Střešní krytina TERRAN, kvalitní betonová krytina od společnosti Mediterran CZ s.r.o.

Mediterran CZ s.r.o. TERRAN

Střešní krytina TERRAN, kvalitní betonová krytina od společnosti Mediterran CZ s.r.o.

Mediterran CZ s.r.o.
TERRAN
Příslušenství k betonovým střešním krytinám TERRAN, střešní doplňky

Nejen betonovou střešní krytinu, ale i veškeré příslušenství k vybudování střech vyrábí a dodává renomovaná společnost MEDITERRAN CZ s.r.o. Profesionální stavaři i jednotlivci zajisté uvítají při pořizování nové betonové střešní krytiny TERRAN i doplňující prvky jako ochranné větrací mřížky, ochranný pás proti ptákům, okapové plechy, příchytky hřebenáče, těsnicí pás kolem komínu, větrací pásy hřebene a nároží, nadkrokevní izolace, prostupové a prosvětlovací tašky a mnoho dalších produktů z kategorie střešních doplňků.

Nadkrokevní systém Thermo line - MEDITERRAN CZ s.r.o. Brno

Kvalitní a odolné příslušenství střech s 15letou zárukou

Pod jednou střechou firmy Mediterran CZ seženete veškeré příslušenství k betonovým střešním taškám TERRAN, které jsou nutné nejen ze stavebně konstrukčního hlediska, ale můžete se na ně spolehnout hlavně po stránce bezpečnosti, kvality a pohodlí. Střešní doplňky vyrábíme z nerezu, hliníku a plastu a jejich životnost je přibližně stejně dlouhá jako u betonových střešních tašek. Pořiďte si naše kvalitní střešní příslušenství a získejte 15letou záruku na funkčnost střešního systému TERRAN.

Střešní doplňky


Střešní příslušenství – příchytka hřebenáče, ukončení hřebene, větrací pásy, okapové plechy

K betonovým střešním taškám TERRAN u nás seženete veškeré střešní příslušenství – příchytku hřebenáče, plastové ukončení hřebene, větrací pás hřebene a nároží, držák hřebenové latě, ochrannou větrací mřížku, ochranný pás proti ptákům, okapové plechy, pásy úžlabí, krycí lištu okolo komínu, prostupovou a prosvětlovací tašku, nášlapnou betonovou tašku a držáky, zábrany proti sněhu, střešní fólie a paropropustné manžety, držáky bleskosvodu a mnoho dalších užitečných střešních doplňků.

Střešní systém TerranBetonové střešní tašky

Betonové střešní tašky

Betonové střešní tašky TERRAN – moderní a odolná střešní krytina

Příslušenství střech

Příslušenství střech

Příslušenství k betonovým střešním krytinám TERRAN, střešní doplňky

Kalkulace střechy

Kalkulace střechy

Kompletní cenová kalkulace střešní krytiny TERRAN včetně příslušenství