Jiří Mrkvička s.r.o.


Železova louka, Nové Město nad Metují 549 01

Prodej, opravy, servis, provozní kontroly:
- žebříky
- lešení - ZARGES, ALVE, KRAUSE
- služby pro bezpečné užívání
přenosných žebříků ze dřeva, kovu, plastů a lešení třídy 1-3
- prodej nových žebříků a lešení
- půjčování žebříků a lešení
- prodej náhradních dílů a doplňků s dopravou přímo k uživateli v celé ČR
- záruční a pozáruční opravy
- provozní kontroly a zkoušky dle platných předpisů a norem
- vyhotovení zápisu a dokumentace o provedených zkouškách
- vedení evidence a následné inventury
- proškolíme Vaše zaměstnance pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou
- k Vašim žebříkům a lešením přijedeme, přezkoušíme, vystavíme potřebný doklad.
Prodej výrobků firmy WEICON:
- kovy ve spreji, maziva
- uvolňovače, lepidla, tmely.

Fakturační adresa:
Malá Strážnice 120
Nové Město nad Metují - Krčín

IČ: 25278291
DIČ: CZ25278291
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Mrkvička

Prodej, opravy, revize, provozní kontroly žebříků, lešení | Náchod

Prodej, opravy, revize, provozní kontroly žebříků, lešení | Náchod

Provádíme prodej, opravy, servis, provozní kontroly pro žebříky i lešení. Jste-li z Náchoda, Nového Města nad Metují, České Skalice nebo odkudkoliv jinad, zastavte se u nás. Žebříky a lešení nejen prodáváme, ale máme dlouholeté zkušenosti i v jejich opravách, revizích a kontrolách. U žebříku a lešení vyzkoušíme pevnost, průhyb, boční průhyb, vyhnutí dolních konců bočnic, průhyb příčlí, stupadel, plošin, klouby a zajistíme zkoušku stability. Potřebujete zkontrolovat Váš žebřík či lešení? Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Kontrola žebříků pro bezpečnost na pracovišti bez rizika úrazů

Kontrola žebříků pro bezpečnost na pracovišti bez rizika úrazů

Žebříky jsou v mnoha situacích a při vykonávání různých prací nezbytnými pomocníky. Nedostatečná kontrola žebříků a jeho špatný stav či jen malá závada s sebou však nesou spoustu rizik. Proto je důležité mít jistotu, že žebřík, který vy nebo vaši zaměstnanci využíváte, je v perfektním stavu a bez sebemenší závady. Ve společnosti Jiří Mrkvička se specializujeme na opravy, servis, zkoušky a prodej přenosných žebříků, regálů i lešení. Provádíme testování, měření a kontroly přenosných žebříků podle platných zákonů a norem, a to na všech typech žebříků, ať už jsou dřevěné, kovové či plastové. V rámci vizuální kontroly přenosných žebříků vždy opravíme nebo odstraníme vady, jako jsou drobná poškození, deformace, opotřebení, uvolnění šroubových spojů, zalisovaných spojů nebo poškození svarů. Každý kus, který projde kontrolou žebříků, opatříme bezpečnostními piktogramy a evidenčními štítky, a zákazník obdrží dokumentaci o výsledku prohlídky i zkoušky přenosných žebříků, spolu se zápisem, který obsahuje záznam o vykonané práci. Protokol je vystaven na každý vyzkoušený přenosný žebřík a obsahuje identifikační data včetně údajů o výsledku měření při jednotlivých zkouškách podle používané metodiky. Tato dokumentace kontroly žebříků bývá často využívána jako podklad pro evidenci, při inventurách majetku nebo při kontrolách inspekce bezpečnosti práce. Kontrola a testování žebříků znamená mimo jiné: - zkouška pevnosti - zkouška na průhyb - zkouška vyhnutí dolních konců bočnic - zkouška příčlí a stupadel - zkouška zajišťovacího zařízení a kloubů - zkouška stability


Půjčovna žebříků Jiří Mrkvička - přenosné žebříky k pronájmu

Půjčovna žebříků Jiří Mrkvička - přenosné žebříky k pronájmu

Půjčovna žebříků od firmy Jiří Mrkvička s.r.o.- přenosné žebříky k pronájmu. Stavíte nebo rekonstruujete a nemáte vhodný žebřík? Nemusíte ho hned kupovat. Řešení nabízí půjčovna naše firma Jiří Mrkvička s.r.o. Žebříky půjčujeme soukromníkům i profesionálům na potřebnou dobu a za velmi výhodné ceny. Přenosné žebříky jsou praktické a najdou využití napříč obory. Ne každý má, ale podobný žebřík doma. Patříte i vy k těm, kteří využijí žebřík jednou za několik let? Nebo vlastníte stavební firmu a potřebujete spolehlivé přenosné žebříky zapůjčit na delší dobu? Naše půjčovna nabízí řešení pro každého. Půjčujeme totiž pojízdná lešení i přenosné žebříky různých velikostí. Ať už tak potřebujete žebřík pro domácí opravy nebo pro podnikání, jsme vám k dispozici. Společnost Jiří Mrkvička se již řadu let specializuje nejen na prodej a pronájem lešení a žebříků, ale také na odborné kontroly. Provádíme certifikované kontroly regálů i žebříků v nejrůznějších firmách. S námi tak máte jistotu, že půjčené žebříky budou plně funkční a bezpečné. Ani práce ve výškách se tak díky nám nemusíte bát. Přenosné žebříky z naší půjčovny jsou stoprocentně spolehlivé. Nevíte, jaké lešení či žebříky jsou pro vás vhodné? Nebo si nejste jistí bezpečností na pracovišti? I vám můžeme pomoci. Společnost Jiří Mrkvička, to totiž není pouze půjčovna žebříků. Nabízíme také odborné poradenství v oblasti přenosných žebříků, lešení, stoupacích a pracovních plošin, schodů, pojízdných podest i dalších. Rádi vám pomůžeme nastavit systém lešení a žebříků přesně dle vašich aktuálních potřeb a zajistíme, aby vše bylo maximálně bezpečné a funkční. Půjčovna žebříků, ale i další služby, to je Jiří Mrkvička z Nového Města nad Metují. Navštivte nás i vy a pronajměte si žebříky, lešení nebo využijte naše odborné poradenství.


Testování, měření a kontroly přenosných žebříků | Nové Město nad Metují

Testování, měření a kontroly přenosných žebříků | Nové Město nad Metují

Testování, měření a kontroly přenosných žebříků dle platných norem provádíme přímo u zákazníka. Sídlíme v Novém Městě nad Metují a nebojíme se vyjet kamkoliv, kde je nás potřeba. Vyzkoušíme: - pevnost - průhyb - boční průhyb - vyhnutí dolních konců bočnic - průhyby příčlí, stupadel, plošin - příčlí a stupadel krutem - zajišťovacího zařízení - stabilitu Žebřík Vám překontrolujeme, změříme a otestujeme a k tomu všemu vypracujeme potřebnou dokumentaci. Chcete i Vy mít jistotu, že je Váš přenosný žebřík v pořádku a vy tak nedopadnete tvrdě na zem? Ozvěte se nám!


Kontroly regálů zajistíme přímo u vás ve firmě

Kontroly regálů zajistíme přímo u vás ve firmě

Používáte ve své firmě regály? Pak byste měli vědět, že regály spadají pod technická zařízení a vy máte zákonnou povinnost je minimálně jednou za 12 měsíců podrobit odborné kontrole. Nevíte, na koho se v oblasti kontroly regálů obrátit? Společnost Jiří Mrkvička je tu pro vás. Nabízíme detailní kontroly regálů i zhotovení dokumentace přímo u vás ve firmě. Regály slouží ke skladování hotových výrobků nebo jednotlivých součástek. Musí proto vydržet i velkou zátěž a být maximálně spolehlivé. Kontroly regálů tak není radno podceňovat, zřícení regálu totiž může znamenat nebezpečí pro zaměstnance i velké materiální škody a nepříjemné zdržení provozu. Toho jsme si dobře vědomi, postaráme se proto o kontroly regálů ve velkých výrobních halách, ale i soukromých firmách. Jak kontroly regálů vlastně probíhají? Je to snadné. Stačí, když se na nás obrátíte, my přijedeme k vám do firmy a o vše se postaráme. Regály důkladně prohlédneme a zajistíme jejich aktuální stav. Soustředíme se zejména na kontrolu: - konstrukce regálů a tuhost spojů - stability, povoleného zatížení a měření svislosti a vodorovnosti - uskladnění materiálu - vedení provozní dokumentace Po skončení kontroly regálů zhotovíme zápis s návrhem na odstranění závad zjištěných nedostatků. Ten vám obratem zašleme poštou, na e – mail nebo CD- R. S námi tak budete mít vše pod kontrolou a v případě kontroly budete připraveni. Jsou i pro vás kontroly regálů aktuální téma? Nenechte nic náhodě a obraťte se včas na společnost Jiří Mrkvička. Rádi vám zhotovíme podrobnou cenovou nabídku.


Prodej stoupací pracovní plošiny schody pojízdné podesty Náchod

Prodej stoupací pracovní plošiny schody pojízdné podesty Náchod

Prodej, servis, poradenství: - přenosné žebříky - pojízdné lešení - stoupací plošiny - pracovní plošiny - schody - pojízdné podesty Ve střední třídě nebo v kategorii hobby.


Prodej půjčovna lešení žebříky Nové Město Náchod Česká Skalice

Prodej půjčovna lešení žebříky Nové Město Náchod Česká Skalice

Prodej, opravy, servis, provozní kontroly: - žebříky - lešení - plošiny.


Uvolňovače lepidla maziva tmely kovy ve spreji Náchod Nové Město

Uvolňovače lepidla maziva tmely kovy ve spreji Náchod Nové Město

Prodej výrobků firmy WEICON: - kovy ve spreji, maziva - uvolňovače, lepidla, tmely.


Prodej žebříky lešení kovy ve spreji uvolňovače tmely Náchod

Prodej žebříky lešení kovy ve spreji uvolňovače tmely Náchod

Prodej, opravy, servis: - žebříky - lešení - služby pro bezpečné užívání přenosných žebříků - prodej náhradních dílů a doplňků s dopravou přímo k uživateli v celé ČR - záruční a pozáruční opravy.


Školení pro práce ve výškách pojízdné lešení žebříky Náchod

Školení pro práce ve výškách pojízdné lešení žebříky Náchod

V zájmu uživatelů přenosných žebříků a dodržení bezpečnosti práce ve výškách a nad volnou hloubkou, nabízíme poradenskou činnost v oblasti přenosných žebříků, pojízdného lešení, stoupacích a pracovních plošin, schodů, pojízdných podest a dalšího sortimentu. Prodej, servis, poradenství: - žebříky - lešení - plošiny


Prodej opravy revize provozní kontroly žebříků lešení Náchod

Prodej opravy revize provozní kontroly žebříků lešení Náchod

Prodej, opravy, servis, provozní kontroly: - žebříky - lešení - ZARGES, ALVE, KRAUSE - služby pro bezpečné užívání přenosných žebříků ze dřeva, kovu, plastů a lešení třídy 1-3 - prodej nových žebříků a lešení - půjčování žebříků a lešení - prodej náhradních dílů a doplňků s dopravou přímo k uživateli v celé ČR - záruční a pozáruční opravy - provozní kontroly a zkoušky dle platných předpisů a norem - vyhotovení zápisu a dokumentace o provedených zkouškách - vedení evidence a následné inventury - proškolíme Vaše zaměstnance pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou - k Vašim žebříkům a lešením přijedeme, přezkoušíme, vystavíme potřebný doklad.Další produkty a služby
  • práškové nátěrové hmoty, barvy na dřevo, barvy na kov, univerzální ředidla, míchání fasádních barev
  • spojovací materiál, hřebíky a šrouby, vruty a matice, železářské zboží, hmoždinky a podložky
  • fasádní lešení, pojízdné lešení, modulové lešení, schodišťové věže, pracovní montážní plošiny


Související články
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.


Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, nářadí, profily, těsnění, zabezpečovací systémy a ještě mnohem více.


Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky
Betonové stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Vilém Mach je firma, která vyrábí nejen celé betonové stavebnice pro připojení na plyn a na elektřinu, ale také disponuje širokým sortimentem v oblasti dvířek a dalších doplňků nebo samotných skříní, které se pro tato odvětví používají.


Stavebniny Pardubice – široký sortiment, zboží skladem
Stavebniny Pardubice – široký sortiment, zboží skladem

Stavíte novostavbu, provádíte rekonstrukci, jste firma nebo řemeslník v oblasti stavebnictví? Pak ke své práci jistě potřebujete kvalitní a spolehlivý materiál, který bude vždy na místě, abyste s ním mohli začít pracovat.