Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky


Kaplanova 1931/1, Praha 11 - Chodov 148 00
Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky (AOPK ČR) se sídlem v Praze je organizační složka státu, zřízená Ministerstvem životního prostředí. Naším hlavním posláním je péče o přírodu a krajinu na území České republiky. Poskytujeme odbornou, metodickou, vzdělávací, výchovnou, osvětovou a informační činnost v oblasti ochrany přírody a krajiny včetně vydávání a prodeje knih, periodik a ostatních publikací v oboru ochrany přírody a krajiny.

Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky (AOPK ČR):
- organizační složka státu, jejímž hlavním posláním je péče o přírodu a krajinu na území České republiky
- odborná, metodická, vzdělávací, výchovná, osvětová a informační činnost v oblasti ochrany přírody a krajiny
- vydávání a prodej knih, periodik a ostatních publikací v oboru ochrany přírody a krajiny.

Zajišťujeme odbornou i praktickou péči o naši přírodu, zejména o chráněné krajinné oblasti, národní přírodní rezervace a národní přírodní památky. Sídlíme na adrese Kaplanova 1931/1, Praha 11 - Chodov.

Produkty
  • poskytování veřejných služeb, řízení veřejných záležitostí, správní orgány, popis správních úkonů

Ambulantní léčba hemoroidů a análních trhlin.

Světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav. Výroba v Itálii


Související články
Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dřevoslav, s.r.o.

Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dětská hřiště jsou místem, kde se děti učí, hrají a rozvíjejí své schopnosti. Proto je důležité, aby byla hřiště bezpečná, kvalitní a atraktivní. Firma Dřevoslav s.r.o. ze Slavonic je český výrobce, který se specializuje na výrobu dětských hřišť z přírodního masivního řeziva – smrku a buku. Naše výrobky splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality a jsou certifikovány podle evropské normy EN 1176.


bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Firma bbklima99, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti rekuperace. Provádí montáž rekuperačních jednotek podle vašich požadavků a potřeb. Zajišťuje také pravidelný servis a opravy rekuperačních zařízení, aby byly vždy v perfektním stavu. bbklima99, s.r.o. vám poskytuje také poradenství a konzultace při výběru rekuperačního zařízení, které bude vyhovovat vašemu prostoru, rozpočtu a preferencím.


Zařízení ATOLL pro průmyslové čištění a odmašťování

SUMMA spol. s r.o.

Zařízení ATOLL pro průmyslové čištění a odmašťování

Zařízení ATOLL, vyvíjené a dodávané firmou SUMMA Šumperk, je určené pro profesionální průmyslové čištění a odmašťování. Jde o kompaktní a výkonné jedno či více komorové zařízení, které čistí pomocí vodou ředitelných prostředků.


Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

BT HAUS s.r.o.

Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

Široký sortiment kvalitní stínicí techniky různých typů za nejlepší možné ceny pro váš dům, byt nebo kancelář nabízí česká firma s dlouholetou tradicí BT HAUS s.r.o. ze Znojma, která se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí, strojních a nerezových dílů a 3D plazmového pálení. Současně nabízí také další služby, jako je povrchová úprava a ochrana materiálu před korozí, vlastní dopravu a balení pro export i import, zpracování výkresové dokumentace na míru nebo zákaznickou podporu.