Happy Materials, s.r.o.


Říčanova 19, Praha 6 - Břevnov 169 00

Pořádáme:
- výstavy zaměřené na odbornou i laickou veřejnost
- designérské soutěže pro studenty odborných uměleckých škol i po etablované designéry s cílem podporovat zájem o nové materiály a jejich vlastnosti.

Vzrůstající počet nových materiálů a nedostatek informací na čekém trhu nás vedl k založení knihovny material MatériO, která poskytuje souhrný a neustále aktualizovaný přehled o nových a zajímavých materiálech. Knihovna zahrnuje vice než 1500 fyzických vzorků materialů, opatřených identifikační kartou se základnmi vlastnostmi, možnostmi jejich využití a kontakty na výrobce, případn distributor v ČR.

Knihovna materiálu:
Knihovna materiálů je místem, kam chodí načerpat inspiraci a získávat informace profesionálové i studenti z nejrůznějších kreativních oborů:
- architektura
- design
- výtvarné umění
- multimédia
- módní průmysl
- grafika
- řemeslná výroba a další.


Veletrhy Messe Frankfurt

Společnost Happy Materials, s.r.o. je obchodním partnerem veletržní společnosti Messe Frankfurt v České a Slovenské republice.

Happy Materials, s.r.o. je obchodním partnerem pro Českou a Slovenskou republiku společnosti DECHEMA GmbH, organizátora veletrhu ACHEMA.

IČ: 27204821
DIČ: CZ27204821
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Autorské výstavy Praha

Autorské výstavy Praha

V rámci podpory vzdělávání v oblasti materiálů organizujeme různé akce se zaměřením na tuto tématiku. Pořádáme výstavy zaměřené na odbornou i laickou veřejnost, designérské soutěže pro studenty odborných uměleckých škol i po etablované designéry s cílem podporovat zájem o nové materiály a jejich vlastnosti. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Knihovna materiálů Praha

Knihovna materiálů Praha

Knihovna materiálů. Knihovna materiálů je místem, kam chodí načerpat inspiraci a získávat informace profesionálové i studenti z nejrůznějších kreativních oborů (architektura, design, výtvarné umění, multimédia, módní průmysl, grafika, řemeslná výroba...). Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Veletrhy Messe Frankfurt

Veletrhy Messe Frankfurt

Společnost Happy Materials, s.r.o. se v roce 2008 stala obchodním partnerem veletržní společnosti Messe Frankfurt v České a Slovenské republice. Poskytujeme komplexní servis českým a slovenským vystavovatelům a návštěvníkům k veletrhům pořádaným na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem i k veletrhům organizovaným veletržní společností a jejími dceřinými společnosti v různých zemích světa, dále zajišťujeme prodej cenově zvýhodněných vstupenek na veletrhy (za Kč nebo Eur). Více informací na www.messefrankfurt.cz


AchemAsia 2013 - 9. ročník mezinárodního veletrhu chemického inženýrství, ochrany životního prostředí a biotechnologií

AchemAsia 2013 - 9. ročník mezinárodního veletrhu chemického inženýrství, ochrany životního prostředí a biotechnologií

9. ročník mezinárodního veletrhu chemického inženýrství, ochrany životního prostředí a biotechnologií AchemAsia 2013. Jedná se o jedinečnou událost oboru chemického inženýrství, ochrany životního prostředí a biotechnologií. V roce 2010 se veletrhu v čínské metropoli zúčastnilo 413 vystavovatelů z 24 zemí. Novinky chemického průmyslu si nenechalo ujít více jak 12 000 návštěvníků, kteří se již určitě těší na další ročník v květnu 2013.Další produkty a služby
  • pořádání výstav, kulturní a informační služby, umělecké vernisáže, pronájem výstavních prostorů, konferenční služby


Související články
Přijďte prezentovat své projekty na veletrh Věda Výzkum Inovace 2016
Přijďte prezentovat své projekty na veletrh Věda Výzkum Inovace 2016

Unikátní veletrh Věda Výzkum Inovace je skvělou příležitostí pro vystavovatele i návštěvníky z řad odborné i neodborné veřejnosti. Pokud chcete prezentovat své odborné výstupy či projekty ať už jako škola, vědecký tým, inovační firma, výzkumník či vědecký park, jde o skvělou příležitost. Veletrh bude slavnostně zahájen již 9. března a bude jej doprovázet bohatý program a akce, zaměřené na získávání nových kontaktů.


Vše potřebné na jednom místě
Vše potřebné na jednom místě

Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.


Výchova nemá dítěti uškodit
Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.


Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.