Komponenty pro vrata a brány, které zajistí Vaši bezpečnost

Teprostroj s.r.o.

Komponenty pro vrata a brány, které zajistí Vaši bezpečnost

Bezpečnostní komponenty pro stroje, bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť

Bezpečnostní komponenty pro stroje jsou určeny jak k ochraně strojních zařízení před poškozením, tak i k ochraně obsluhy strojů a zaměstnanců pracovišť se strojním vybavením před případným zraněním. Sortiment produktů pro bezpečnost strojů - bezpečnostní spínací rohože, bezpečnostní nárazníky, bezpečnostní spínací lišty a mini bezpečnostní spínací lišty, bezpečnostní magnetické spínače, bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť, ultrazvukové zařízení, bezpečnostní systémy pro veřejnou dopravu – nabízí společnost Teprostroj s.r.o., která má výhradní zastoupení firmy MAYSER, renomovaného německého výrobce bezpečnostních systémů pro stroje a veřejnou dopravu.

Bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť, Teprostroj s.r.o., Břeclav

Bezpečnostní spínací rohože, bezpečnostní nárazníky, bezpečnostní relé a spínače

Průmyslové objekty, dílny, výrobní závody pro zvýšení bezpečnosti pracovišť jistě ocení bezpečnostní nášlapné rohože různých velikostí, s krycí protiskluzovou gumovou vrstvou. Spínací rohože vynikají chemickou odolností, jejich montáž je rychlá a snadná. Dalším ochranným komponentem vašeho pracoviště mohou být bezpečnostní nárazníky s ekologickým povrchem z materiálu PUR s výbornými mechanickými vlastnostmi. Vybírat můžete bezpečnostní nárazníky různých forem, délek i barev. Mezi bezpečnostní komponenty pro stroje patří i bezpečnostní relé a bezpečnostní magnetické spínače s LED signalizací, nabízíme modely s nebo bez integrovaného vyhodnocení.

Spínací rohože, bezpečnostní nárazníky, bezpečnostní relé a spínače


Bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť, ochranné kryty pro stroje

Největší skupinu bezpečnostních zařízení tvoří bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť včetně doplňků, dveří a dalšího příslušenství. Pro hladký průběh výrobního procesu, ochranu a bezpečí pracovníků najdete v naší nabídce různé bezpečnostní systémy pro specifické aplikace. Systém ProSafe s pevnou konstrukcí, ProSafe Light s odlehčenou konstrukcí, SmartSafe – oplocení s vysokou flexibilitou a viditelností, CorroSafe - oplocení z nerezové oceli, SolidSafe - vhodné při svařování, OptiSafe – vysoká viditelnost přes oplocení, AcouSafe – redukuje hlučnost strojů, RapidSafe – nabízí rychlou a jednoduchou montáž. Rovněž Vám dodáme ochranné kryty pro soustruhy, sloupové vrtačky, brusky, frézky i pro ostatní typy strojů.

Bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť


Bezpečnostní systémy pro veřejnou dopravu, ultrazvukové zařízení

Vaše pracoviště vybavíme i ultrazvukovým zařízením pro detekci pohybu ve vyhrazených pracovních plochách. Speciální sortiment produktů bezpečnostních komponentů pro stroje, které firma Teprostroj nabízí na českém trhu, tvoří bezpečnostní systémy pro veřejnou dopravu, jejichž dodávku zajistíme přesně podle Vašich potřeb a požadavků.

Bezpečnostní komponenty pro veřejnou dopravu


PODSTRÁNKY

Komponenty pro automatizaci

Komponenty pro automatizaci
Komponenty pro automatizaci - ovládací prvky, řídicí systémy, průmyslová signalizace

Komponenty pro bezpečnost strojů

Komponenty pro bezpečnost strojů
Bezpečnostní komponenty pro stroje, bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť

Bezpečnostní spínací lišty

Bezpečnostní spínací lišty
Bezpečnostní spínací lišty - odporové spínací, rozpínací nebo optické
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Teprostroj s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Teprostroj s.r.o.
teprostroj.com
Adresa

Adresa

Hraniční 1418
Břeclav-Poštorná 691 41

info@teprostroj.com
+420 519 322 689


Najdete nás také zde:

ARES
captcha