Kristina Rewajová


Národní třída 2, Hodonín 695 01

Relaxační salon.
Poskytujeme kosmetické služby, pšetření pleti a dekoltu, čištění pleti pro studenty, manikúru přírodních nehtů, pedikúru, masáže uvolňující, lávovými kameny, čokoládové masáže, ájurvédské masáže, tantrické masáže. Nově pořádáme i vzdělávací masérské kurzy.

IČ: 72517450
DIČ:
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Tantrické masáže

Tantrické masáže

TANTRA MASÁŽE Tantra masáž je citlivý a úctyplný rituál uctívání těla i duše, otevírá brány k životní radosti, sebepřijetí a lásce k sobě sama. Přitom ctí i sexuální přirozenost člověka. Vede muže a ženy ve velmi láskyplném rámci na smyslné cestě do vlastního těla a nitra . Probouzí v člověku smyslnou energii a rozvádí ji do celého těla, čímž se aktivují samoléčebné procesy v těle. Přináší obohacení v partnerských vztazích a pomáhá se lépe vcítit do potřeb partnera. Osvobozuje mysl od stresů a vnitřního napětí. Naplňuje masírovaného pocitem svobody a volnosti. Člověk se při ní ocitá jakoby v jiném světě, kde neexistuje puritánství a předsudky. Masáž respektuje individualitu každého člověka, míru intimity při masáži určujete vy. Je velmi důležité, aby jste se cítili příjemně a v bezpečí. Tantra masáž je kombinace doteků peříčky, kožešinkou, horkými ručníky a olejové masáže celého těla. V masáži může být na přání zahrnuta i intimní oblast. Při masáži masírovaný pouze pasivně leží- jde o přijímání doteků, nikoliv o jejich oplácení. Při tantra masáži se nejedná o mechanický a neosobní postup masáže těla a pohlaví, jak bývá zvykem u obyčejných erotických masáží. Nejedná se tudíž o žádné sexuální služby! Tantra masáž je vhodná pro muže i ženy kterým chybí něha a pohlazení.Další produkty a služby
  • kosmetické ošetření pleti, čištění pleti, pleťové masky, diagnostika pleti, dekorativní kosmetika, kosmetický salon
  • modeláž nehtů, lakování nehtů, gelové nehty, japonská manikúra, parafínový zábal na ruce, zábalová maska chodidel
  • baňkování, masáž lymfatických cest, reflexní masáž chodidel, sportovní masáž, anticelulitidová masáž


Související články
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam
Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam

Cítíte se unaveni, máte špatnou náladu nebo trpíte drobnými či závažnějšími zdravotními obtížemi? Příčinou mohou být geopatogenní zóny a elektrosmog. Jsou zdrojem záření, které negativně působí na všechny živé organismy a je příčinou mnoha zdravotních problémů. Omezit jeho vliv vám pomůže Relaxační centrum Adam.


Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha
Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.