Vinný sklep a penzion Herbenka Hustopeče
Ilona Gregušová

CZKStylový penzion s vinným sklepem

Ubytování v příjemném prostředí poklidného města Hustopeče u Brna poskytuje penzion Herbenka, který má ideální pozici pro výlety po jižní Moravě.
Nedaleko prosluněné Pálavy naleznete v našem penzionu s vinným sklepem klidné ubytování v soukromí, výbornou domácí kuchyni, vinotéku a posezení v tematickém prostředí s možností degustace moravských vín.

V našem penzionu Herbenka se pohodlně ubytuje každý. Máme dvou až pětilůžkové pokoje s vlastní koupelnou a kompletním vybavením. Nechybí zde TV, klimatizace a bezplatná wifi v celém objektu. Příjemné ubytování v soukromí je vhodné nejen pro rodinné dovolené. K dispozici je parkoviště s dostatečným množstvím parkovacích míst přímo před penzionem.

Lokalita jižní Moravy vybízí k výletům a toulkám po Pálavě a také k návštěvě vinného sklepa.

Náš vinný sklep Herbenka se nachází ve vinařském kraji jižní Moravy. Je nově zrekonstruovaný a bezmála starý 300 let s kapacitou až 120 osob. Má ale co nabídnout. Najdete zde příjemné posezení v typickém sklepním prostředí, kde můžete ochutnat domácí moravská vína.
Vinný sklípek je vhodný pro pořádání oslav, narozenin, seminářů, společenských akcí i firemních setkání. V případě zájmu pro Vás uspořádáme řízenou degustaci s odborným sommeliérem sudových či lahvových vín. Samozřejmostí je výborná teplá i studená domácí kuchyně.

K poslechu či tanci zajistíme harmonikáře, klávesistu nebo přímo cimbálovou muziku v tradičních moravských krojích nebo přímo domácí hustopečská chasa.


Katalog firem:    

Kongresová a firemní turistika

,  

Penziony

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  
Štítky:

vinotéka, vinný sklípek Hustopeče, ubytování, penzion jižní Morava, Pálava, v soukromí, firemní akce