechnický nebo papírenský průmysl) a letiště. Rozsah poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od projektového návrhu, detailní konstrukce, výroby, až po montáž a oživení přímo u zákazníka. Firma navrhuje kompletní projektové a konstrukční řešení přímo podle potřeb zákazníků. Druhy dopravníkových systémů: - válečkové tratě (poháněné a nepoháněné), - pásové dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - točny, - pojezdové vozíky, - nůžkové dopravníky, - spirálovité dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - a další příslušenství. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, jako jsou prostorové dispozice, druh a množství dopravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací atd. Navrhnuté řešení společnosti Logsys Vám může velmi urychlit a usnadnit práci. Více informací na uvedených kontaktech.


Výroba válečkových a pásových dopravníků

Výroba válečkových a pásových dopravníků

Logsys, spol. s r. o. navrhuje kompletní řešení dopravníkových systémů (dopravní, manipulační a skladovací technika pro přepravu zboží a materiálu). Výroba dopravníkových systémů pro: - distribuční centra, - balíkovou službu, - průmyslové aplikace, - letiště. Rozsah služeb: - projektový návrh, - detailní konstrukce, - výroba a prodej, - montáž a oživení u zákazníka, - záruční a pozáruční servis. Druhy dopravníkových systémů: - válečkové tratě (poháněné a nepoháněné), - pásové dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - točny, - pojezdové vozíky, - nůžkové dopravníky, - spirálovité dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - a další příslušenství. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, jako jsou prostorové dispozice, druh a množství dopravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací atd. Navrhnuté řešení společnosti Logsys Vám může velmi urychlit a usnadnit práci. Pro více informací nás kontaktujte.


Válečkové a pásové dopravníky. Dopravníkové systémy

Válečkové a pásové dopravníky. Dopravníkové systémy

Logsys, spol. s r. o. navrhuje kompletní řešení dopravníkových systémů (dopravní, manipulační a skladovací technika pro přepravu zboží a materiálu). Výroba dopravníkových systémů pro: - distribuční centra, - balíkovou službu, - průmyslové aplikace, - letiště. Rozsah služeb: - projektový návrh, - detailní konstrukce, - výroba a prodej, - montáž a oživení u zákazníka, - záruční a pozáruční servis. Druhy dopravníkových systémů: - válečkové tratě (poháněné a nepoháněné), - pásové dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - točny, - pojezdové vozíky, - nůžkové dopravníky, - spirálovité dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - a další příslušenství. Dopravníkové systémy jsou schopny řešit: - nakládku/vykládku zboží z kamionů, kontejnerů apod., - příjem, kontrolu a naskladnění, - automatické třídění pomocí EAN kódu nebo RFID, - vyskladňování, balení a expedici. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, jako jsou prostorové dispozice, druh a množství dopravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací atd. Kompletní řešení navrhnuté společností Logsys Vám může velmi urychlit a usnadnit práci. Pro více informací nás kontaktujte.


Dopravníky (válečkové, pásové, nůžkové, spirálovité, výsuvné)

Dopravníky (válečkové, pásové, nůžkové, spirálovité, výsuvné)

Logsys, spol. s r. o. se zabývá projekcí, výrobou a montáží dopravní, manipulační a skladovací techniky pro přepravu kusového zboží, palet, beden, kartonů apod. Dopravníkové systémy, které firma navrhuje, jsou schopny řešit přepravu materiálu a zboží v různém odvětví. Mezi hlavní patří expresní balíkové služby, distribuční centra, průmyslové aplikace (automobilový, strojírenský, elektrotechnický nebo papírenský průmysl) a letiště. Rozsah poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od projektového návrhu, detailní konstrukce, výroby, až po montáž a oživení přímo u zákazníka. Firma navrhuje kompletní projektové a konstrukční řešení přímo podle potřeb zákazníků. Dopravníkové systémy jsou schopny řešit: - nakládku/vykládku zboží z kamionů, kontejnerů apod., - příjem, kontrolu a naskladnění, - automatické třídění pomocí EAN kódu nebo RFID, - vyskladňování, balení a expedici. Druhy dopravníkových systémů: - válečkové tratě (poháněné a nepoháněné), - pásové dopravníky, - kuličkové stoly, - přesuvny, - točny, - pojezdové vozíky, - nůžkové dopravníky, - spirálovité dopravníky, - teleskopické/výsuvné dopravníky, - a další příslušenství. Optimální návrh dopravníkových systémů závisí na mnoha faktorech, jako jsou prostorové dispozice, druh a množství dopravovaných předmětů, pracovní prostředí, rozsah operací atd. Navrhnuté řešení společnosti Logsys Vám může velmi urychlit a usnadnit práci.


Dopravníky, válečkové tratě, pásové dopravníky

Dopravníky, válečkové tratě, pásové dopravníky

Jsme výrobcem a dodavatelem dopravní, manipulační a skladovací techniky pro Vaši firmu. Námi navrhované dopravníkové systémy jsou schopny řešit přepravu materiálu a zboží v mnoha různých odvětvích průmyslu. V naší nabídce najdete: -válečkové tratě poháněné i nepoháněné -pásové dopravníky -kuličkové stoly -přesuvny -točny -pojezdové vozíky -nůžkové dopravníky -spirálovité dopravníky -teleskopické - výsuvné dopravníky -a další příslušenství. Novinkou v našem sortimentu je dopravník nůžkový a spirálovitý. U nás budete spokojeni.


Dopravníky válečkové, nůžkové, pásové, teleskopické

Dopravníky válečkové, nůžkové, pásové, teleskopické

Firma LOGSYS vyrábí a prodává dopravníky a dopravníkové systémy pro: -letiště -průmyslové aplikace -distribuční centra -balíkovou službu. -Kompletní dodávky dopravních systémů. -Vše zpracujeme dle zákazníkova přání. -Provedeme projektovou a konstrukční dokumentaci. -Vyrobíme, montujeme a provedeme zkušební provoz. -Poskytujeme záruční i pozáruční servis.


Dopravníky, pásové, válečkové, modulární. Výroba dopravníků

Dopravníky, pásové, válečkové, modulární. Výroba dopravníků

Potřebujete dopravníky? Specializujeme se na kusovou přepravu zboží. Přepravu palet, beden kartonů a pod. Logsys realizuje výrobu , montáž a servis dopravníků. Dopravníkové systémy na přepravu kartonů, beden, přepravek apod. jsou schopny zajistit: - nakládku / vykládku zboží z kamionů, kontejnerů apod. - k tomuto účelu lze použít teleskopické dopravníky, nůžkové dopravníky apod. - třídění beden, přepravek, kartonů na základě EAN kodu nebo RFID - samotný transport je řešen pomocí pásových dopravníků, válečkových dopravníků, modulárních dopravníků, kuličkových stolů, nůžkových dopravníků apod. Paletová přeprava je obvykle realizována pomocí řetězových dopravníků a válečkových traťí. Ke změně směru se užívají točny, otoče, přesuvny, transferové stoly. Kontaktujte nás pro více informací. Výroba dopravníků Logsys. Dopravníky Logsys.


Teleskopické - Výsuvné, Spirálovité, Nůžkové dopravníky

Teleskopické - Výsuvné, Spirálovité, Nůžkové dopravníky

Dopravní, manipulační a skladovací technika, dopravníkové technologie pro přepravu kusového zboží. Návrh, výroba dopravníků, dopravníky. Výroba, prodej, montáž dopravníkových systémů. V našem sortimentu dále nabízíme dopravník nůžkový. Dostupné jsou různé varianty šířky nůžkového dopravníku. Díky roztažítelnosti lze dosáhnout délky až 10m. Standartní model v šířce buď 600 nebo 800mm má ve složeném stavu cca 1, 5 m a v roztaženém 5, 5 m. Vlivem roztažení se mění roztěč kladiček. Kontaktujte nás pro více informací. Vhodné pro přepravu kartonů, beden a obecně předmětů s kompaktní plochou. Spirálovitý či spirálový dopravník. Ve spolupráci se zahraničním výrobce působíme jak dodavatel tohoto dopravníku. Dopravník umožňuje na relativně malém zástavbovém prostoru překonat výšku. Ideální pro přepravu kartonů, nápojů, plechovek apod.Základem je modulární pás Standartní šíře je v rozpětí 300 - 1000 mm, výška spirálového či spirálovitého dopravníku je až 10m, případně dle aplikace. Kontaktujte nás pro více informací ohledně spirálového dopravníku. Teleskopické - Výsuvné dopravníky. Slouží k vykládce i nakládce zboží a urychlují tento proces. Standartní šíře pásu 600/800 mm. Délka zástavbové části a celková délka po vysunutí je dle aplikace. Kontaktujte nás pro více informací.


Dopravníky, kuličkové stoly, kladičkové stoly, pojezdové vozíky

Dopravníky, kuličkové stoly, kladičkové stoly, pojezdové vozíky

Naše firma je výrobcem a dodavatelem dopravní, manipulační a skladovací techniky. Námi navrhované dopravníkové systémy jsou schopny vyřešit přepravu materiálu a zboží v mnoha různých odvětvích průmyslu. Náš výrobní program: -válečkové tratě poháněné i nepoháněné -pásové dopravníky -kuličkové stoly -přesuvny -točny -pojezdové vozíky -a další příslušenství. Výrobní program: -pro průmyslové aplikace -pro letiště -pro expresní balíkovou službu -distribuční centra.Další produkty a služby
  • vysokozdvižné vozíky, dopravní pásy, manipulační technika, válečkové dopravníky, pásové dopravníky

Naše společnost se zabývá pronájmem lešení a půjčováním stavebního nářadí. Provádíme také servis nářadí a malé stavební mechanizace.

Související články
Robotizovaná pracoviště
Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T spol. s r.o. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.


Paletizace a manipulační technika vám pomohou ušetřit
Paletizace a manipulační technika vám pomohou ušetřit

Co je to Teramex? Pokud bychom měli odpovědět stručně, tak řečeno třemi slovy je to "dodavatel manipulační techniky". Společnost se totiž specializuje na projektování a dodávky strojních zařízení používaných nejčastěji v potravinářském a betonářském průmyslu. Jaká to jsou? To hlavní ve výrobním programu společnosti Teramex představují automatické paletizační manipulátory a dopravníkové systémy.


KOPR: robotizovaná pracoviště pro svařování i další technologie
KOPR: robotizovaná pracoviště pro svařování i další technologie

Svařování, nýtování, obrábění či řezání laserem snadno a efektivně? To vám umožní robotická pracoviště. Pokud i vy chcete ve své firmě dosáhnout co nejefektivnější výroby, obraťte se na společnost KOPR. Robotická pracoviště i svařovací přípravky vám totiž vyrobíme na klíč.


Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.