CON INVEST a.s.


Paříkova 11/910, Praha 9 190 00

Developerská společnost.

Nabízíme klientům takové nemovitosti, které jim nejen poskytnou moderní a kvalitní způsob bydlení, ale zároveň velice dobrou investiční příležitost.

Těchto cílů společnost dosahuje především úzkou spoluprací s osvědčenými bytovými i zahradními architekty a dále snahou vybírat pouze nejkvalitnější, v maximální možné míře přírodní materiály, které utváří stylový charakter nejen budov jako celku, ale spolupodílí se i na utváření životního stylu, úrovně a kvality bydlení jako např:
- obkladové exotické dřevo
- mramor a žula
- kvalitní tepelné a zvukové izolace
- dřevěná okna a balkónové skleněné stěny.

IČ: 25061607
DIČ: CZ25061607
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • developerská firma, investorská činnost ve výstavbě, prodej novostaveb, financování nové výstavby

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o. www.ortodoncie-zlinsko.cz

Související články
Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici
Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení
JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení

Co kdybychom vám řekli, že zatímco máte nohy na stole a vychutnáváte si kávičku, váš vysněný dům získává svou podobu? Stavba domu vyžaduje značné úsilí – vy ale nemusíte hnout ani prstem. Stačí, když se obrátíte na společnost JUNG.CZ. Zajistíme vám totiž pozemek a postavíme dům.


Developerská činnost
Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.


Stavební firma GEMO OLOMOUC – kompletní zajištění stavebních prací včetně developmentu na míru
Stavební firma GEMO OLOMOUC – kompletní zajištění stavebních prací včetně developmentu na míru

Skupina GEMO patří na českém trhu ke špičce v oboru stavebnictví a developmentu. Již 25 let se věnujeme kompletní stavební činnosti v segmentu pozemních staveb. Pro soukromé, komerční i veřejné investory, klienty a firmy zajišťujeme kompletní realizaci stavebních a developerských zakázek. Prostřednictvím společnosti GEMO DEVELOPMENT nabízíme kompletní development zahrnující investiční a realitní služby, ekonomické, právní a marketingové zabezpečení projektů, projektový management, inženýrskou a projekční činnost a správu budov včetně infrastruktury.