Dana Beranová
Realitní a dražební společnost MOZAIKA


Nádražní 90, Lanškroun 563 01

Realitní a dražební kancelář:
- kompletní profesionální servis při prodeji, nákupu a pronájmu všech nemovitostí, tzn. rodinných domů, bytů družstevních i v osobním vlastnictví, chat, chalup, pozemků a také komerčních prostor a areálů, pro prodávající služby zdarma
- dražby nemovitostí
- zprostředkování hypotečních úvěrů a úvěru ze stavebního spoření
- znalecké posudky, tržní ocenění nemovitostí pro účely prodeje a dědické řízení
- prodej nemovitostí zatížených exekucí.

IČ: 40156095
DIČ: CZ6657130359
Okres: Ústí nad Orlicí
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Dana Beranová

Investiční příležitost - Nájemní dům na náměstí v Lanškrouně

Investiční příležitost - Nájemní dům na náměstí v Lanškrouně

Nemovitost je umístěna v historické zástavbě řadových domů na frekventované obchodní třídě (ulici Čechova) v centru Lanškrouna. Od centrálního náměstí J.M.Marků je vzdálena 10m a z tohoto náměstí je dobře viditelná. Má velmi vhodnou polohu pro obchod a komerční využití. Jedná se o zděný, podsklepený, dvoupodlažní dům s nebytovým prostorem v přízemí, byty ve 2.NP. obytným podkrovím s bytem 2+1 a dvěma půdami pod sedlovou střechou.Z obou půdních prostorů lze zřídit další byty , popř. kanceláře. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. V katastru nemovitostí je zapsán jako objekt k bydlení , což je velmi výhodné při financování formou hypotečního úvěru. V přízemí jsou nebytové prostory - bývalá rehabilitace a chodby s celkovou plochou 132m2. Tyto prostory jsou velmi vhodné ke zřízení obchodu a v současné době je již zpracován projekt a vydáno stavební povolení na rekonstrukci. Po úpravách tak vznikne obchodní plocha s výlohou o celkové ploše 100m2. První patro je přístupné po kamenném schodišti a jsou zde dvě bytové jednotky 2 + 1 s komorou v dobrém stavu, částečně po rekonstrukci(nové topení, koupelny, kuchyˇmské linky).Plocha každého bytu je 55m2, V podkroví je další bytová jednotka 2 + 1 s komorou po rekonstrukci 60m2 a dva volné půdní prostory vhodné pro vestavbu dalších bytů.Všechny byty jsou nyní pronajaty. Výnos z nájmu 350.000,-Kč/1rok.Cena k jednání. Lanškroun je centrem východní části Pardubického kraje. Město je významné zejména z hlediska soustředěného ekonomického potenciálu, kompletní nabídky občanské a technické vybavenosti pro obyvatele a celé spádové území. V důsledku rozvoje firem je v tomto regionu hodně pracovních příležitostí a tyto podmínky se pozitivně promítají do celkové životní úrovně obyvatel a kupní síly. Cena k jednání.


Investiční příležitost - Nájemní dům na náměstí v Lanškrouně

Investiční příležitost - Nájemní dům na náměstí v Lanškrouně

Nemovitost je umístěna v historické zástavbě řadových domů na frekventované obchodní třídě (ulici Čechova) v centru Lanškrouna. Od centrálního náměstí J.M.Marků je vzdálena 10m a z tohoto náměstí je dobře viditelná. Má velmi vhodnou polohu pro obchod a komerční využití. Jedná se o zděný, podsklepený, dvoupodlažní dům s nebytovým prostorem v přízemí, byty ve 2.NP. obytným podkrovím a sedlovou střechou. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. V katastru nemovitostí je zapsán jako objekt k bydlení , což je velmi výhodné při fnancování formou hypotečního úvěru. V přízemí jsou prostory bývalé rehabilitace a chodby s celkovou plochou 132m2. Tyto prostory jsou velmi vhodné ke zřízení obchodu a v současné době je již zpracován projekt na rekonstrukci. Po úpravách tak vznikne obchodní plocha s výlohou o celkové ploše 100m2. První patro je přístupné po kamenném schodišti a jsou zde dvě bytové jednotky 2 + 1 s komorou. Plocha každého bytu je 55m2, V podkroví je další bytová jednotka 2 + 1 s komorou po rekonstrukci 60m2a volný půdní prostor vhodný pro vestavbu dalšího bytu. Lanškroun je centrem východní části Pardubického kraje. Město je významné zejména z hlediska soustředěného ekonomického potenciálu, kompletní nabídky občanské a technické vybavenosti pro obyvatele a celé spádové území. V důsledku rozvoje ekonomiky je v tomto regionu hodně pracovních příležitostí a tyto podmínky se pozitivně promítají do celkové životní úrovně obyvatel a kupní síly. Lanškroun je centrem východní části Pardubického kraje. Město je významné zejména z hlediska soustředěného ekonomického potenciálu, kompletní nabídky občanské a technické vybavenosti pro obyvatele a celé spádové území. V důsledku rozvoje ekonomiky je v tomto regionu hodně pracovních příležitostí a tyto podmínky se pozitivně promítají do celkové životní úrovně obyvatel a kupní síly.Další produkty a služby
  • pronájem nemovitého majetku, prodej domů, realitní činnost, kancelářské prostory, byty a domy
  • realitní agentury, prodej bytů, prodej domů, pronájem nebytových prostor, asociace realitních kanceláří


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Nemovitost v exekuci
Nemovitost v exekuci

Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či cokoliv dalšího. Výčet jejich služeb tím však nekončí, protože poskytují i právní poradenství v případech finančních problémů.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?