GLASSOR s.r.o.


Palackého 239/7, Liberec 7 460 07

Česká firma s dlouholetou tradicí výroby foukaných a ručně malovaných skleněných vánočních a velikonočních ozdob.

Výroba a tvorba skleněných vánočních a velikonočních ozdob:

-tradiční vánoční dekory
-klasické vánoční styly a motivy
-moderní designy
-každý rok nové kolekce našich návrhářů dle světových trendů

-ruční výroba foukáním skla
-ručně malované a zdobené ozdoby
-ke zdobení používáme tradiční i netradiční materiály.

V našem sortimentu najdete například:
-vánoční špice
-vánoční zvonky
-vánoční koule různých velikostí, barev a motivů
-vánoční hvězdy
-vánoční zvířátka, figurky a andílci různých motivů a tvarů
-a jiné

Prodej skleněných vánočních a velikonočních ozdob:
-eshop v rámci České republiky
-distribuce pro zahraniční a české velkoobchody a obchodní domy.

IČ: 25449265
DIČ: CZ25449265
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Kateřina Tichá

Výroba prodej moderní skleněné vánoční ozdoby dekorace tradiční české vánoční ozdoby dekorace.

Výroba prodej moderní skleněné vánoční ozdoby dekorace tradiční české vánoční ozdoby dekorace.

GLASSOR s.r.o. se specializuje na výrobu kvalitních skleněných foukaných vánočních ozdob a dekorací. V našem výrobním a prodejním sortimentu najdete ručně foukané a malované vánoční ozdoby těchto tvarů: -vánoční špice a špičky -vánoční baňky -vánoční koule -vánoční srdíčka -vánoční zvonečky -vánoční hvězdy -andělíčci, andílci -figurky -autíčka, vláčky -ptáčci -ryby, mušle -houby, ovoce, šišky -zvířátka -domečky Pro letošní Vánoční sezónu jsme pro Vás připravili spoustu nových ozdob v tradičním i moderním designu. Více informací o našich vánočních ozdobách naleznete na stránkách našeho eshopu www.glassor.cz.


Skleněné vánoční koule špice špičky malované vánoční hvězdy zvonečky figurky andělíčci andílci.

Skleněné vánoční koule špice špičky malované vánoční hvězdy zvonečky figurky andělíčci andílci.

GLASSOR s.r.o. je významný český výrobce kvalitních skleněných foukaných a ručně malovaných vánočních ozdob a dekorací. V našem sortimentu najdete mimo jiné vánoční ozdoby těchto tvarů: -vánoční špice a špičky -vánoční baňky -vánoční koule -vánoční srdíčka -vánoční zvonečky -vánoční hvězdy -andělíčci, andílci -figurky -autíčka, vláčky -ptáčci -ryby, mušle -houby, ovoce, šišky -zvířátka -domečky -a mnoho dalších tvarů a motivů Připravili jsme pro Vás na Vánoční sezónu 2013 spoustu nových ozdob v tradičním i moderním designu. Více naleznete na stránkách našeho eshopu www.glassor.cz.


Eshop skleněné foukané vánoční ozdoby kvalitní vánoční ozdoby dekorace.

Eshop skleněné foukané vánoční ozdoby kvalitní vánoční ozdoby dekorace.

GLASSOR s.r.o. je přední český výrobce skleněných foukaných vánočních ozdob a dekorací. V našem sortimentu najdete ručně foukané a malované vánoční ozdoby těchto tvarů: -vánoční špice a špičky -vánoční baňky -vánoční koule -vánoční srdíčka -vánoční zvonečky -vánoční hvězdy -andělíčci -figurky -autíčka, vláčky -ptáčci -ryby, mušle -houby, ovoce, šišky -zvířátka -domečky Připravili jsme pro Vás na sezónu 2013 spoustu nových ozdob v tradičním i moderním designu.


Vánoční ozdoby dekorace figurky, klasické tradiční moderní skleněné ozdoby, nová kolekce vánočních ozdob 2012

Vánoční ozdoby dekorace figurky, klasické tradiční moderní skleněné ozdoby, nová kolekce vánočních ozdob 2012

GLASSOR s.r.o. vyrábí krásné tradiční i moderní vánoční a velikonoční ozdoby a kraslice. Připravte se na shon Vánoc a využijte nové vánoční kolekce skleněných figurek a ozdob, při které se myslelo jak na tradiční vzhled vánočních ozdob, tak na moderní odstíny a tvary vánočních figurek. Tyto vánoční velikonoční ozdoby si můžete zakoupit v kamenných obchodech, do kterých Glassor tyto ozdoby dodáva s nadstrandardní péčí o přepravu a balení, aby se žádná z ozdob nerozbila nebo na internetových stránkách s internetovým obchodem. E-shop vánočních a velikonočních ozdob nabízí tyto tvary: - špice - tradiční vánoční tvary - srdíčka - zvonečky - hězdy - andělíčci - santové - sněhuláci - figurky - trpaslicí trpaslíčci - medvídci - autíčka a vláčky - ptáčci - mořský svět - přírodní motivy - zvířátka - velikoční figurky a vajíčkaDalší produkty a služby
  • propisky s logem, přívěsky na klíče, upomínkové bloky, dárková balení, nafukovací balónky, dárkové USB flash disky, orientální zboží
  • broušené sklo, nápojové sklenice, čajový porcelán, cibulový porcelán, keramické výrobky, keramické vázy, keramické džbány, růžový porcelán, karlovarský porcelán


Související články
České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let
České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

Zdobení vánočního stromečku je v čase vánočním záležitostí naprosté většiny českých rodin. Je to zkrátka tradice, která k vánocům patří stejně, tak jako k prvnímu máji jarní polibek pod rozkvetlou třešní. Každým rokem tak na Štědrý den „oblékáme“ stromeček pomocí vánočních ozdob do zbrusu nového kabátku. Někteří v oblasti vánočních ozdob zůstávají věrni červeno-zlaté, stříbrné, či zelené klasice, jiní se zase řídí nejnovějšími trendy. Nakonec si ale všichni ten svůj stromek v nejkouzelnějším čase roka nazdobíme tak, aby byl pohlazením pro naše oči a zároveň potěšil naše děti. Dekorací, které lze na stromeček pověsit, je samozřejmě spousta. Skleněné vánoční ozdoby ale mezi nimi mají doslova výsadní postavení. A právě výrobní družstvo IRISA Vsetín takové skleněné vánoční ozdoby, ale také jiné dekorace do bytu vyrábí.


Hračka pro děti nebo splněná vášeň uměleckých sběratelů? I to mohou znamenat kaleidoskopy a teleidoskopy
Hračka pro děti nebo splněná vášeň uměleckých sběratelů? I to mohou znamenat kaleidoskopy a teleidoskopy

Jsou to právě kaleidoskopy, které se po celém světě včetně právě České Republiky vidí jen opravdu zřídka, naštěstí je zde společnost, která se neustále zabývá jejich prodejem. Tyto produkty však už nejsou jenom pouhými hračkami pro děti, ale nabývají na své hodnotě.


Obalové i laboratorní sklo vyrábí SKLÁRNY MORAVIA
Obalové i laboratorní sklo vyrábí SKLÁRNY MORAVIA

Sklo, jak běžná, prostá a po staletí využívaná surovina. Výroba skleněných lahví je tradiční a mnoha léty prověřený postup, který zkrátka a jednoduše nikdy nevyjde z módy. Sklo má totiž některé vlastnosti, které jiným materiálem nemůžete nahradit a proto je nejenom velice užitečné, ale v neposlední řadě také originálně tvarované a v dnešní době také hojně používané jako obalový ale i laboratorní materiál.


Ručně vyráběné vánoční ozdoby
Ručně vyráběné vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby, DUV – družstvo vyrábí poctivě hezky česky. Tradiční jsou kulaté baňky, které můžeme mít v různých velikostech i barvách. Mezi další patří olivy nebo různé formy ve tvaru sněhuláka, Santy, medvídka, jiného zvířátka nebo tváře. Další v řadě jsou pořád populární zvonky a každý stromeček také potřebuje kvalitní a dokonalou špici. Volné tvary obsahují celou řadu dalších různě zbarvených forem.