CHÂTEAU VALTICE- Vinné sklepy Valtice, a. s.


Vinařská 407, Valtice 691 42

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a. s. patří mezi nejvýznamnější tradiční výrobce vín a je největším pěstitelem révy vinné v ČR. Historie tohoto vinařství má kořeny již na začátku 15. století. Už tehdy Lichtenštejnové poznali, že na jižní Moravě jsou vynikající podmínky pro pěstování révy vinné a po vzoru francouzského vinařského dominia typu „Château“ založili vinařství, které se svým charakterem, zaměřením i velikostí stalo unikátním vinařským celkem evropského formátu. Více než půl století před tím, než Kryštof Kolumbus objevil Ameriku nebo než Leonardo da Vinci poznal ve Florencii Monu Lisu, byl postaven Zámecký sklep A.D. 1430 s kapacitou téměř 700 tisíc litrů. V roce 1640 byl pak vystavěn Velký křížový sklep A.D. 1640 s kapacitou přes jeden milion litrů vína.
Tak jako v minulosti i dnes jsou oba sklepy využívány k ležení a zrání těch nejlepších vín označujících nejvyšší kvalitu valtických vín – CHÂTEAU VALTICE.

Podniková prodejna:
7:00 - 15:30
prodej vín a doplňků

Nabídka vín:
- jakostní odrůdová vína
- s přívlastkem kabinetní víno
- s přívlastkem pozdní sběr
- s přívlastkem výběr z hroznů
- víno s přívlastkem výběr z bobulí
- ledová a slámová
- archivní, lahvově zralá
- dárková balení
- zahraniční vína
- růžová vína
- sekty

IČ: 46346783
DIČ: CZ46346783
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Antonín Šťastný

Frankovka výběr z hroznů 2006 z mimořádnou cenu

Frankovka výběr z hroznů 2006 z mimořádnou cenu

Kupte si karton vína Frankovka r. 2006 výběr z hroznů a zaplaťte pouze 4 láhve!! Akce platí pouze při objednání ucelených kartonů, karton = 6 lahví. http://slevy.topkontakt.idnes.cz/s/6ks-frankovka-vzh-2006-za-cenu-4ks/606/Další produkty a služby
  • vinařské produkty, zpracování hroznů, přívlastková a odrůdová vína, sudová a lahvová vína, perlivé víno

František Šimek - soukromý zemědělec

Související články
Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo
Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku
Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.