AIRCOM Praha s.r.o.


Stružky 612/5, Praha 9 - Kyje 198 00

Maloobchod a internetový obchod zaměřený na dovoz a distribuci produktů pro telekomunikační technologie.

IČ: 27621049
DIČ: CZ27621049
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Spudich

E-shop datové antény, wifi

E-shop datové antény, wifi

Společnost AIRCOM Praha s.r.o se zabývá internetovým obchodem zaměřeným na dovoz a distribuci produktů pro telekomunikační technologii. Nabízíme sortiment zařízení pro bezdrátové sítě WiFi v pásmech 2.4GHz a 5GHz (datové antény, aktivní prvky, příslušenství). LAN sítě. IP řešení. Produkty pro bezdrátové sítě: - Datové antény - Směrové (directional) - Datové antény - Sektorové (sector/panel) - Datové antény - Všesměrové (omni) - Redukce (pigtail) - 2, 4GHz WLAN - aktivní prvky - Přístupové body (AP) - Klientské adaptéry - Ethernet klient - Klientské adaptéry - PCI - Klientské adaptéry - PCMCIA - Klientské adaptéry - USB - Switche, Huby, Routery - 2, 4GHz WLAN - pasivní prvky - Vf konektory - Vf kabely - Přepěťové ochrany (bleskojistky) - Ostatní příslušenství - 5GHz WLAN - Aktivní prvky - Adaptéry (client) - Aktivní prvky - Mikrotik - Aktivní prvky - Přístupové body (AP) - Pigtaily. Podrobnější informace o našem celém sortimentu najdete na www.wifihw.czDalší produkty a služby
  • telefonní centrály, brány VoIP, routery VoIP, telefonní přístroje, telefony VoIP, vysílačky


Související články
Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny
Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

Zajišťujeme profesionální přístup a také kvalitní produkty vždy se stoprocentní garancí. Vždy vystavujeme daňové doklady, v případě problémů vracíme peníze, snažíme se dodržovat zákonné předpisy, takže je u nás možnost i řešení reklamací či odstoupení od smlouvy, ale máme také odborně vyškolené pracovníky, kteří vám provedou i pozáruční servis.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Elektroinstalace a elektromontáže
Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.