Vinařství Popela


Perná 262, Perná 691 86
Rodinné Vinařství Popela Perná bylo založeno v roce 1994 v jihomoravské obci Perná v okrese Břeclav. Vinařství obhospodařuje přes 24 hektarů vlastních vinic v katastru obcí Perná a Bavory v mikulovské vinařské podoblasti a snaží intenzivně využívat tento jedinečný terroir. Zakládáme si především na svém původu, rodinné tradici, respektu k tradičním hodnotám a lokalitě. Získávání a předávání nových zkušeností, odborných poznatků i vzdělávání v oboru je ve vinařství důležitou a nezbytnou součástí. Zabýváme se výrobou, prodejem a distribucí vína jak bílého, tak i červeného, a to buď lahvového nebo sudového. Součástí naší produkce jsou vína výběr z hroznů, bobulí, pozdní sběr, kabinetní, odrůdová, jakostní vína a také archivní víno. Součástí našeho vinařství je také Vinařský dům, který funguje jako multifunkční komplex, ve kterém se nachází degustační prostory, prodejna vín a ubytování. Degustační a společenská místnost je koncepčně přizpůsobena k pořádání setkání, degustací, banketů pro menší i větší skupiny s kapacitou 50 osob. Nedílnou součástí Vinařského domu je již zmíněné ubytování pro 23 osob rozložené v šesti dvoulůžkových pokojích a čtyřlůžkovém apartmánu s možností přistýlky.

Nabízíme vám:
- výroba, prodej a distribuce vína
- posezení ve sklípku
- ochutnávky, řízená degustace, košt vína, v sezóně burčák
- možnost konání oslav a večíreků, narozenin, firemních akcí apod .
- ubytování pro 23 osob
- prodej vína na e-shopu
a další.

Naše vinařství sídlí v obci Perná č.p.262 v okrese Břeclav.

Produkty
  • degustace vín, archivní vína, slámová a ledová vína, víno a vinařství, vinařská turistika
  • sudová vína, suchá vína, polosuchá vína, polosladká vína, sladká vína, růžová vína, červená vína, zelená vína

Obec Zvole, okres Žďár nad Sázavou, kostel svatého Václava, westernové městečko Šiklův mlýn.

Obec Zvole, okres Žďár nad Sázavou, kostel svatého Václava, westernové městečko Šiklův mlýn

Nízkoenergetické dřevostavby Jihlava, úsporné a komfortní bydlení, velké finanční úspory.

Nízkoenergetické dřevostavby Jihlava, úsporné  a komfortní bydlení, velké finanční úspory

Související články
VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT s.r.o.

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

VINO HORT s.r.o.

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

L & M nápoje s.r.o.

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Firemní články
Vinařství Popela Perná, skvělé víno z vlastní vinice, výroba vína dle rodinné tradice, Vinařský dům

Vinařství Popela Perná, skvělé víno z vlastní vinice, výroba vína dle rodinné tradice, Vinařský dům

Rodinné vinařství z vinařské obce Perná u Mikulova, vyrábí vína z viničních tratí v okolí Pálavy, situovaných v mikulovské vinařské podoblasti.