Kulík Václav


Nový Nemojov 157, Nemojov u Dvora Králové nad Labem 544 61
Naše firma Podlahářství Václav Kulík sídlí v obci Nemojov, v části obce Nový Nemojov nedaleko města Dvůr Králové nad Labem a specializuje se na dřevěné podlahy a vinylové podlahy, které má k dostání v širokém výběru. Naše podlahářství se zabývá také konstrukcemi roštů pro sportovní podlahy a půdní vestavby. K dalším činnostem našeho podlahářství patří pokládka všech druhů podlah, broušení a lakování podlah a renovace parket. Dřevěné podlahy jsou hlavní specializací našeho podlahářství. Dodáváme masivní podlahy, parkety i prkenné dubové podlahy. Dále zajišťujeme renovace parket a opravy starých prkenných podlah i podlah natřených barvou. Renovace parket obsahuje 6x broušení, 2x tmelení a 3 vrstvy laku. Specializujeme se také na sportovní podlahy, které podle potřeb našich zákazníků realizujeme buď zcela nové nebo provádíme kompletní rekonstrukci stávající sportovní podlahy.

Dřevěné podlahy, podlahářství, práce:
- pokládka podlah
- renovace parket
- konstrukce - rošty pro sportovní podlahy a půdní vestavby
- příprava podkladu pro pokládku všech dřevěných podlah
- broušení a lakování parketových a palubkových podlah
- povrchová úprava dřevěných podlah profesionálními stroji značky
- pastováni, olejování a moření všech podlah oleji
- sportovní podlahy
- poradenství v oblasti dřevěných podlah
- montáž - plovoucí podlahy
- půjčovna brusek na parkety

Naše služby Vám poskytneme nejen v Královehradeckém kraji, ale i po celé ČR.

Produkty
  • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
  • pokládka podlah, broušení podlah, renovace parket, pastování podlah, pokládka koberců, odstraňování koberců

Nákladní automobilová doprava Havlíčkův Brod.

Nákladní automobilová doprava Havlíčkův Brod

Klimatizace, vzduchotechnika, tepelná čerpadla Praha, opravy , servis a čištění autoklimatizací.

Klimatizace, vzduchotechnika, tepelná čerpadla Praha, opravy , servis a čištění autoklimatizací

Související články
Průmyslové podlahy z betonu

Stavby PM - Pavel Machů

Průmyslové podlahy z betonu

V oblasti betonových podlah má dlouholeté zkušenosti Pavel Machů – Stavby PM. Sídlí ve Zlínském Kraji, ale zakázky provádí po celé České republice. Zaměřuje se na betonové průmyslové podlahy, a to jak formou interiérových tak také venkovních typů. Dále provádí speciální povrchové úpravy betonových podlah i opravy starších podlah.


Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.


Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám navštívit vzorkovnu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, kde je dveřím věnováno celé 2.patro, v němž si je můžete v pohodovém prostředí prohlédnout a zároveň získat odborné informace a poradenské služby od vyškoleného personálu!


Firemní články
Pokládka podlahových krytin, renovace dřevěných podlah

Pokládka podlahových krytin, renovace dřevěných podlah

Kompletní sortiment dřevěných podlah, vinylové podlahy, sportovní podlahy, renovace parket i půjčovna brusek. Podlahářství Václav Kulík - nedaleko Hradce Králové.