ALIATECH METAL s.r.o.


Jugoslávská 1588/5, Plzeň - Východní Předměstí 326 00
Společnost ALIATECH METAL s.r.o. působí v oblasti vzduchotechniky a jednoúčelových strojních zařízení. Na trhu jsem od roku 1993 a naše cenné zkušenosti a znalosti se snažíme uplatňovat na českém i zahraničním trhu. Zabýváme se výrobou komponentů pro vzduchotechniku a automatických strojů. Náš výrobní program zahrnuje komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky, speciální stroje a zařízení pro automobilový, průmysl, zpracování plechů a pro průmysl zpracování obalů. Vyrábíme a dodáváme nejen standardní díly, ale i díly dle dokumentace zákazníka a nestandardní díly námi vyvinuté.dodáváme nejen standardní díly, ale i díly dle dokumentace zákazníka a nestandardní díly námi vyvinuté.

Výroba vzduchotechnické prvky a komponenty:
- spojky pro spojení rozvodů kruhového průřezu
- potrubí, tvarovky
- hrdla, výfuková hrdla a hlavice, škrtící (regulační) klapky
- koncové kryty (záslepky)
- pravoúhlá kolena, přechody a redukce
- odbočky pravoúhlé i úhlové, segmentové oblouky s R=1D
- tlumiče hluku
- odbočky s náběhovým kónusem
- křížové kusy
- odbočky redukované, excentrické a úhlové
- kalhotové kusy
- připojovací komory
- doplnkový program: protidešťové žaluzie a stříšky, výfukové hlavice a výduchy, uzavírací klapky, kryty.

Výroba jednoúčelových strojů:
- stroje pro automobilový průmysl: manipulátory, dokončovací stroje a zařízení, zařízení pro předehřev lisovacích nástrojů, zařízení pro dělení kartonáže
- stroje a zařízení pro průmysl zpracování plechu: dělící stroje, děrovačky, prostřihovadla, plazmová dělící centra.

Navrhujeme stroje a zařízení vyrábějící finální výrobky i stroje působící jako součásti různých výrobních linek. Dodáváme stroje, které umí manipulovat s materiálem a následně ho dělit k přípravě pro další zpracování.
Sídlíme na adrese Jugoslávská 1588/5, Plzeň a snažíme se o širokou působnost, naši zákazníci nejsou pouze z České republiky, ale i z Německa, Rakouska, Polska, Švýcarska nebo Mexika.

Produkty
  • výroba jednoúčelových strojů, distribuce pásových linek, výrobní linky, montážní linky
  • aplikace průmyslových robotů, obsluha svařovacích robotů, robotické buňky, manipulační linky, modulární robotizovaná pracoviště
  • strojírenské stroje, kovoobráběcí stroje, soustruhy na kov, pily na kov, vrtačky na kov, frézky na kov, brusky na kov
  • tepelná čerpadla, vytápění, chlazení, regulační zařízení, zvlhčování vzduchu, průmyslová filtrace, speciální ventilátory

Prodej a instalace dřevěných, ocelových, plastových dveří a zárubní.

Prodej a instalace dřevěných, ocelových, plastových dveří a zárubní

Zemní, výkopové a bourací práce Ostrava, výkopy, svahování, zimní údržba silnic.

Zemní, výkopové a bourací práce Ostrava, výkopy, svahování, zimní údržba silnic

Související články
ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

Regulace vytápění a chlazení, centrální dispečinkové pracoviště nebo regulace výměníkových stanic. To je jen malý výčet z celkového servisu, který zajišťuje firma ELMAR group. Hledáte odborníka na vzduchotechniku, který je prověřený po celé České republice? Právě jste ho našli. Zajišťujeme montáž klimatizace a vzduchotechniky.


Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

BRIO Hranice s.r.o.

Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Firma BRIO Hranice s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Mezi takovéto zařízení rozhodně patří také vibrační stolky. Co dále tato firma poskytuje? Vibrační stůl na cementy a malty, míchačku na cementové a maltové směsi, sušárnu kameniva, třídiče kameniva, lisy, drtiče, mlýny a mnoho dalšího.


Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Přidal s.r.o.

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.


Tvrdokovové nástroje pro obrábění a nástrojové upínače

VABEX s.r.o.

Tvrdokovové nástroje pro obrábění a nástrojové upínače

Kvalita každé práce je závislá kromě jiného také na vybavení. To platí také v oblasti kovoobrábění, ve kterém se provádějí pracovní úkony jako frézování, vrtání, řezání, měření a podobně. Proto nemůžou v takto zaměřené dílně chybět tvrdokovové nástroje ani různé druhy upínačů. O celý sortiment vybavení se postará společnost VABEX s.r.o., Hvozdná.


Firemní články
Vzduchotechnika Plzeň

Vzduchotechnika Plzeň

Hledáte dodavatele komponentů a dílů pro vzduchotechniku včetně nestandardních rozměrů? Spolehněte se na společnost ALIATECH Metal s.r.o. z Plzně, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.


Vzduchotechnické prvky, komponenty a díly, výroba z pozinkovaného plechu, Plzeň

Vzduchotechnické prvky, komponenty a díly, výroba z pozinkovaného plechu, Plzeň

Vzduchotechnické prvky, komponenty a díly, spojky, hlavice, potrubí, kolena, přechody i atypické části z pozinkovaného plechu vyrábí společnost ALIATECH METAL s.r.o. z Plzně.


Výroba vzduchotechnických komponentů

Výroba vzduchotechnických komponentů

Vzduchotechnické komponenty z pozinkovaného plechu ve standardní i nestandardní rozměrové řadě vyrábí společnost ALIATECH METAL s.r.o. z Plzně.


Výroba strojů Plzeň – manipulátory

Výroba strojů Plzeň – manipulátory

Společnost ALIATECH METAL s.r.o. z Plzně nabízí výrobu strojů a manipulátorů matriálu i hotových výrobků převážně pro automobilový průmysl.