ENII-trade, s.r.o.


Palackého nám. 175, 1.patro, Uherské Hradiště 686 01
ENII-trade, s.r.o. se zabývá prodejem profesionální nehtové kosmetiky značky ENII-NAILS se zaměřením na nehtový design a gelový systém.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, zásilková služba:
- profesionální nehtová kosmetika
- výrobky pro profesionální nehtové studio
- sady pro nehtovou modeláž
- péče o ruce a nohy
- barevné gely
- gelové nehty módních vzorů
- RockLAC - expresní dlouhotrvající lak na nehty do lamp, vydrží na nehtech až 14 dnů
- speciální gely - LEDgely
- BalbCare manikúrní rukavice
- výživné uv gely pro gelové nehty
- gely pro podporu a růst přírodních nehtů
- japonské manikúry
- sortiment uv lamp
- parafinové vany, pilníky, štětce.

Školení, poradenství, rekvalifikační kurzy.

Prodejna 2 - profesionální nehtová kosmetika a workshop Enii-nails:
Vodní 111
68601 Uherské Hradiště
Po - Pá 9.00 - 17.00
tel.: 730516130
email: prodejna.uh@eniinails.com

Produkty
  • mycí a kadeřnické boxy, kadeřnická křesla, kadeřnická elektronika, masážní křesla, vybavení čistíren, stroje do čistíren, průmyslové prací stroje, průmyslové žehlicí stroje
  • prodej kadeřnických potřeb, nůžky na vlasy, žehličky na vlasy, kulmofény, pilníky na nehty, laky na nehty
  • maskérský rekvalifikační kurz, masérský kurz rekvalifikační, rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT, rekvalifikace mzdové účetnictví

Geodézie, mobilní mapování, letecké snímkování Brno, efektivní správa GisOnline.

Geodézie, mobilní mapování, letecké snímkování Brno, efektivní správa GisOnline

Obec Jezeřany-Maršovice Jihomoravský kraj, vinný sklep, Cyrilometodějská pouť, Václavské hody.

Obec Jezeřany-Maršovice Jihomoravský kraj, vinný sklep, Cyrilometodějská pouť, Václavské hody

Související články
Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Maskérská škola Praha

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.


Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Vzdělávací středisko Praha

Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Dostali jste se někdy do životu nebezpečné a stresující situace a nevěděli jste, jak se zachovat? Nezoufejte, příště už vás oheň nebo jakákoliv jiná nehoda nerozhodí. Vy už totiž budete vyškolení díky vzdělávacímu středisku T.E.P.


Práce, která mění tváře

Maskérská škola Praha

Práce, která mění tváře

Profese maskéra se stále vyvíjí. To, co stačilo v dobách první republiky, už je pro dnešního diváka málo. Proto se v této profesi uplatňují lidé s velkým talentem a smyslem pro kreativitu. Jedním z nejlepších je tvůrce dokonalých masek Petr Fadrhons.


Certifikační sdružení pro personál APC: Certifikace a kvalifikace

Certifikační sdružení pro personál - APC, z.s.

Certifikační sdružení pro personál APC: Certifikace a kvalifikace

Potřebujete personální certifikace nebo kvalifikace technického personálu? Obojí prostřednictvím svých schválených školicích a zkušebních středisek zajišťuje certifikační sdružení pro personál APC, z.s. z Prahy. Sdružení tvoří 40 členů z řad významných průmyslových podniků.


Firemní články
Jedinečný Rocklac-dlouhotrvající laky na nehty v eshopu s nehtovou kosmetikou

Jedinečný Rocklac-dlouhotrvající laky na nehty v eshopu s nehtovou kosmetikou

V eshopu s nehtovou kosmetikou Eniinails.com máte možnost zakoupit jedinečný Rocklac - dlouhotrvající laky na nehty v mnoha odstínech, které vydrží až 14 dnů.


Jak získat krásné, pevné, upravené nehty s UV gelem-eshop

Jak získat krásné, pevné, upravené nehty s UV gelem-eshop

Pokud toužíte mít každodenně upravené, krásné, pevné nehty, docílete jich snadno gelovou modeláží. S UV gelem z eshopu firmy ENII-trade Zlín Vaše nehty budou krásné týdny.


Lak Enii week polish-lak na nehty co vydrží, vytvrzení bez UV lampy

Lak Enii week polish-lak na nehty co vydrží, vytvrzení bez UV lampy

Nová generace laků na nehty Enii Week Polish od firmy ENII-trade Uherské Hradiště Vás překvapí jak dlouho vydrží. Snadné vytvrzení na denním světle, bez UV lampy.


Péče o ruce a nehty-parafínové zábaly, japonská manikúra P-Shine

Péče o ruce a nehty-parafínové zábaly, japonská manikúra P-Shine

V ENII-trade Uherské Hradiště Vám poradí co je ideální péče o ruce a nehty - pravidelné používání krémů, papírových pilníků, parafínové zábaly a Japonská manikúra P-Shine.


Kurzy péče o nehty-zpevnění nehtů, manikúra, P-Shine, individuální

Kurzy péče o nehty-zpevnění nehtů, manikúra, P-Shine, individuální

Naučte se pečovat o své nehty. Kurzy péče o nehty pořádá firma ENII-trade Uherské Hradiště. Zaměření individiuální, zpevnění nehtů nebo manikúra, P-Shine a parafín.


Je snadné mít dokonale upravené přírodní nehty s Gel laky-eshop ENII-trade

Je snadné mít dokonale upravené přírodní nehty s Gel laky-eshop ENII-trade

Pokud chcete mít dokonale upravené přírodní nehty, pořiďte si Gel laky v eshopu firmy ENII-trade Zlín. Již nebudete potřebovat nehtařku.


Pevné přírodní nehty-eshop s produkty pro zpevnění nehtů Top coat Fantasy 5v1

Pevné přírodní nehty-eshop s produkty pro zpevnění nehtů Top coat Fantasy 5v1

Zpevnění přírodních nehtů je možné díky přípravku Top coat Fantasy 5v1. V eshopu firmy ENII-trade Uherské Hradiště můžete vybrat produkty pro zdravé a pevné nehty.


Rekvalifikační kurz nehtové modeláže Praha, Uherské Hradiště

Rekvalifikační kurz nehtové modeláže Praha, Uherské Hradiště

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ENII-NAILS Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Jednodenní odborné kurzy: P-shine, manikúra,parafín, kosmetika CUCCIO - 1.800 Kč Zpevnění přírodních nehtů Gel lak, Soak off gel - 1.800 Kč Nehtová modeláž UV GEL - 2.000 Kč Trénink UV GEL - 1.800 Kč Nehtová modeláž AKRYL - 2.000 Kč Trénink AKRYL - 1.800 Kč Modeláž na šablony – Stiletto, Edge, Pipe - 2.000 Kč Trénink Stiletto, Edge, Pipe - 1.800 Kč Nehtová modeláž UV AKRYGEL - 2.000 Kč Trénink UV AKRYGEL - 1.800 Kč Přeškolení značky ENII-NAILS - 1.500 Kč Nail Art I. (základy zdobení) - 1.800 Kč Nail Art II. – 3D akryl - 2.000 Kč Nail Art III. – Air Brush - 2.000 Kč Nail Art IV. – One Stroke - 2.000 Kč Nail Art V. – Akvarelová malba - 2.000 Kč Pedikúra reflexní + relaxační - 900 Kč Školící střediska: CZ - UHERSKÉ HRADIŠTĚ, Tyršovo nám. 162, Uherské Hradišě, e-mail: eniicz@eniinails.com, tel. + 420 572 501 893, mobil: + 420 739 063 626 CZ - PRAHA, Pasáž Jiřího Grossmanna 2.p., Politických vězňů 14, Praha 1, e-mail: praha@eniinails.com, tel. + 420 224 235 521, mobil: begin_of_the_skype_highlighting  + 420 734 387|609end_of_the_skype_highlighting SK - GBELY, Naftárska 1553, Gbely, e-mail: eniisk@eniinails.com , tel. + 421 (0) 34 6624 012, mobil: + 421 (0) 918 172 027


Akční ceny UV gel ENII-NAILS, přilnavač gelu, diáře Zlín, Praha

Akční ceny UV gel ENII-NAILS, přilnavač gelu, diáře Zlín, Praha

CHYTRÝ NÁKUP V LEDNU 2012 !!!!!!!! : Nejprodávanější uv gel značky ENII-NAILS: -ENÍK UV gel pink jednofázový 40 ml běžná cena 635 Kč Akční cena: 495 Kč -ECO UV Super Stick - přilnavač gelu běžná cena 210 Kč Akční cena: 164 Kč -Nezapomeňte využít naší nabídky krásného Diáře ENII-NAILS 2012 již SLEVNĚN ! ! ! Cena diáře je 172 Kč. Diář obsahuje denní, roční plánovač, mapy, důležité telefonní čísla.


Soutěž o nejkrásnější zimní nehtíky

Soutěž o nejkrásnější zimní nehtíky

Soutěž o nejkrásnější zimní nehtíky Společnost ENII-trade, s.r.o. - profesionální nehtová kosmetika ENII-NAILS vyhlašuje soutěž o nejkrásnější nehty na téma "ZIMA". Vánoční, mikulášské, silvestrovské, vločkové apod. motivy. Z deseti vámi nejoblíbenějších fotografií ( nejvíce kliknuto „To se mi líbí" ) vybereme na konci soutěže jednu vítěznou. Vítězka soutěže vyhrává UV gel - sadu malou: Soutěž trvá do 31.1.2012 Podmínky soutěže: Zašlete nám na email: soutez@eniinails.com fotky svých vlastních nehtů nebo své vlastní nehtařské práce. Práce, u kterých budeme mít pochybnosti o technice budou ze soutěže vyřazeny. V emailu uveďte jméno autora. Toto jméno bude společně s fotografií zveřejněno. Zasláním svých fotografií potvrzujete, že se jedná o vaši vlastní práci a souhlasíte se zveřejněním fotografií na stránkách společnosti ENII trade,s.r.o. V případě nedodržení pravidel soutěže budete ze soutěže vyřazeni. Dárek pro všechny soutěžící: Po ukončení soutěže každý účastník soutěže obdrží na svůj email kód na slevu ve výši 500 Kč. Kód je platný 1 měsíc a lze použít na webu enii-nails.cz při nákupu zboží nad 2000 Kč. Tuto objednávku vám zašleme bez poštovného a balného.


Soutěž o nejkrásnější nehty zdobící technikou ONE STROKE

Soutěž o nejkrásnější nehty zdobící technikou ONE STROKE

Soutěž o nejkrásnější nehty zdobící technikou ONE STROKE Společnost ENII-trade, s.r.o. - profesionální nehtová kosmetika ENII-NAILS vyhlašuje soutěž o nejkrásnější nehty zdobící technikou ONE STROKE ( čínská malba ). Z deseti vámi nejoblíbenějších fotografií ( nejvíce kliknuto „To se mi líbí“ ) vybereme na konci soutěže jednu vítěznou. Vítězka soutěže vyhrává zboží v hodnotě 1103 Kč.: Sada akrylových barev 885 Kč, Paleta 58 kč, Sada štětců 160 Kč Soutěž trvá do 15.11.2011 Podmínky soutěže: Zašlete nám na email: soutez@eniinails.com fotky svých vlastních nehtů nebo své vlastní nehtařské práce. Práce, u kterých budeme mít pochybnosti o technice budou ze soutěže vyřazeny. V emailu uveďte jméno autora. Toto jméno bude společně s fotografií zveřejněno. Zasláním svých fotografií potvrzujete, že se jedná o vaši vlastní práci a souhlasíte se zveřejněním fotografií na stránkách společnosti ENII trade,s.r.o. V případě nedodržení pravidel soutěže budete ze soutěže vyřazeni. Dárek pro všechny soutěžící: Po ukončení soutěže každý účastník soutěže obdrží na svůj email kód na slevu ve výši 500 Kč. Kód je platný 1 měsíc a lze použít na webu enii-nails.cz při nákupu zboží nad 2000 Kč. Tuto objednávku vám zašleme bez poštovného a balného. Co je to ONE STROKE? ONE STROKE, neboli čínská malba... Jedná se o velmi oblíbený druh nail artu jak mezi nehtovými designérkami, tak mezi jejími zákaznicemi. Jde o malovaní nejčastěji květinových motivů, či abstraktních motivů, stínování atd. pomocí štětce. K této technice potřebujeme plochý štětec a akrylové barvy. Pár tahy promícháme minimálně dvě barvy ve štětci a nanášíme na nehet v požadovaném tvaru. Vznikají krásné, jakoby plastické květy mnohdy nerozpoznatelné od živích.


Nehtová kosmetika ENII-NAILS vyhlašuje akci o televizor SAMSUNG

Nehtová kosmetika ENII-NAILS vyhlašuje akci o televizor SAMSUNG

Získejte ZDARMA LED televizor SAMSUNG úhlopříčka 101 cm! Vážené zákaznice, firma ENII-trade, s.r.o. - profesionální nehtová kosmetika ENII-NAILS vyhlašuje akci: Získejte ZDARMA LED televizor SAMSUNG úhlopříčka 101 cm! Hlavní cena: LED televizor SAMSUNG úhlopříčka 101 cm 2. cena: Sada UV gel - velká,luxusní 3 - 10. cena: Kupon na slevu 1000 Kč na webu www.enii-nails.cz. Tato sleva platí u nákupu nad 2 500 Kč a je platná do 31.12.2011. Tento kupon bude zaslán zákaznici na email. Podmínky: Do této akce bude automaticky zařazena každá zákaznice, která v období od 1.10. do 9.12.2011 zakoupí nehtovou kosmetiku značky ENII-NAILS v minimální hodnotě 2500 Kč za nákup. Pokud stejná zákaznice provedete v tomto období více nákupů v hodnotě nad 2500Kč za nákup, budou do losování zařazeny všechny její nákupy. Do slosování budou zařazeny pouze zákaznice, u nichž budeme znát jejich kontaktní údaje včetně emailu. Nákupy registrujeme z webu www.enii-nails.cz nebo z poboček ENII-NAILS v Uherském Hradišti, Praze a Zlíně. Dne 12.12.2011 proběhne v Uherském Hradišti slosování hodnotných cen a bude ověřeno notářkou JUDr. Gabrielou Bičanovou.


Soutěž s logem ENII-NAILS

Soutěž s logem ENII-NAILS

Soutěž s logem ENII-NAILS Z deseti vámi nejoblíbenějších fotografií ( nejvíce kliknuto „To se mi líbí" vybereme na konci soutěže jednu vítěznou. Vítězka soutěže vyhrává: - sadu reklamních předmětů ( tričko TOP, vykamínkované, ručník hrníček s podšálkem, toaletní taštička) - GEL LAK - sada malá v hodnotě 1035 Kč ( 2 krát Gel lak, 1 krát Podlak-nadlak, 1 krát odstraňovač Gel laku ) Soutěž trvá do 30. 9. 2011 Soutěž probíhá na našem facceboku – enii-nails.cz – zde jsou i zajímavé soutěžící fotografie!!! (viz. odkaz)


Akční nabídka gel laky, magnetické gely Zlín, Uh. Hradiště, Praha

Akční nabídka gel laky, magnetické gely Zlín, Uh. Hradiště, Praha

AKCE MĚSÍCE ČERVENEC 2011 GEL LAKY !!! NOVÉ NÁDHERNÉ ODSTÍNY GEL LAKŮ: - 22 druhů a 5 zázračných laků, pomocí nich vytvoříte celkem 110 úžasných odstínů!!! Podívejte se na – GEL LAK - V AKCI !!! Cena 1 ks = 226 Kč !!! AKCE MĚSÍCE SRPEN 2011 NOVINKA - MAGNETICKÉ GELY !!! Magnetický gel 5 ml: -běžná cena 222 Kč - akční cena 173 Kč Držák s hvězdicí: -běžná cena 385 Kč - akční cena 300 Kč Vzor Pruh-Diagonála: -běžná cena 190 Kč - akční cena 148 kč


Enii-nails vyhlašuje soutěž o nejkrásnější nehty

Enii-nails vyhlašuje soutěž o nejkrásnější nehty

ENII trade, s.r.o. vyhlašuje soutěž o nejkrásnější nehty. Zašlete nám své fotografie a vyhrajte sadu Gel lak v hodnotě 1192 Kč! Všichni soutěžící obdrží kód na slevu 500 Kč na profesionální nehtovou kosmetiku ENII-NAILS.


Elegantní francouzská manikúra, akce měsíce květen Enii-nails

Elegantní francouzská manikúra, akce měsíce květen Enii-nails

Akce měsíc KVĚTEN Při nákupu 2 ks ENII CAMOUFLAGE 40 ml obdržíte ZDARMA 1 ks sadu pilníků ZEBRA MIX v hodnotě 72 Kč !! Při nákupu 3 ks GEL LAKU obdržíte ZDARMA ODSTRAŇOVAČ Gel laku v hodnotě 160 Kč !! Nabízíme ozvláštnění vámi oblíbené francouzské manikúry: -bílé tipy French Flame a French Valley.


Vybavení nehtového studia akční ceny, Zlín Uherské Hradiště Praha

Vybavení nehtového studia akční ceny, Zlín Uherské Hradiště Praha

Vybavení nehtového studia za akční ceny. AKCE MĚSÍCE BŘEZEN A DUBEN 2011 BŘEZEN 2011 NEHTOVÉ TIPY ENII-NAILS COSMO SQUARE – rovné 200 ks -běžná cena 475 Kč - akční cena 370 Kč FRENCH VALLEY WHITE – bílé dekorativní 100 ks -běžná cena 280 Kč - akční cena 218 Kč FRENCH OVAL CLEAR – Stiletta 200 ks -běžná cena 475 Kč - akční cena 370 Kč ENII SUPERIOR II 40 ml – UV gel modelovací -běžná cena 635 Kč - akční cena 495 Kč ENII EUROGEL 40 ml – UV gel modelovací hustý -běžná cena 635 Kč - akční cena 495 Kč Při nákupu 2 ks ENII SUPERIOR II 40 ml nebo 2 ks ENII EUROGEL 40 ml obdržíte ZDARMA Jemný glitrový UV gel – stříbrný perleťový v hodnotě 120 Kč!!! DUBEN 2011 QUICK UV TOP FINISH 11 ml – vrchní lesk -běžná cena 295 Kč - akční cena 230 Kč ENII PREMIUM – 80 ml – UV gel modelovací -běžná cena 1 145 Kč - akční cena 893 Kč ENII PREMIUM – 40 ml – UV gel modelovací -běžná cena 635 Kč - akční cena 495 Kč Štětce, dózy na štětce a další… Při nákupu 2 ks ENII PREMIUM 40 ml obdržíte ZDARMA Jemný glitrový UV gel – fialový v hodnotě 120 Kč!!! Při nákupu 2 ks ENII PREMIUM 80 ml obdržíte ZDARMA Hustý glitrový UV gel Studio 54 bílý v hodnotě 150 Kč!!!


Soutěž o sadu UV gel

Soutěž o sadu UV gel

SOUTĚŽ O SADU UV GEL !!! Platnost soutěže: 14.02.2011 - 30.04.2011 Podmínky soutěže: Této soutěže se může zúčastnit každý návštěvník webu. Soutěžící musí správně odpovědět na soutěžní otázky a pravdivě vyplnit své kontaktní údaje. Z jedné emailové adresy může soutěžit pouze jeden soutěžící. Na konci soutěže proběhne slovování. Výherci budou informováni prostřednictvím emailu. 1. místo: Sada UV gel - malá 2-10 místo: Kupón na slevu nehtové kosmetiky Enii-nails v hodnotě 500 Kč. ( Kupon lze uplatnit při nákupu nad 1500 Kč ). Sada obsahuje: UV lampa 1-zářivková, vč. zářivky, Eník UV gel pink jedofázový 10 ml, UV gel podkladový průhledný 10ml, Nehtové tipy - Cosmo square zkušební sada, lepidlo zakapávací 3 g, Odstraňovač kůžičky, Univerzální primer, Kleště na tipy, Pomerančové dřívko, Kopýtko, Štětec č. 4 plochý, Sada pilníků Zebra-MIX, blok bílý 120, Leštička Enii-nails, Buničina 20 ks čtverečků, Čistič nehtů 100 ml


Kurzy akrylové, UV gelové nehty, Nail Art, Praha Uherské Hradiště

Kurzy akrylové, UV gelové nehty, Nail Art, Praha Uherské Hradiště

Nabízíme kurzy na modeláž nehtů, aktylové a UV gelové nehty, Nail Art, Air Brush, One Stroke...: KURZY ENII-NAILS 01-02/2011 Školící středisko Uherské Hradiště Tyršovo nám. 162, Uherské Hradiště www.eniinails.com e-mail: mirka@eniinails.com LEDEN 19. 01. Akrylové nehty (UV akryl) 20. 01. UV gelové nehty (UV akrygel) 21. 01. Nail Art I. ÚNOR 01. 02. Nail Art II. 3D 02 .02. Nail Art III. Air Brush 03. 02. Nail Art. IV. One Stroke 09. 02. Akrylové nehty (UV akryl) 10. 02. UV gelové nehty (UV akrygel) 11. 02. Nail Art I. 14. 02. Rekvalifikační kurz Manikúra, vč. nehtové modeláže Školící středisko PRAHA 1 Politických vězňů 14, Pasáž Jiřího Grossmana 2. p. www.eniinails.com e-mail: praha@eniinails.com LEDEN 20. 1. UV Akrygelové nehty 24. 1. UV Gelové nehty 25. 1. Nail Art I. ÚNOR 1. 2. Nail Art III. – Air Brush 7. 2. REKVALIFIKAČNÍ KURZ 21. 2. UV Akrygelové nehty 22. 2. UV Gelové nehty 23. 2. Nail Art I.


Vánoční zdobení na nehty Zlín, Uherské Hradiště, Praha

Vánoční zdobení na nehty Zlín, Uherské Hradiště, Praha

Milovníkům nehtového designu nabízíme "Vánoční zdobení na nehty": -pro nejkrásnější čas v roce a příležitost pro originálně nazdobené nehty -nabízíme postup na téma vysoce aktuální - nail art vánoční nehty -ke zdobení používáme glitry, třpitky s technikou ait brush a 3D akrilovým zdobením. AKCE PROSINEC 2010: -Vánoční sady AKCE LEDEN 2011: -nejprodávanější VU gel roku 2009-2010.


Airbrush systém - Zlín, Praha, Uherské Hradiště

Airbrush systém - Zlín, Praha, Uherské Hradiště

Nabízíme systém airbrush: -šablony na airbrush -smart šablony -síťky -doplňky k čištění -pravidelné školení na techniku airbrush -použití systému airbrush ke zdobení přírodních i gelových nehtů -technika práce s pistolí.


Nehtová kosmetika enii-nails.cz  akce září

Nehtová kosmetika enii-nails.cz akce září

Vážená zákaznice, rádi bychom Vás informovali o přehledu zboží, které bude v akci pro měsíc ZÁŘÍ 2010. ENÍK - UV gel pink jednofázový 40 ml Akční cena: 495 Kč ENII PREMIUM modelovací 40 ml Akční cena: 495 Kč UV gel jednofázový original průhledný 40 ml Akční cena: 694 Kč ENÍK - UV gel pink jednofázový 10 ml Akční cena: 199 Kč ENII PREMIUM modelovací 10 ml Akční cena: 199 Kč UV gel jednofázový original průhledný 10 ml Akční cena: 285 Kč ENÍK - UV gel pink jednofázový 80 ml Akční cena: 893 Kč ENII PREMIUM modelovací 80 ml Akční cena: 893 Kč ENII BASE GEL 10 ml Akční cena: 191 Kč ENII TOP GEL 10 ml Akční cena: 199 Kč Sada pilníků ZEBRA MIX Akční cena: 56 Kč Sada pilníků ZEBRA 100/100 Akční cena: 56 Kč Sada pilníků ZEBRA 150/150 Akční cena: 56 Kč Sada pilníků ZEBRA 180/180 Akční cena: 56 Kč ENII BASE GEL 40 ml Akční cena: 465 Kč ENII TOP GEL 40 ml Akční cena: 495 Kč ECO UV Super Stick - přilnávač gelu 11 ml Akční cena: 164 Kč Ultrabond primer 11 ml Akční cena: 101 Kč Nail Prep - desinfekční fáze 2 Akční cena: 105 Kč UV lampa 4-zářivková - s časovým spínačem a odnímatelným krytem.4 ks zářivek zdarma Akční cena: 980 Kč UV lampa 1-zářivková - s odnímatelným krytem. Včetně zářivky. Akční cena: 690 Kč Sušička nehtů Akční cena: 678 Kč Parafínová vana bez příslušenství Akční cena: 930 Kč


Nehtová kosmetika enii-nails.cz  na Facebooku

Nehtová kosmetika enii-nails.cz na Facebooku

Navštivte náš profil na Facebooku, kde Vás rádi přivítáme mezi naše přátele a budeme Vás informovat o novinkách, školeních a akcích o profesionální nehtové kosmetice.


Kosmetická výstava, prezentace produktů ENII-NAILS - Praha

Kosmetická výstava, prezentace produktů ENII-NAILS - Praha

World of Beauty & Spa 3. a 4. září v pražské O2 ARÉNĚ Vážené zákaznice, zveme Vás na kosmetickou výstavu, která probíhá ve dnech 3. - 4. 9. 2010 v O2 ARÉNĚ v Praze. Připravily jsme pro Vás výhodné VÝSTAVNÍ AKCE na stánku D12. Těšíme se na Vaši návštěvu !


Prezentace produktů ENII-NAILS - Brno

Prezentace produktů ENII-NAILS - Brno

Zveme Vás na ODBORNOU PREZENTACI PRODUKTŮ ENII-NAILS: -technologické postupy -péče o ruce a nehty -zdobení 3D, air brush, one sroke -občerstvení -předání certifikátu.


Bonusový systém enii-nails

Bonusový systém enii-nails

BONUSOVÝ SYSTÉM : -Akce „Bonusový systém“ probíhá v období od 1. 1. 2010 do 31. 12. 2010 ve společnosti ENII-trade, s.r.o. -mohou jej využívat i velkoobchodní partneři, kteří prodávají pouze značku ENII-NAILS.


Manikúra, nehtová modeláž kurz - Uherské Hradiště

Manikúra, nehtová modeláž kurz - Uherské Hradiště

REKVALIFIKAČNÍ KURZ AKREDITOVANÝ MŠMT. MANIKÚRA vč. NEHTOVÉ MODELÁŽE Termín: -21. Června 2010 -začátek v 9.00 hodin. Místo konání: -školící středisko Enii-nails -Tyršovo nám. 162, Uherské Hradiště. Školitelka: -Lenka Hašová, odborný technolog, praxe 16 let Cena kurzu: - 9.000 kč -cena obsahuje - veškerý pracovní materiál k technikám nehtové modeláže, občerstvení -platba 14 dnů předem, nebo v hotovosti v prodejně - na účet číslo 35-4619950227 / 0100, uveďte jméno a termín. Délka kurzu: -1.týden – teorie -2. týden - teorie + část praxe (časový rozvrh dle dohody) -3. týden – dobrovolná praxe (časový rozvrh dle dohody) Kurz obsahuje: -teoretickou a praktickou část I.MANIKÚRA: -Historie manikúry -Zdravotnická část oboru, nemoci nehtu -Základy hygieny oboru, dezinfekce -Teoreticko-odborná část, kožní nemoci -Metodický postup při výkonu manikúry, základní postupy manikúry -Praktická část a praxe II.NEHTOVÁ MODELÁŽ: -Teorie modeláže nehtů, historie nehtové modeláže -Přírodní nehet, pilování, úprava pokožky, nanášení hmoty, nehtová modeláž -Technologie modeláže nehtů, pomocí tipu, šablony, práce s 1-fázovým gelem, práce s 3-fázovým gelem, prodlužování nehtů, zpevňování, zdobení nehtů -Péče o pomůcky a chemické přípravky, organizace pracoviště, evidence materiálu, zásady bezpečnosti práce, -Vyřizování živnostenského oprávnění -Praxe nehtové modeláže -Jednofázový systém, třífázový systém, akrylový systém, uv akryl, uv akrygel -Nehtová modeláž pomocí nehtových tipů, šablon, zpevnění přírodních nehtů -Zdobení nehtů: francouzská manikúra bílá, barevná, glitrová, aplikace zdobících materiálů, zdobení na akryl, 3D, Air Brush. Obdržíte: -Katalog produktů Enii-nails, zápisník Enii-nails, pero Enii-nails -OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI + DÁREK. Kontakt: -e-mail: enii@eniinails.com, www.eniinails.com, Skype: cz-eniinails -tel/fax 572501893, t-mobile 739063626, vodafone 774063626.


Nehtová kosmetika, Zlín, Uherské Hradiště, Praha

Nehtová kosmetika, Zlín, Uherské Hradiště, Praha

SLEVOVÁ PRÁZDNINOVÁ AKCE !!! Do 1. 7. 2010 při každém nákupu nad 800 kč obdržíte nejen 1 BOD, ale i POUKÁZKU na 200 Kč, kterou můžete použít při nákupu nad 1000 Kč o prázdninách. 200 kč Vám bude odečteno a ještě obdržíte 1 BOD. Tuto Poukázku můžete uplatnit pouze v našich prodejnách v Praze, ve Zlíně a v Uherském Hradišti.


Nehtová kosmetika, Praha

Nehtová kosmetika, Praha

PRODEJNA PRAHA !!! NOVĚ ! ROZVOZ ZBOŽÍ KURÝREM PO PRAZE ! Objednávka do 2000 Kč je za 175 Kč (vč.DPH) nad 2000 Kč je DOPRAVA ZDARMA !!! Pasáž Jiřího Grossmana 2.patro Politických vězňů 14 Praha 110 00 e-mail: praha@eniinails.com Skype: praha.eniinails.


Jednodenní kurz práce s bruskou Uherské Hradiště

Jednodenní kurz práce s bruskou Uherské Hradiště

Práce s bruskou: Termíny: 12. 2. 12. 4. 18. 6. 13. 8. 11. 10. 9. 11. Místo konání: Uherské Hradiště.


Jednodenní kurz Nail Art I.,II.,III. Uherské Hradiště

Jednodenní kurz Nail Art I.,II.,III. Uherské Hradiště

Jednodenní kurz Nail Art I. : - 22. 1., 12. 3., 16. 4., 14. 5., 11. 6., 16. 7., 20. 8., 15. 10., 12. 11. Jednodenní kurz Nail Art II. - 3D: - 28. 1., 9. 3., 13. 4., 11. 5., 8. 6., 13. 7., 17. 8., 12. 10., 9. 11. Jednodenní kurz Nail Art III. - AIR BRUSH: - 29. 1., 10. 3., 14. 4., 12. 5., 9. 6., 18. 8., 13. 10., 10. 11. Místo konání: Uherské Hradiště.


Jednodenní kurz  Nehtová modeláž - uv gel Uherské Hradiště

Jednodenní kurz Nehtová modeláž - uv gel Uherské Hradiště

Jednodenní kurz Nehtová modeláž - uv gel. Termíny: 21. 1. 11. 3. 15. 4. 13. 5. 10. 6. 15. 7. 19. 8. 14. 10. 11. 11. Místo konání: Uherské Hradiště.


Rekvalifikační kurzy nehtové modeláže Uherské Hradiště

Rekvalifikační kurzy nehtové modeláže Uherské Hradiště

Rekvalifikační kurzy nehtové modeláže. Termíny: 15. 2. - 5. 3. 22. 3. - 9. 4. 19. 4. - 7. 5. 17. 5. - 4. 6. 21. 6. - 9. 7. 20. 9. - 8. 10. 18. 10. - 5. 11. 22. 11. - 10. 12. Místo konání: Uherské Hradiště.


Nové prodejny ENII-NAILS Zlín, Praha

Nové prodejny ENII-NAILS Zlín, Praha

NOVÉ PRODEJNY ENII-NAILS: PRAHA Pasáž Jiřího Grossmana, 2.patro Politických vězňů 14 110 00 PRAHA Tel. + 420 224235521 email: praha@eniinails.com Otevírací doba: Po – pá 9.00 – 17.00 h. ZLÍN Areál Svitu 51. budova, 3.podlaží 760 01 ZLÍN tel. 774742777 e-mail: nehtyzlin@seznam.cz otevírací doba Po - Pá 8.30 h. - 16.30 h.


CAMOFLAGE   GEL

CAMOFLAGE GEL

NOVINKA !! CAMOFLAGE GEL CAMOUFLAGE – modelovací uv gel Originál kamuflážní uv gel, který je určený k prodloužení nehtového lůžka. Pokud se na nehtu vyskytují mapy a jiné nejednotné místa, např. z přílišného pilování, tento gel je perfektní na překrytí těchto nedostatků nehtového lůžka.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ UV GEL - ENÍK

NEJPRODÁVANĚJŠÍ UV GEL - ENÍK

NEJPRODÁVANĚJŠÍ UV GEL ENII-NAILS ENÍK - uv gel pink jednofázový 10 ml 255 kč 40 ml 635 Kč 80 ml 1.145 Kč - střední hustota, transparentní, - je samonivelizační, nestéká ke kůžičce. - vysoká přilnavost, výborně zpevní přírodní nehty.