Bohemia Bag s.r.o.

Výrobce velkoobjemových vaků k přepravě a skladování sypkých směsí

Bohemia Bag s.r.o.
Vodivé a izolující vaky, BIG BAGy pro přepravu nebezpečných nákladů

Kromě velkoobjemových vaků ve standardním provedení a BIG BAGů tvarově stálých se zaměřujeme i na výrobu speciálních vaků, k dispozici jsou BIG-BAGy s UN registrací pro nebezpečný náklad, BIG-BAGy typu B izolující před elektrickým proudem a elektricky vodivé BIG-BAGy typu C s vodivým nánosem nebo s vetkanými vodivými pásky. Výběrem speciálních vaků u společnosti Bohemia Bag si můžete být jisti nejvyšší kvalitou produktů, které dodáváme s patřičnými certifikáty o ověření spolehlivosti BIG BAGů.

Speciální BIG BAGy, vodivé a izolující vaky, Bohemia Bag, s.r.o., Znojmo

Speciální vaky s UN registrací pro přepravu nebezpečného nákladu

Ve výrobě velkoobjemových vaků máme mnoholeté zkušenosti a rádi Vám poradíme ve výběru vhodného kontejnerového vaku či speciálních BIG BAGů. Jestliže potřebujete přepravit nebezpečný náklad, vybavíme Vás BIG BAGy, které vyhovují směrnicím UN a jsou opatřeny registračním číslem. Výroba těchto speciálních vaků je průběžně sledována nezávislými kontrolními instituty, tudíž přeprava nebezpečných nákladů v našich speciálních BIG BAGech proběhne bez komplikací.

Speciální vaky pro přepravu nebezpečného nákladu


Elektricky vodivé BIG BAGy typu C – speciální vaky s vodivým povrchem

Při plnění či vyprazdňování vaků může třením vzniknout statický elektrický náboj. Abyste předešli případným nehodám, doporučujeme pro přepravu elektricky vodivé BIG BAGy typu C. Jedná se o speciální vaky, které odvádí elektrostatický náboj z obsahu BIG BAGu. V Bohemia Bag se specializujeme na BIG BAGy z několikavrstvé tkaniny s vetkanými vodivými pásky nebo BIG BAGy s celým vodivým povrchem, který urychlí odvedení náboje a zároveň slouží i jako ochrana před prachem.

Speciální vaky s vodivým povrchem nebo vetkanými vodivými pásky


Speciální BIG BAGy typu B s izolací před elektrickým proudem

Pro plnění a uskladnění materiálů, které vykazují jen lehké nabíjení, doporučíme naše speciální BIG BAGy typu B s izolací před elektrickým proudem. Všechny typy speciálních BIG BAGů od nás obdržíte s odpovídajícími atesty, vodivé a izolující vaky můžeme doplnit i o UN registraci.BIG BAG výroba, prodej

BIG BAG výroba, prodej

BIG BAGy, standardní vaky, velkoobjemové a speciální vaky – výroba a prodej

Velkoobjemové vaky

Velkoobjemové vaky

Velkoobjemové vaky, BIG BAGy - kontejnerové vaky, Q-BAGy tvarově stálé

Speciální vaky

Speciální vaky

Vodivé a izolující vaky, BIG BAGy pro přepravu nebezpečných nákladů