Zahradnictví Blecha, s.r.o.


K Radotínu 492, Praha 5 - Lipence 150 00

Zahradnictví-Lhotka u Dobříše.

Zahradní centrum:
- okrasné dřeviny, ovocné stromky, sloupovité ovocné stromky, letničky, trvalky, thuje, pokojové květiny, okrasné růže, zahradnické potřeby, osiva, vinná réva, substráty.

IČ: 63992159
DIČ: CZ63992159
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Martin Blecha

Zahradnické centrum Praha 5

Zahradnické centrum Praha 5

Společnost Zahradnictví Blecha, s.r.o.nabízí veškerý sortiment pro Vaší zahradu. - okrasné dřeviny - ovocné dřeviny - skalničky - jarní květiny - trvalky - balkónové květiny - hnojiva - substráty - grily - nářadí. Vše o nabídce naleznete viz odkaz níže:


Praha prodej substráty hnojiva

Praha prodej substráty hnojiva

Zahradnictví Blecha, s.r.o.nabízí prodej substrátů a hnojiv. Substráty a hnojiva značek: - FLORCOM - FORESTINA - FLORATIN. Substráty: - zahradnický - substrát pro převislé petunie - substrát pro pokojové rostliny - bíla rašelina - drcená kůra - mulčovací kůra - substrát pro balkonové rostliny - substrát pro okrasné dřeviny - substrát pro rajčata, papriky a okurky - substrát pro výsev - substrát pro palmy. Více info o nabídce naleznete viz odkaz níže:


Praha prodej okrasné dřeviny

Praha prodej okrasné dřeviny

Zahradnictví Blecha, s.r.o. nabízí prodej okrasných dřevin. Dřeviny dodáváme z volené půdy i v kontejnerech. Dřeviny: - jehličnany - okrasné keře a stromy - rododendrony - růže - clematis - hedery - lonicery - vistarie - magnolie - okrasné jabloně - sakury. Při výběru Vám naši zaměstnanci ochotně poradí. Více info naleznete viz odkaz níže:


Projekce zahrad Praha 5

Projekce zahrad Praha 5

Společnost Zahradnictví Blecha, s.r.o Vám pomůže s úpravu zahrady u Vašeho rodinného domu. Vytvoříme projekt na Vaší vysněnou zahradu a pomůžeme Vám s její realizací. Pro více informací volejte: 777 628 924 (Ing. Blecha). Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha prodej ovocné dřeviny

Praha prodej ovocné dřeviny

Zahradnictví Blecha, s.r.o. nabízí prodej ovocných dřevin. Ovocné dřeviny jsou pěstované v tvrdých podmínkách Podbrdí. Dřeviny: - jabloně, sloupovité jabloně - hrušně, sloupovité hrušně - slivoně, sloupovitá slivoň TOP - třešně, sloupovitá třešeň - višně - broskvoně - nektarinky - meruňky - kanadské borůvky - maliny - rybíz. Více info naleznete viz odkaz níže:


Akce na túje, thuje - Thuja occ. Smaragd, do živých plotů, Praha

Akce na túje, thuje - Thuja occ. Smaragd, do živých plotů, Praha

Zahradnictví Blecha (prodejna ve velkotržnici Lipence, Praha) nyní nabízí mnoho sazenic, květin, dřevin a zahradního materiálu. Pozor: AKCE NA TÚJE: - Thuja occ. Smaragd v kontejneru výška 40-60cm cena 88,-kč. Ideální do živých plotů! Z další nabídky vybíráme: - Okrasné dřeviny - jehličnany, okrasné keře a stromy, vistarie, sakury - Letničky - Surfinie, Bacopa, Petunie, Pelargonie - Trvalky - Skalničky, Vřesovištní rostliny. - Okrasné růže z vlastní růžové školky - Ovocné dřeviny - Vinná réva - Balkónové a záhonové rostliny - Zahradnické substráty, mulčovací kůra, rašelina, - Různé zahradní folie, chemické přípravky - Opěrné tyče. Přijďte si vybrat, těšíme se na Vaši návštěvu!Další produkty a služby
  • vazby květin, květinová aranžmá, řezané a hrnkové květiny, květinářské služby, šlechtění osiv, léčivé rostliny
  • úprava zahrad, design zahrad, zahradní rostliny, zahradní technika, prodej stromků, prodej ovocných stromů, prodej květin, prodej semen, prodej okrasných rostlin


Související články
Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník
Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník

Jaro sebou přináší potřebu sázení zeleně a květin nejen v zahradách, ale také na balkonech, terasách a v interiérech. Zeleň a okrasné květiny patří k oblíbenému sortimentu, který si můžete nakoupit nejen v samoobslužném skleníku, ale také z pohodlí domova díky Zahradnictví Petro Mělník.


Montáž automatických zavlažovacích systémů
Montáž automatických zavlažovacích systémů

Voda je základním stavebním prvkem lidského organismu a nejenom pro lidi je obzvláště důležitá, ale také pro ostatní živočichy a samozřejmě i rostliny, které by bez vody nepřežily. Hlavní náplní firmy AQUASTART spol. s. r.o., je montáž automatických zavlažovacích systémů. Postaráme se i o výrobu a prodej travních koberců.


GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně
GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

Co je součástí každého města i vesnice a pomáhá vytvářet jeho celkový dojem? Je to zajisté veřejná zeleň a také městský mobiliář. Náměstí se spoustou květin, stromů a míst k odpočinku působí vždy lépe, než holá plocha bez čehokoliv živého. Přesně na to myslí společnost GARD&N, která se kromě realizace zahrad soukromých osob zabývá i projektováním parků a dalších veřejných ploch.


Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno
Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

Máte vlastní zahradu či kousek volného místa kolem domu? Ideální místo pro pěstování zeleně, ale také stromů a keřů. Každá zahrada si zaslouží míst kvalitní osazenstvo, které nám bude hezky růst a bude nám přinášet něco dobrého a zdravého z přírody přímo na náš stůl. ZAHRADNICTVÍ Urban vám dodá ovocné stromy, keře nebo dokonce i růže podle vaší představy.