AQ-Service, s.r.o.


č. 105, Malešovice 664 65
Telefon: +420 541 210 097

Společnost AQ-Service, s.r.o. nabízí svým zákazníkům technické poradenství v oblasti životního prostředí. Naše široké portfolio služeb zahrnuje rutinní odběr vzorků biologických složek pro sledování a hodnocení ekologického stavu vod, zpracování vzorků, hodnocení ekologického stavu vod, testování, měření a analýzy, vývoj a výzkum v oblasti přírodních a technických věd a také například znalecká činnost. Naše společnost se nachází na adrese Malešovice 105.

Služby:
- činnost technických poradců v oblasti životního prostředí
- testování, měření a analýzy
- vývoj a výzkum v oblasti přírodních a technických věd
- rutinní odběr vzorků biologických složek pro sledování a hodnocení ekologického stavu vod (makrozoobentos, ryby, fytobentos, makrofyta)
- zpracování (taxonomická determinace) vzorků biologických složek pro sledování a hodnocení ekologického stavu vod (makrozoobentos, ryby), ve spolupráci pak fytobentos a makrofyta
- hodnocení ekologického stavu vod na základě výsledků sledování biologických složek
- vyhodnocení dosavadních programů biomonitoringu
- výběr, ověření a vlastní sledování a hodnocení sítě referenčních lokalit pro biologické složky ekologického stavu
- vyhodnocení dosavadních programů biomonitoringu
- odborné a organizační zajišťování kurzů a školení v rámci metodické podpory
- znalecká činnost.

Další služby:
- zpracování dat, služby databank, správa sítí
- poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software.

IČ: 26944103
DIČ: CZ26944103
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: RNDr. Jiří Zahrádka, CSc.

Telefon:
+420 541 210 097
+420 728 887 961

Email:
info@aq-service.cz
zahradka@aq-service.cz

Web:


Kontaktní osoby:
RNDr. Jiří Zahrádka, CSc.
funkce: jednatel společnosti
tel: +420 728 887 961


GPS: 49°1′17.8″ N, 16°30′5.69″ E

QR kód firmy AQ-Service, s.r.o.

Autoškola Ptáček Mladá Boleslav, kondiční jízdy, kurz defenzivní jízdy, klasický výcvik.

Autoškola Ptáček Mladá Boleslav, kondiční jízdy, kurz defenzivní jízdy, klasický výcvik

Specialista na zrcadlové leštění a opravy forem. Mikronavařování, laserové navařování a gravírování.





Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

GORO, spol. s r.o.

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

E-expert, spol. s r.o.

Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


EIA či IPPC? Poradí vám společnost E-expert!

E-expert, spol. s r.o.

EIA či IPPC? Poradí vám společnost E-expert!

Plánujete nový záměr nebo změnu stávajícího provozu? Nevíte, která povolení bude váš projekt vyžadovat, zda EIA nebo IPPC? Obraťte se na společnost E-expert, spol. s r.o., která poskytuje poradenství v oblasti životního prostředí při přípravě a realizaci vašich záměrů. Čerpáme také z nejnovějších poznatků z Environmentální konference, na které se řešila právě problematika dokumentace EIA a IPPC. Další ročník konference se bude konat na podzim na Slovensku.