SOLARENVI a.s.


Dukelská 145, Třeboň 379 82
Fotovoltaické elektrárny, ostrovní systémy, hybridní elektrárny, tepelná čerpadla, kotle na biomasu. Návrhy, montáž, servis: Jižní Čechy, Střední Čechy, Vysočina.

Solární panely všeho druhu, tepelná čerpadla a kotle na biomasu montujeme vždy na klíč tak, aby náš zákazník měl co nejméně starostí a zakázka mu zabrala co nejméně času. U všech instalací vyřizujeme nezbytná povolení nebo automaticky vypracováváme žádost o dotaci z programu Zelená úsporám.

Úvodní technickou studii připravujeme pro zákazníky zdarma. Každému klientovi vypracujeme výpočty energetických a finančních úspor, ze kterých poté vyplyne návratnost investice.

Dodáváme:
- fotovoltaické elektrárny připojené na síť
- hybridní fotovoltaické elektrárny s bateriemi
- ostrovní fotovoltaické systémy
- ohřev vody pomocí fotovoltaických panelů
- ohřev vody pomocí termálních solárních panelů
- ohřev vody a vytápění pomocí termálních panelů
- ohřev TUV, vytápění a ohřev bazénu solárními panely
- teplovzdušné panely, teplovzdušná ventilace
- tepelná čerpadla vzduch-vzduch
- tepelná čerpadla vzduch-voda
- tepelná čerpadla země-voda
- kotle na dřevo
- kotle na pelety

Vychytávky, zajímavosti a novinky z oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů najdete na našem Facebooku www.facebook.com/SolarEnvi

Další produkty a služby
  • topenářský materiál, kotlová armatura, nerezové potrubí, stavební technika, dodávka vody, vyvážení průtoku, ohřívací soustava
  • výroba solární energie, distribuce solární energie, prodej solární energie, fotovoltaické elektrárny
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • ekologické měřicí systémy, kontinuální měření emisí, prodej filtračních ekologických systémů

Služby v oblasti TIG mikronavařování a laserového gravírování a popisování.
Prodej přístrojů pro leštění, broušení a pískování nástrojů, nářadí a forem.

Beton formy na bloky a svodidla Most, prodej, pronájem, bazar použité silniční panely, beton bloky.

Beton formy na bloky a svodidla Most, prodej, pronájem, bazar použité silniční panely, beton bloky

Související články
Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Techair, spol. s r.o.

Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Potřebujete kompresor pro jakýkoli účel, ale nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte společnost Techair z České Třebové. Ta disponuje spolehlivými kompresory předních značek od tradičních výrobců a proškolení odborníci z oboru vám zde ochotně poradí, jaké typy těchto zařízení se pro vaši potřebu nejlépe hodí.


W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s.

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.


O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Ostendorf - OSMA s.r.o.

O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Přemýšlíte nad materiálem pro výrobu kanalizace na vaší stavbě? Zkuste plastové potrubí, které je lehké, pevné, odolné a nevyžaduje nákladné čištění. Na plastové potrubí se specializuje společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o., která na trhu působí od roku 1994 a je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice.


Jak vybrat čerpadlo a vyznat se ve velkém množství typů a parametrů

HELÍSEK stavební s.r.o.

Jak vybrat čerpadlo a vyznat se ve velkém množství typů a parametrů

Při nákupu nového čerpadla se může vyskytnout celá řada otazníků. Jeho výběr je složitější, než se na první pohled zdá. Na trhu je velké množství čerpadel různých typů, lišící se svými parametry i účelem využití. Při výběru čerpadla si musíte položit zásadní otázku – k jakému účelu bude sloužit? V domácích podmínkách se čerpadla používají nejčastěji k zásobování rodinných domů pitnou vodou (tlakový systém) nebo k zavlažování zahrady (volný výtlak).


Další produkty a služby
Solární ohřev vody | Třeboň

Solární ohřev vody | Třeboň

Ohřívat vodu můžete i efektivním způsobem solárního systému, který šetří peníze i životní prostředí. Jeden kolektor měřící 2 m2 během dne za ideálních podmínek ohřeje sto litrů vody. Pokud není možné jejich energii využít, instalujeme do domů objemné akumulační nádrže, které uchovají energii pro pozdější využití. Nádrž je dražší záležitost a proto je možné převést přebývající teplo do bazénu a od jara do podzimu jej ohřívat a poté přesunout energii do výtopu místností. Pro efektivní instalaci je vhodné umístit desky na jižní stranu sedlové střechy ve 45° náklonu. Instalujeme pět a více kolektorů na jednu budovu. Pořízení tohoto typu vytápění se sice prodraží, ale vklad se Vám po pár letech jistě vrátí.


Ohřev TUV pro hotely, penziony a fitness centra

Ohřev TUV pro hotely, penziony a fitness centra

Kompletní instalace tepelného čerpadla vzduch/voda pro přípravu 800 až 1500 litrů teplé vody denně. Řešení je postaveno na dvou jednotkách tepelného čerpadla Rotex HPSU Hitemp. Tepelné čerpadlo je vysokoteplotní, teplota výstupní vody je až 80°C, což splňuje i ty nejpřísnější hygienické standarty přípravy TUV. Vnější jednotka je dvoustupnňové tepelné čerpadlo o výkonu 11 kW, vnitřní jednotka zabezpečuje ohřev vody v bojleru Austria Email VT-S 800 FRM. Tento systém je vhodný pro objekty s každodenní vysokou spotřebou teplé vody jako jsou penziony, fitcentra nebo spotroviště.


Fotovoltaická elektrárna 5,0 kWp na klíč

Fotovoltaická elektrárna 5,0 kWp na klíč

Instalace sluneční elektrárny o špičkovém výkonu 5,0 kWp včetně montáže, dopravy a vyřízení nezbytné administrativy (připojení do sítě, licence). Tato elektrárna se hodí pro rodinné domy s vyšší spotřebo elektřiny, elektrárna je zapojena tak, že primárně je veškerá vyrobená elektřina spotřebována v budově a pouze přebytky jsou dodány do sítě.


Ostrovní off-grid systém 2,0 kWp na klíč

Ostrovní off-grid systém 2,0 kWp na klíč

Kompletní realizace ostrovního fotovoltaického systému o výkonu 2,0 kWp na klíč. Řešení obsahuje materiál pro ostrovní systém (fv panely, regulátor dobíjení, střídač, akumulátory), montáž a dopravu. Ostrovní systém o výkonu 2,0 kWp je vhodný pro elektrifikaci rekreačních objektů bez přístupu k distribuční síti. Je ideální pro sezónní provoz od jara do podzimu. Ostrovní off-grid systém plně nahrazuje komfort sítě - dokáže napájet spotřebiče do příkonu 1000W.


Solární systémy pro ohřev vody.

Solární systémy pro ohřev vody.

Prodej solárního systému pro přípravu 200 litrů teplé vody s kompletní instalací. Řešení je postaveno na prvotřídních slovenských plochých kolektorech od firmy Thermosolar Žiar nad Hronom a českém bojleru z Dražic. Solární systém je určený pro 2 až 4 člennou rodinu se spotřebou do 200 litrů TUV denně. Parametry solárního systému na klíč naleznete na našich www stránkách.


Solární systémy pro vysoušení objektů.

Solární systémy pro vysoušení objektů.

Instalace solárního systému pro vysoušení objektů a temperování. Řešení je postaveno na prvotřídním dánském teplovzdušném kolektoru od firmy SolarVenti. Solární systém je vhodný pro celosezónní temperování rodinných domů a rekreačních objektů, případně k vysoušení objektů trpících vlhkostí. Kolektor SV7 zabezpečuje cirkulaci vzduchu až pro 40m2 podlahové plochy. Kolektor obsahuje fotovoltaický článek, je proto schopen fungovat nezávisle na rozvodu elektřiny v budově a nezvyšuje spotřebu elektřiny. Parametry solárního systému na klíč Nabídka obsahuje: -poradenství -asistence při financování solárního systému -vyhotovení návrhu smlouvy o dílo -1x teplovzdušný kolektor SolarVenti SV7 -1x regulátor otáček -montážní systém pro umístění kolektoru na fasádu -ostatní instalační a spojovací materiál -náklady na dopravu na místo montáže v rámci celé ČR -montáž kolektorů na fasádu objektu -instalace regulátoru otáček -předání solárního systému do užívání včetně předání veškeré dokumentace -školení uživatele, seznámení se zásadami správné obsluhy a údržby.


Sluneční elektrárny, solární panely Jižní Čechy

Sluneční elektrárny, solární panely Jižní Čechy

Návrhy, montáž, provoz, servis: -sluneční elektrárny -solární panely -solární parky -fotovoltaické elektrárny, fotovoltaika -dodávky na klíč.