Zámek Jemniště s.r.o.


Jemniště 1, Postupice 257 01
První zpráva o Jemništi pochází z roku 1381.

Posledními majiteli zámku byli Sternbergové, kteří Jemniště koupili v roce 1868 a znovu získali do soukromého majetku po roce 1989.

Barokní zámek Jemniště se nachází ve Středočeském kraji v okrese Benešov u Prahy.

Produkty
  • poznávání pamětihodností, historické objekty, expozice hradů a zámků

Autodoprava, pronájem kontejnerů a likvidace suti a odpadu od ABN Trans.

Autodoprava, pronájem kontejnerů a likvidace suti a odpadu od ABN Trans

Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva a daní.

Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva a daní

Související články
Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Ivana Košátková - Šrouby Klocová

Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Prodejnu spojovacích materiálů můžete najít u Kolína, konkrétně se jedná o pobočku v Kutné Hoře, firma Ivana Košátková. Hledáte partnera v oblasti spojovacích materiálů? Šrouby, matice, podložky, tesařské kování, nýty, nýtovací kleště, hřebíky to vše a ještě mnohem více najdete právě zde.


Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Stavební stroje všeho druhu - kamenná prodejna, půjčovna a servis Praha, e-shop celorepublikově

Představujeme Vám společnost ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje se sídlem v Praze, která prodává, půjčuje a opravuje stavební stroje všeho druhu. Její zákazníci nejvíce oceňují individuální přístup a poradenství, které jim pomáhá vybrat ten nejlepší stroj, a tak šetřit čas i peněženku.


Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.


Firemní články
Pronájem apartmánu na zámku

Pronájem apartmánu na zámku

Zámek Jemniště s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout pronájem apartmánu na zámku. Apartmány: Terezie: - roztomilý domeček s výhledem na nádvoří. František: - vybaven historickým mobiliářem, doplňky a látky z Orientu. Rainer: - romantická ložnice Apartmán František a Terezie - jen 2 osoby Apartmán Rainer - možná 1 přistýlka Vybavení odpovídá standardu 3 až 4. Více info naleznete viz odkaz níže:


Lekce pravidel stolování  na zámku

Lekce pravidel stolování na zámku

Společnost Zámek Jemniště s.r.o. nabízí služby pro školy: - Lekci pravidel stolování. Nabízíme malý slovníček základních pojmů a dovedností. Provedeme Vás interiéry zámku. Připravíme Vám prostřený stůl s ukázkou různých způsobů zakládání příborů a i Vám uvaříme. Cena na školáka 300 Kč. V ceně je zahrnuto: - prohlídka zámku s výkladem - slavnostně založený vzorový kulatý stůl - tříchodové menu s jedním nápojem - lekce pravidel stolování s praktickými ukázkami. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Pronájem zámeckých prostor

Pronájem zámeckých prostor

Zámek Jemniště s.r.o. nabízí pronájem zámeckých prostor. Pronájmy jednotlivých prostor barokního zámku: - Taneční sál - Kaple sv. Josefa - Rytířské sály - Svatební sály - Terasa za zámkem - Giardinetto Více info naleznete viz odkaz níže:


Svatební obřady a zásnuby na zámku

Svatební obřady a zásnuby na zámku

Zámek Jemniště s.r.o.nabízí krásné místo pro: - zásnuby - svatební obřady - celé svatební slavnosti. Připravujeme zásnuby i svatby na klíč. Barokní zámek Jemniště se nachází ve Středočeském kraji v okrese Benešov u Prahy. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Firemní večírky na zámku

Firemní večírky na zámku

Barokní zámek Jemniště Vám nabízí možnost konání firemních večírků. K dispozici je Vám také Rytířský sál: - kapacita 30 osob na jednu místnost, situované v přízemí hlavní budovy. - pro banket do 90 osob - pro raut až 100 osob. Možnost zajištění cateringového servisu, nebo využití naší zámecké restaurace, která je propojena s rytířskými sály a nádvořím. Do naší restaurace se pohodlně umístí 110 osob, pro raut až 200 osob. Velmi se těšíme na Vaši návštěvu. Bližší informace najdete na našich webových stránkách: http://www.jemniste.cz/sluzby/pronajmy.php


Advent na zámku Jemniště

Advent na zámku Jemniště

Program 28.11. od 15.00 hod. Jaroslav Svěcený - housle 400 Kč 5.12. od 17.00 hod. Spirituál Kvintet 320 Kč / 250 Kč 12.12. od 17.00 hod. Pěvecký koncert s varhanním doprovodem 170 Kč 19.12. od 17.00 hod. Gaudium Pragense - smíšený pěvecký sbor 150 Kč Více informací najdete na www.jemniste.cz


Piknik v zámeckém parku

Piknik v zámeckém parku

Pro milovníky pikniků je připraven program " Naplň si svůj koš" http://www.jemniste.cz/kuchyne/piknik.php K předem objednaným dobrotám v proutěném koši Vám bude zapůjčena deka a polštáře.


Divadelní léto na zámku Jemniště

Divadelní léto na zámku Jemniště

Každý prázdninový pátek od 19:00 hod. hrajeme na zámku Jemniště divadélka pro děti. Program naleznete na http://www.jemniste.cz/kalendar/index.php Ceny vstupného na divadelní představení: Dospělí 90,- Děti 40,-