NEREZ Blučina, s.r.o.


Cezavy 699, Blučina 664 56
Firma NEREZ Blučina, s.r.o.
Výroba, prodej:
-technologie pro vinaře a pivovary z nerezavějící oceli (nerezu)
-vinařské a pivovarské stroje a nářadí
-nerezové tanky
-nerezové nádoby s plovoucím víkem
-zařízení pro vinaře
-sběrný vůz
-sběrná násypka hroznů
-mlýnkoodzrňovače, mlýnkoodzrnkovače
-pneumatické lisy
-čerpadla a armatury z nerezavějící oceli
-univerzální čerpadla na dopravu rmutu a jiných kapalin
-šnekové dopravníky
-vinofikátory
-skladovací tanky
-míchadla
-filtry (filtrace - filtrování)
-filtry křemelínové a mikrobiologické
-myčky lahví, sklenic
-etiketovačky
-potrubní rozvody
-chladící nádoby
-CK tanky - na pivo
-kvasné a stáčecí tanky
-nádoby na výrobu bionafty
-zásobníky na tuk
-tlakové nádoby
-tlakové nádrže do 16 barů
-průlezy - kruhové a oválné
-mobilní kontejnery na pitnou vodu
-pivovary - kompletní technologie
-prostředky pro výrobu vína (kvasinky, bentonit, křemelina, želatina, enzymy, filtrační materiál atd.)
-netlakové nádoby
-sanitační stanice (CIP)
-mobilní třínádobové CIP stanice
-armatury z nerezavějící oceli
-zařízení na umývání sudů
-myčky lahví a odmáčecí bubny
-vnitřní oplechování betonových a ocelových zásobníků nerezovým plechem
-nerezové tvarovky, součásti nerezových ocelí, armatury
nerezové dopravní potrubí
vlečka na hrozny s mlýnkoodzrňovačem
vlezy oválné a kruhové.

Výroba:
kompletní malé restaurační pivovary, minipivovary
-do roční výroby cca 20000 hl. Jednotlivé zařízení pivovarů dle požadavků zákazníka.
Např. CK tanky, přetlačné tanky, vířivá káď, varny, nádoby pro CIP stanici atd.
Pro průmyslové pivovary vyrábíme nádoby tlakové i netlakové dle dohody.

VINAŘSKÉ POTŘEBY:
Prodejna vinařských a zahrádkářských potřeb.
Zákazník zde najde širokou nabídku dalšího zboží, možnost nákupu na splátky i poradenskou službu a to vše v pěkném prostředí na jednom místě.

Samonasávací čerpadla, rmutová
Vřetenová čerpadla,
Peristaltická čerpadla

Čerpadla slouží k čerpání všech druhů kapalin o velké hustotě např. voda, víno, pivo, likéry, sirupy, kvasnice, hroznový mošt, ovocný kvas. Kapaliny mohou být s pevnými přimíseninami až do průměru 3cm. Čerpadla lze použít i pro potravinářské účely, např. při povodních, k čerpání znečištěné vody, kalů, bahna atd.

Dodáváme nerezové nádoby různých tvarů - oválné, kruhové nebo přizpůsobené do klenby sklepů - od 100 litrů do 50 000 litrů. Nádoby s plovoucím víkem se zakruženým okrajem (bez hrany) od 50 litrů do 6 000 litrů.

Prodej skla a porcelánu:
Moritz Zdekauer, Pirkenhammer, Leander, porcelán Dubí, Thun, Nová Role, Chodov, Lesov, Lubenec, Světlá nad Sázavou, Lednické Rovne.

Vinařská laboratoř.

Produkty
  • zahradnická keramika, netkané textilie, zahradnické nářadí, tyče pro zahrádkáře, zahradnické konve, zahrádkářské fólie
  • broušené sklo, nápojové sklenice, čajový porcelán, cibulový porcelán, keramické výrobky, keramické vázy, keramické džbány, růžový porcelán, karlovarský porcelán
  • technika stlačeného vzduchu, pístové a šroubové kompresory, potrubní rozvody tlakového vzduchu, vysokotlaké čištění
  • vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, paletové a vychystávací vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly
  • mlecí stroje, prosévací stroje, loupací stroje, odírací stroje, odstraňovače slupek, extrudovací technika, třídicí stroje, stroje pro potravinářství
  • kovové nádrže, kovové zásobníky, kovová sila, cisternové návěsy na potraviny, tlakové cisterny na potraviny
  • nerezové sudy a tanky, vinifikátory a kalolisy, sběrné násypky hroznů, potravinářské kontejnery, nádrže na líh
  • revize tlakových nádob, vzduchojemy kolejových vozidel, parní kotle, expanzní automaty
  • realizace bioptických vyšetření, testy otcovství, zkoušky biologické a mikrobiologické, klinická patologie

Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů.

Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Nákladní autodoprava Nepomuk, přeprava všech druhů stavebních materiálů, písků, štěrků, uhlí.

Nákladní autodoprava Nepomuk, přeprava všech druhů stavebních materiálů, písků, štěrků, uhlí

Související články
Technologie pro mlékárenský průmysl

Global Servis, spol. s r.o.

Technologie pro mlékárenský průmysl

Potravinářská oblast má velice blízko k průmyslové automatizaci. Jakmile se tato dvě odvětví spojí nebo propojí, vznikají nové technologie. Ty se týkají také mlékárenského průmyslu, který se v naší vlasti stále drží na vysoké úrovni.


Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Přidal s.r.o.

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.


Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.


Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

Mezi další patří také použití nářadí v domácnosti, na zahradě nebo v době volnočasových aktivit. Zajišťují od nejmenších sekáčků, přes velká a malá kladiva, až po vibrační desky, jádrové vrtáky, brusky, hoblíky, pily, elektrocentrály, topidla, řezačky, průmyslové vysavače, čerpadla, vlastně cokoliv, co vás v těchto oborech napadne.


Firemní články
Nerezové nádrže a nerezové tanky na víno, zařízení pro vinaře Blučina

Nerezové nádrže a nerezové tanky na víno, zařízení pro vinaře Blučina

Nerezové nádrže a nerezové tanky na víno, zařízení pro vinaře z nerezu, mlýnkoodzrňovače, pneumatické lisy, vinofikátory od firmy NEREZ Blučina, s.r.o. v Blučině


Pivovarská technologie, zařízení pro minipivovary Brno

Pivovarská technologie, zařízení pro minipivovary Brno

Potřebujete nakoupit zařízení a vybavit váš pivovar? Hledáte firmu, která nabízí pivovarské technologie? Jihomoravská společnost NEREZ Blučina, s.r.o. se sídlem v Blučině v blízkosti města Brna se již téměř 25 let zabývá výrobou a dodávkami pivovarských technologií a zařízení pro minipivovary. Vyrábíme zařízení vhodná pro minipivovary i velké průmyslové pivovary. Pivovarská technologie kterou nabízíme: -pivovary, varny, spilky, CK tanky, ležácké tanky, přetlačné tanky, filtry. Naše společnost dodává pivovarské technologie do velkých pivovarů jako je Prazdroj Plzeň, Pivovar Svijany, Pivovar Náchod, Pivovar Černá Hora a mnoho dalších. Pro průmyslové pivovary vyrábíme nádoby tlakové i netlakové, vše dle přání klienta. Mezi naše dodávky patří také komplexní zařízení pro minipivovary - skladovací tanky z nerez oceli, přetlakové tanky, CK tanky, vířivé kádě, varny, nádoby pro CIP stanice, tlakové nádoby, filtry. Naše výrobky naleznete doslova po celém světě. Dodáváme tanky i varny do různých pivovarů ve světě. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Blučině nedaleko Brna. Navštívit také můžete naše webové stránky.


Vinařské zařízení Blučina, Brno

Vinařské zařízení Blučina, Brno

Chcete si nechat vyrobit kvalitní vinařské potřeby a stroje? Sháníte firmu, která se zabývá výrobou kvalitního vinařského zařízení? Společnost NEREZ Blučina, s.r.o.se sídlem v obci Blučina v blízkosti města Brna se zabývá výrobou vinařského zařízení technologii pro vinaře. Naše společnost NEREZ Blučina, s.r.o. nabízí výrobu vinařských strojů. Vyrábíme: -tlakové nádoby -pivovary -ostatní stroje -výroba na zakázku. Vinařské stroje které vyrábíme jsou: -sběrné vozy, sběrné násypky hroznů, čerpadla, mlýnkoodzrnkovač, vinofikátory, skladovací tanky, filtry, šnekové dopravníky, míchadla, potrubní rozvody, myčky na lahve, chladící nádoby. Tlakové náboby vyrábíme pro:-pivovary, vinařství velé společnosti i malé vinaře,chemický průmysl, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, objemy 100 až 50000 litrů, nádoby oválné, pravoúhlé, do klenby sklepů, chlazení, deskové výměníky, průlezy, ventily, klapky, míchadla, hladinoměry, teploměry. Ostatní stroje které jsou i potřeba k vinařskému zařízení vyrábíme: -stroje -zařízení -tlakové nádoby -netlakové nábody -čerpadla -sanitační stanice -armatury z nerezové oceli. Všechny naše výrobky pro Vás vyrobíme i na zakázku. Neváhejte a kontaktujete nás již dnes. Věříme, že budete s našimi výrobky plně spokojeni a budou splňovat všechny vámi požadovaná kritéria, které ve vinařství potřebujete. Kontaktovat nás můžete jak telefonicky tak nás můžete osobně navštívit přímo u nás na firmě v obci Blučina, která se nachází nedaleko města Brna. Navštívit také můžete naše webové stránky. www.nerezblucina.cz


Zakázková výroba z nerezy Blučina

Zakázková výroba z nerezy Blučina

Hledáte-li firmu, která se zabývá zakázkovou výrobou z nerezu a vy ji potřebujete oslovit za účelem výroby na zakázku výrobeků z nerezu. Pak určitě kontaktujete kvalitní a spolehlivou společnost v tomto oboru a to firmu NEREZ Blučina, která se zabývá zakázkovou výrobou z nerezu. Vyrábíme zakázky pro různé odvětví průmyslu nebo kusovou výrobu. Výrobky z nerezu nabízíme pro chemický, tukový, farmaceutický,lihovarský, potravinářský a další průmysl. Na zakázku Vám vyrobíme i tlakové a netlakové nádoby z nerezového materiálu. Do zakázkové výroby z nerezu dále zahrnujeme: nádoby z nerezy, stroje a zařízení, výrobky pro vinařství, pivovary, lihovary. Naše společnost si zakládá na vyvíjený, výrobě a dodávání nerezových výrobků co v nejvyšší kvalitě za rozumnou cenu. Více informací o zakázkové výrobě z nerezy najdete na našich webových stránkách.


Zařízení pro pivovary Blučina, Brno-venkov

Zařízení pro pivovary Blučina, Brno-venkov

Chcete si nechat vyrobit pivovarské zařízení a hledáte vhodnou firmu, která se zabývá zařízením pro pivovary a nabízí kvalitní nerezové zařízení. Společnost NEREZ Blučina, s.r.o. která má své sídlo v obci Blučina na jižní Moravě v blízkosti města Brna Vám tuto výrobu,prodej a dodání pivovarského zařízení, veškerého zařízení pro pivovary nabízí. Naše společnost vyrábí veškeré stroje a zařízení pro vybavení pivovarů i minipivovarů. Vyrobíme a dodáme Vám: -tlakové nádoby -netlakové nádoby -nerezové tlakové nádoby -nerezové netlakové nádoby -nerezové nádoby v různých tvarech( na přání tvar přizpůsobíme vašim požadavkům) -objemy nádob od 100 litrů do 50 000 litrů -nádoby můžeme vybavit chlazením, deskovými výměníky, průlezy, klapkami, ventily, míchadly, teploměry, hladinoměry apod. Zařízení pro pivovary i minipivovary: -skladovací tanky z nerez oceli -přetlačné tanky -CK tanky -vířivé kádě -varny -nádoby pro CIP stanice -tlakové nádoby. Pro jakékoli další informace nás neváhejte kontaktovat jak telefonicky tak nás můžete osobně navštívit u nás na firmě NEREZ Blučina, s.r.o. v obci Blučina, která se nachází na jižní Moravě v blízkosti města Brna a řadí se do části Brno-venkov. Navštívit můžete také naše webové stránky. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete s výrobky a s prací od nás velmi spokojeni.


Pivovarské zařízení Blučina

Pivovarské zařízení Blučina

Chcete zakoupit a dodat zařízení do pivovarů? Hledáte firmu, která prodává pivovarské zařízení? Naše společnost NEREZ Blučina, s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem pivovarského a vinařského zařízení a technologií. Vyrábí zařízení pro restaurační minipivovary a průmyslové pivovary. Její výrobky dnes najdete po celém světě. Dodáváme tanky i varny do různých pivovarů různě ve světě. Z našich pivovarů na klíč je to např. Zámecký pivovar Oslavany, který sídlí v Bratčicích u Rajhradu nebo také nový pivovar ve Vojkovicích u Frýdku Místku. Nerez Blučina dodává i do velkých pivovarů jako např. Prazdroj Plzeň. Pivovar Svijany, Pivovar Náchod, Pivovar Černá Hora a další. Dále také dodáváme zařízení pro potravinářský průmysl, vinařské provozy, chemický a farmaceutický průmysl. Pro průmyslové pivovary vyrábíme nádoby tlakové a netlakové, podle přání zákazníka. Dodáváme komplexní zařízení pro minipivovary. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Nerezové nádoby, nerez Blučina

Nerezové nádoby, nerez Blučina

Společnost Nerez Blučina, s.r.o. se sídlem v obci Blučině v blízkosti města Brna vyrábí a prodává nerez, nádoby z nerezu. Naše nerezová výroba nabízí: -nerezové tanky, nerezové nádoby, nerezové nádoby pro vinaře, nerezové technologie pro vinaře a vinařská zařízení,nerezové vinařské stroje i zařízení,nerezové technologie technologie pro pivovary,CK tanky z nerezu, nerezové tanky na pivo, nerezové kontejnery na pitnou vodu, kruhové a oválné průlezy, tlakové nádoby z nerezu, zásobníky na tuk, nádoby na výrobu bionafty, kvasné a stáčecí nerezové tanky, sběrné vozy, násypky hroznů, mlýnkoodzrňovače,čerpadla, armatury, dopravníky, vinofikátory, skladovací tanky, míchadla, filtry, myčky lahví, sklenice, etiketovačky, potrubní rozvody, chladící nádoby. Naše firma NEREZ Blučina, s.r.o. má i prodejnu vinařských a zahrádkařských potřeb. Dále nabízíme výrobu na zakázku strojů, zařízení, armatury, tlakové i netlakové nádoby, čerpadla a jiné... Nerezové nábody vyrábíme různých tvarů: oválné, pravoúhlé i přizpůsobené do klenby sklepů. Veříme, že budete s našimi výrobky spokojeni. Pro Více informací nás neváhejte kontaktovat jak telefonicky tak i osobně nebo se můžete navšívit i naše webové stránky.


Cross-flow filtry firmy NEREZ Blučina, s.r.o.

Cross-flow filtry firmy NEREZ Blučina, s.r.o.

Cross-flow filtry firmy NEREZ Blučina, s.r.o. Cross-flow filtry o velikosti 10 a 20m2 filtrační plochy byly vyvinuty ve firmě NEREZ Blučina, s.r.o. pro malé a střední vinařské podniky. Filtry se vyznačují vysokou účinností filtrace a jsou šetrné k filtrovanému vínu. Při konstrukci filtru se akceptovaly 2 požadavky: 1) kvalitní filtrační modul 2) kvalitní řídicí systém Cross-flow filtrace je typ filtrace, při které filtrovaná tekutina prochází tangenciálně přes filtrační membrány. Hlavní výhodou je, že zachycené kaly, které se usazují na povrchu membrány, jsou stabilně odplavovány během filtrace. Na základě tohoto průběžného odplavování kalů a tzv. odstřelů (zpětného proplachu) se pročišťuje zanešená membrána od usazenin. Tento typ filtrace je vhodný zejména pro tekutiny obsahující vysoký podíl malých pevných částic, které mohou ucpávat povrch filtru u jiných druhů filtrace. Využívá se např. při průmyslové výrobě antibiotik, základy cross - flow filtrace se používají také při reverzní osmóze, mikrofiltraci, nanofiltraci nebo ultrafiltraci. Čistota vína (zakalenost) se určuje pomocí hodnoty NTU (nephelometric turbidity unit), která je měřena pomocí turbidimetru nebo nefelometru (optický přístroj měřící množství rozptýlených částic v kapalině). Při používání cross-flow filtrů je důležitá také správná sanitace filtru, jeho uchování mezi filtracemi, ale také samotná příprava vína před filtrací (odstranění bílkovin). Základ cross-flow filtru firmy NEREZ Blučina tvoří svařovaný rám, nádrže na kaly, zpětný proplach a tlakový vzduch, oběhové čerpadlo a rozvody vína. Před oběhovým čerpadlem filtru je zařazen hrubý předfiltr. Kaly jsou do nádrže odpouštěny během zpětného proplachu. Zpětný proplach provádí řídicí systém automaticky dle nastaveného časového intervalu. K odběru vzorků slouží vzorkovací kohoutek. Řídicí systém filtru automaticky zastaví filtraci při: ukončení filtrace - přerušení dodávky vína na vstupu zvýšení teploty vína na výstupu nad nastavenou teplotu naplnění nádoby na kaly nedostatečném tlaku ovládacího vzduchu pokles filtračního výkonu pod nastavenou hodnotu buď ucpáním předfiltru, nebo zanesením filtračních membrán chodu po dobu 30 minut v režimu sanitace po nahřátí sanitačního prostředku na nastavenou teplotu. Na ovládacím panelu je zobrazeno schéma filtru s kontrolkami, které signalizují činnost jednotlivých částí filtru a polohu pneumaticky ovládaných klapek. Termostaty zobrazují teploty vína na vstupu a výstupu z filtru (nastavuje se maximální teplota), případně teplotu sanitačního prostředku. Dále je na ovládacím panelu umístěna kontrolka PORUCHA a přepínač volby provozu FILTRACE/SANITACE. Cross-flow filtry firmy NEREZ Blučina jsou vystrojeny membránami, které byly vytvořeny speciálně pro filtraci tichých i šumivých vín. Filtrační svíčku tvoří cca 2100 kapilár, které ve svazku vytváří filtrační plochu 9,3m2.


Nerezové tanky, nádrže na víno, vinařské zařízení, Brno

Nerezové tanky, nádrže na víno, vinařské zařízení, Brno

U nás najdete vše pro vinaře a zahrádkáře: -veškeré moderní vinařské stroje -prostředky pro moderní výrobu vína (kvasinky, bentonit, křemelina, želatina, enzymy a další, nebo třeba kvalitní filtrační materiál. -nerezové armatury a klapky s kulatými ventily -máme v plánu dovoz korků z Portugalska. Pro menší vinaře- koštýře, sklenice na víno OIV o objemu 210 ml a ruční etiketovačky, atd.. Zabýváme se též výrobou na zakázku a dle vašeho přání vyrobíme: -stroje, zařízení a armatury z nerezavějící oceli -netlakové a tlakové nádoby -čerpadla i sanitační stanice. Srdečně jste k nám zváni, určitě budete spokojeni.


Mlýnkoodzrnkovač, Vínofikátory, Brno, Blučina

Mlýnkoodzrnkovač, Vínofikátory, Brno, Blučina

Firma NEREZ Blučina, s.r.o. nabízí k prodeji: -mlýnkoodzrnkovače -vínofikátory, (vinifikátory). Mlýnkoodzrnkovače: -k odstopkování bobulí -bubnové síto -zaoblené hrany -vnitřní strany válce jsou hladké a zaoblené -dokonalé odzrnění hroznů -hrozny bez pomačkání -žádné porušení třapin -zařízení pro změnu otáček -zabudovány trysky k omytí -přední část odklopná -snadné čištění. Vínofikátory, vinifikátory: -na výrobu červeného vína -ovládáno vzduchem -hřeblo poháněno vzduchovým válcem -vybaveno časovým spínačem -vybaveno chlazením -nastavení času ponořování -nastavitelní výška hřebla -3 druhy objemů 500l, 1000l, 1500l -použití vinifikátorů i ke skladování vín s plovoucím víkem. Více informací na webových stránkách.


Nerezové tanky, nerezové nádoby, nádoby pro vinaře, Nerez Blučina

Nerezové tanky, nerezové nádoby, nádoby pro vinaře, Nerez Blučina

Firma Nerez Blučina, s.r.o. vyrábí a prodává: -nerezové tanky, nerezové nádoby, nádoby pro vinaře -technologie pro vinaře z nerezu -vinařské stroje a zařízení -kompletní technologie pro pivovary -CK tanky- na pivo -mobilní kontejnery pro pitnou vodu -průlezy-kruhové a oválné -tlakové nádoby -zásobníky na tuk -nádoby na výrobu bionafty -kvasné a stáčecí tanky -sběrný vůz -sběrná násypka hroznů -mlýnkoodzrňovač -čerpadla a armatury -šnekové dopravníky -vinofikátory -skladovací tanky -míchadla -filtry (filtrace - filtrování) -myčky lahví, sklenic -etiketovačky -potrubní rozvody -chladící nádoby -prostředky pro výrobu vína (kvasinky, bentonit, křemelina, želatina, enzymy, filtrační materiál atd.) Prodejna vinařských a zahrádkařských potřeb. Samonasávací čerpadla, rmutová, Vřetenová čerpadla, Peristaltická čerpadla ZAKÁZKOVÁ VÝROBA: VÝROBA A PRODEJ STROJŮ, ZAŘÍZENÍ A ARMATUR Z NEREZAVĚJÍCÍ OCELI, NETLAKOVÝCH A TLAKOVÝCH NÁDOB, ČERPADEL I SANITAČNÁCH STANIC (CIP) Nádoby z nerez oceli vyrábíme různých tvarů: oválné, pravoúhlé nebo přizpůsobené do klenby sklepů.


Minipivovary, průmyslové pivovary, NEREZ Blučina, s.r.o.

Minipivovary, průmyslové pivovary, NEREZ Blučina, s.r.o.

Firma NEREZ Blučina, s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem pivovarského a vinařského zařízení. Vyrábí kompletní zařízení pro restaurační minipivovary i průmyslové pivovary, vinařství. Vyrábíme stroje a zařízení pro potravinářský průmysl se zaměřením na minipivovary, zařízení pro pivovary, vinařské provozy. Tlakové nerezové nádoby nacházejí uplatnění v pivovarech, vinařství, potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Vyrábíme nerezové nádoby různých tvarů - oválné, pravoúhlé nebo přizpůsobené do klenby sklepů o objemech od 100 litrů do 50 000 litrů, které jsou duplicidní s navařeným chlazením a s vnitřními deskovými výměníky. Jsou vybaveny průlezy, klapkami, ventily, míchadly, teploměry, hladinoměry apod. Tvary, vybavení i objemy nerezových nádob lze přispůsobit dle Vašich požadavků. Pro průmyslové pivovary vyrábíme nádoby tlakové a netlakové, podle příní zákazníka. Zařízení pivovaru: - skladovací tanky z nerez oceli - přetlačné tanky - CK tanky - vířivé kádě - varny - nádoby pro CIP stanice - tlakové nádoby Více na našich webových stránkách www.nerezblucina.cz


Nádrže na víno, nerezové tanky Blučina, Brno

Nádrže na víno, nerezové tanky Blučina, Brno

Firma NEREZ Blučina, s.r.o. vyrábí a prodává technologii pro vinaře z nerezové oceli: Výroba: -vinařských strojů -tlakových nádob -tanky pro pivovary -ostatních strojů -zakázková výroba. Vinařské stroje: -sběrný vůz -sběrná násypka -odzrnkovač -čerpadla -skladovací tanky -filtry -míchadla -chladící nádoby -myčky na lahve -a další. Tlakové nádoby: -pro vinařství -pro potravinářství -pro pivovary -pro chemický průmysl -pro farmaceutický průmysl. Tanky pro pivovary: -různé tvary -různé objemy -s chlazením -s klapkami -s teploměry -s michadly -s ventily -na žádost zákazníka přizpůsobíme tvar, objem i vybavení tanků. Více informací na webových stránkách.


Vinařské zařízení, nerezové tanky, nerezové nádoby

Vinařské zařízení, nerezové tanky, nerezové nádoby

Firma vyrábí technologii pro vinaře a menší pivovary: -vinařské stroje -tlakové nádoby -pivovary -ostatní stroje -výroba na zakázku. Vinařské stroje: -sběrné vozy -sběrné násypky hroznů -čerpadla -mlýnkoodzrnkovač -vinofikátory -skladovací tanky -filtry -šnekové dopravníky -míchadla -potrubní rozvody -myčky na lahve -chladící nádoby. Tlakové nádoby pro: -pivovary -vinařství -chemický průmysl -potravinářský průmysl -farmaceutický průmysl -objemy 100 až 50000 litrů -nádoby oválné, pravoúhlé, do klenby sklepů -chlazení -deskové výměníky -průlezy -ventily -klapky -míchadla -hladinoměry -teploměry. Pivovary: -tanky z nerezové oceli -tvary oválné, pravoúhlé, do klenby sklepů -objemy do 50 000 litrů -veškeré příslušenství, vybavení nerezových tanků -na přání zákazníka přizpůsobujeme tvar, objem i vybavení -povrch kroužkovaný, broušený, balatinovaný, kartáčovaný, leštěný, broušený. Ostatní stroje: -stroje -zařízení -tlakové nádoby -netlakové nábody -čerpadla -sanitační stanice -armatury z nerezové oceli. Všechny naše výrobky vyrobíme i na zakázku. Více informací na webových stránkách.


Pivovarské zařízení, technologie pro pivovary a minipivovary, NEREZ Blučina, s.r.o.

Pivovarské zařízení, technologie pro pivovary a minipivovary, NEREZ Blučina, s.r.o.

Firma NEREZ Blučina, s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem pivovarského a vinařského zařízení a technologií. Vyrábí zařízení pro restaurační minipivovary a průmyslové pivovary. Její výrobky lze dnes najít doslova po celém světě. Dodávají tanky i varny do různých pivovarů ve světě. Z domácích pivovarů na klíč je to např. Zámecký pivovar Oslavany, který sídlí v Bratčičích u Rajhradu nebo nový pivovar ve Vojkovicích u Frýdku Místku. Nerez Blučina dodává i do velkých pivovarů jako např. Prazdroj Plzeň. Pivovar Svijany, Pivovar Náchod, Pivovar Černá Hora a další. Také dodáváme zařízení pro potravinářský průmysl, vinařské provozy, chemický a farmaceutický průmysl. Pro průmyslové pivovary vyrábíme nádoby tlakové a netlakové, podle přání zákazníka. Dodáváme komplexní zařízení pro minipivovar: skladovací tanky z nerez oceli, přetlakové tanky, CK tanky, vířivé kádě, varny, nádoby pro CIP stanice, tlakové nádoby, filtry.


Nerezové nádrže, nerezové tanky, Nerez Blučina

Nerezové nádrže, nerezové tanky, Nerez Blučina

Tlakové nerezové nádoby (nerezové tanky) nacházejí uplatnění v pivovarech, vinařství, potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Tlakové nádoby vyrábíme o objemech od 100 litrů do 50 000 litrů. Nádoby vyrábíme různých tvarů - oválné, pravoúhlé nebo přizpůsobené do klenby sklepů. Výroba tlakových nádob je duplicitní s navařeným chlazením a vnitřními deskovými výměníky. Jsou vybaveny průlezy, klapkami, ventily, míchadly, stavoznaky, teploměry, hladinoměry apod. Tvary nádob, vybavení a objemy lze přizpůsobit dle vašich přesně uvedených požadavků. Povrch vyrábíme mramorovaný, broušený, kartáčovaný a balatinovaný. Vnitřní povrch dodáváme leštěný, broušený nebo dle požadavku zákazníka. Nádoby vyrábíme z materiálu AISI 304, AISI 316Ti, AISI 321 atd.. Nádoby z nerez oceli vyrábíme různých tvarů: oválné, pravoúhlé nebo přizpůsobené do klenby sklepů. Výroba, prodej: -technologie pro vinaře z nerezavějící oceli (nerezu) -vinařské stroje a nářadí -zařízení pro vinaře -sběrný vůz -sběrná násypka hroznů -mlýnkoodzrňovač -čerpadla a armatury -šnekové dopravníky -vinofikátory -skladovací tanky -míchadla -filtry (filtrace - filtrování) -myčky lahví, sklenic -etiketovačky -potrubní rozvody -chladící nádoby -CK tanky -kvasné a stáčecí tanky -nádoby na výrobu bionafty -vlásenkové výměníky -zásobníky na tuk -tlakové nádoby -netlakové průlezy -mobilní kontejnery na pitnou vodu -pivovary -prostředky pro výrobu vína (kvasinky, bentonit, křemelina, želatina, enzymy, filtrační materiál atd.) Poradenství - poradenské centrum pro vinaře. Výrobky značek: Moritz Zdekauer, Pirkenhammer, Leander, porcelán Dubí, Thun, Nová Role, Chodov, Lesov, Lubenec, Světlá nad Sázavou, Lednické Rovne. Více na - www.nerezblucina.cz porcelan.nerezblucina.cz


Peristalické čerpadlo Blučina, Brno

Peristalické čerpadlo Blučina, Brno

Nabízíme, prodáváme čerpadla, čerpadlo: -peristalické čerpadlo -hadicové čepadlo -jednoduché použití -velmi šetrný způsob dopravy kapalin -z nerezového materiálu -snadné čištění -pro potravinářský průmysl -pro farmaceutický průmysl. Použití hadicového peristaltického čerpadla: čerpaní: -hroznů -kvasů -vína -ovocné šťávy -mléka -rajský protlak -a další... Hadicové peristaltické čerpadlo má elektronickou regulaci otáček. Na Vaše přání můžeme doplnit peristalické čerpadlo o násypku s dopravním šnekem. Více informací na webových stránkách.