Výběr domácích spotřebičů, bílé techniky 2. jakosti s výraznou slevou v Holešově

Obchodní dům Morava Holešov s.r.o.

Výběr domácích spotřebičů, bílé techniky 2. jakosti s výraznou slevou v Holešově

Velký zájem zákazníků je o domácí spotřebiče 2. jakosti, které prodáváme s 30 až 70 % slevou kvůli nepatrným estetickým vadám. V prodejně v sekci elektro nabízíme plně funkční pračky, sušičky, myčky, ledničky, mrazáky, vestavné kuchyňské spotřebiče LG, AEG, Miele, Whirlpool, Elekrolux, Samsung a další osvědčené značky kvalitní bílé techniky, ale také mikrovlnné trouby, varné desky, digestoře.

Albera Morava s.r.o.
Prodej profesionální zahradní techniky


Ořechová, Strání-Květná 687 66
Společnost Albera Morava s.r.o. ze Strání je tradiční prodejce zahradní techniky včetně zajištění záručního a pozáručního servisu na většinu známých značek. Naše společnost se specializuje na prodej, návrh a kompletní instalaci a servis robotických sekaček Husqvarna Automower - jednička na trhu a Gardena.

V našem prodejním portfoĺiu najdete kompletní sortiment zahradní techniky jako zahradní traktory, ridery, motorové pily, benzínové křovinořezy, bubnové sekačky DAKR, benzínové rotační sekačky, drtiče větví, kompletní program aku zahradní nářadí Husqvarna, Stiga, Vega, provzdušňovače trávníku a mnoho dalšího v sortimentu.

Také jsme autorizovaným prodejním a servisním místem pracovních čtyřkolek a UTV vozidel značky CFMOTO Journeyman Gladiátor.
Na čtyřkolky CFMOTO Gladiátor zajišťujeme záruční i pozáruční servis vč. dodávek náhradních dílů a příslušenství.

Společnost byla založena v roce 2001 se zaměřením na prodej, servis a poradenství v oboru zahradní, lesní, farmářské a komunální techniky.
Sídlo firmy je ve Strání-Květná, zde se soustřeďují veškeré obchodní aktivity - sklad ND i kamenná prodejna zahradní a komunální techniky s kompletním servisním zázemím. Klientelu máme z okolí Uherského Brodu, Uherského Hradiště - UH, Hodonína, Veselí nad Moravou, Strážnice.

Naše společnost je regionálním zástupcem mnoha výrobců zahradní techniky. Druhou významnou část našich aktivit tvoří dovoz kvalitní komunální a farmářské techniky. Od založení společnosti klademe rovněž důraz na zajištění provozu této techniky odborným servisem a zajištění dodávek náhradních dílů. Naši servisní technici jsou pravidelně proškolováni u dodavatelských firem a disponují vybavením, které jim umožňuje odstraňovat i složité závady. Pro zásahy přímo u majitelů jsme vybaveni mobilním servisním vozidlem s vybavením.

V roce 2005 jsme otevřeli prodejnu zahradní techniky vč. prodeje pracovních čtyřkolek a UTV vozidel ze zajištěným záručním a pozáručním servisem.

Prodej značek Husqvarna, CFMOTO Gladiátor, Iseki, Branson, Orec, Stiga, Dakr, Solo byAlko, Agzat, Weibang, Vega, Lumag, Oregon, Briggs a Stratton, Riwall, Scheppach, MKS, Motor Jikov

Naše služby:
Internetový obchod - e-shop Albera Morava s. r. o. se zahradní technikou.
Bazar - aktuálně nabízené bazarové stroje.

Prodejna zahradní techniky - poskytuje komplexní servis, sortiment strojů a nářadí pro údržbu zahrad všech velikostí.
Náhradní díly - široký sortiment běžných náhradních dílů.

Půjčovna zahradní techniky - pro případ, kdy nechcete mít doma techniku potřebnou pro práce, které provádíte jen jednou ročně.
Servis - pro zahradní, komunální, zemědělské i lesnické stroje. Poskytujeme záruční i pozáruční servis uvedené zahradní techniky s možností dopravy strojů do servisu.

Produkty
  • prodej motocyklů, prodej skútrů, mopedy a vícekolky, prodej motodoplňků
  • zahradní nářadí, vodní čerpadla, drtiče zahradního odpadu, sekačky na trávu, travní kultivátory, zahradní křovinořezy, venkovní kompostéry, vysavače listí
  • komponenty pro automobilový průmysl, manipulační technika, součástky pro transportní systémy, příslušenství ke strojům
  • odpadkové koše, popelnice na odpadky, silniční zametače, sněhové radlice a frézy, nástavby pro svoz odpadu


Související články
Prodej a servis zemědělské techniky na jednom místě, SYNPRO, s.r.o.

SYNPRO, s.r.o.

Prodej a servis zemědělské techniky na jednom místě, SYNPRO, s.r.o.

Hledáte zemědělskou techniku pro práce ve vinohradu, sadu, poli nebo komunální oblasti? Pak jste na správném místě! Společnost SYNPRO, s.r.o. vám nabízí široký výběr značkové zemědělské techniky, traktorů a malotraktorů. Nabízí také záruční a pozáruční servis zemědělské techniky v moderně vybaveném servisním středisku ve Velkých Bílovicích.


Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Král - zahradnické práce s.r.o.

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

agro-centrum Petr Trojan

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne téměř cokoliv a proto je velice vhodný pro všechny pěstitele, vinaře, drobné chovatele, zahrádkáře dokonce i chataře a chalupáře, kteří mají kousek zahrady a potřebují občas posekat trávu, zorat pole či cokoliv dalšího. Využití nejde i v komunální sféře.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.

Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.


Firemní články
Robotické sekačky Husqvarna Automower od autorizovaného prodejce, zajištěna instalace i servis

Robotické sekačky Husqvarna Automower od autorizovaného prodejce, zajištěna instalace i servis

Společnost Albera Morava s.r.o. ze Strání zajistí návrh, instalace i servis pro robotické sekačky Husqvarna Automower. Jsme autorizovaný prodejce v lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod.


Prodej, servis čtyřkolek - pracovní čtyřkolky a UTV vozidla CFMOTO Journeyman Gladiátor

Prodej, servis čtyřkolek - pracovní čtyřkolky a UTV vozidla CFMOTO Journeyman Gladiátor

Společnost Albera Morava s. r. o., je autorizovaným prodejním a servisním místem čtyřkolek a UTV vozidel značky CFMOTO Journeyman Gladiátor pro Zlínský kraj. Spolehlivé jsou pro práci i do terénu.