Milan Hanuš


Blučina - Nivky, Blučina 664 56

Vinařství, výroba a prodej vína:
-ochutnávky a prodej burčáku.
-posezení ve vinném sklepě pro 50 osob
-ubytování

červené odrůdy:
-Svatovavřinecké
-Frankovku
-Zweigeltrebe
-Rulanské Modré
-Cabernet Moravia
-Modrý Portugal

bílá vína :
-Muller Thurgau, Veltlínské Zelené, Ryzlink Rynský, Sylvánské Zelené, Chardonnay, Rulandské Šedé, Muškát Moravský, Rulandské Bílé.

Ochutnávka vín s odborným výkladem.

Na přání zajistíme reprodukovanou hudbu, cimbálovou muziku či harmoniku.
Občerstvení.

Náš sklípek můžete využít pro soukromé i podnikové oslavy, srazy, školení, svatby a další příležitosti.

IČ: 42313503
DIČ: CZ5701042083
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Lenka Šomanová

Vinný sklep s ubytováním

Vinný sklep s ubytováním

Zveme všechny milovníky dobrého vína k posezení ve vinném sklepě Vinařství Hanuš. Rodina Hanušova Vám nabízí posezení ve vinném sklepě pro 50 osob s ubytováním celoročního provozu, kde zajišťujeme maximální soukromí a pohodlí jednotlivých akcí. Nabídka obsahuje i pohoštění, studená a teplá kuchyně, řízená degustace, veškerý cateringový servis, s možností živé nebo reprodukované hudby, posezení na terase s výhledem na Blučinu a Brno. Okolí Blučiny můžete využít i k dovolené, v blízkosti se nachází bazén, tenis, sauna, vířivka, rozhledna, turistické a cykloturistické stezky. Ubytování privátního tipu pro menší skupinu. Dva pokuje s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme pronájem prostor i za účelem školení, firemních akcí, narozenin a různých oslav.


Firemní vina s vlastním logem

Firemní vina s vlastním logem

Nabízíme víno pro firmu s vlastním logem i textem,možnost i fotky darkové baleni - papírova, dřeněna krabička také možnost vlastního loga. Víno přivezeme osobně.


Školení firem, školící místnosti

Školení firem, školící místnosti

Nabízíme pro firmy: -ubytování pro 50 osob s možností ubytování pro školení -můžete využít našich služeb i k relaxaci -welness -bazén -degustace -fitcentrum.


Vinný sklep, ubytování, degustace vína, Blučina

Vinný sklep, ubytování, degustace vína, Blučina

U nás vám nabídneme: -tradiční jihomoravské uvítání, a pozveme vás na ochutnávku moravských vín do sklípku i s odborným výkladem -představení jednotlivých vzorků Dle vašeho přání: -reprodukovaná hudba, cimbálovou muzika či harmonika -občerstvení, teplá i studená večeře. Využití pro soukromé i podnikové oslavy, firemní akce, školení, svatby a jiné příležitosti. Ubytování přímo ve vinném sklípku.


Vinný sklep, Jižní Morava, degustace vína, Blučina

Vinný sklep, Jižní Morava, degustace vína, Blučina

Nabízíme posezení ve vinném sklípku s možností zajištění ubytování, hudby, cimbálky, občerstvení, teplé i studené večeře. Degustace přívlastkových vín pro milovníky vína i pro firemní akce, školení, rodinné oslavy. Více na www. edb.cz/vinarstvihanus


Vinný sklep - degustace na Jižní Moravě, Milan Hanuš

Vinný sklep - degustace na Jižní Moravě, Milan Hanuš

Zveme všechny milovníky vina do vinného sklípku na Jižní Moravě k příjemnému posezení u krbu při skleničce dobrého vína v soukromém vinařství Milan Hanuš v Blučině Máte možnost ochutnat jak letošní mladá vína tak archivní. Provádíme řízenou degustaci, kde máte možnost ochutnat širokou škálu vín. Využijte prostror pro společenské akce, školení, firmní akce, narozeniny, oslavy Reprodukovanou hudbu zajistíme na přání. Je možné zakoupení vín přimo ve sklepě. Pokud jste z daleka využijte možnost ubytování přímo nad vinným sklípkem. Ubytovací kapacita je 30 lůžek. Náš sklípek je dostupný z Brna po dálnici za 10 minut. Neváhejte nás kontaktovat Milan Hanuš, Blučina Vinný sklep- GPS: 49°3'5.466"N, 16°39'49.257"E 603285848 lenka.hanusova@email.cz www.edb.cz/vinarstvihanus


Sklepy Morava

Sklepy Morava

Vinařství, prodej, výroba, distribuce, služby: -vinný sklípek - pro 50 osob, dlouhý 25m -ubytování - celoročně, přímo nad vinným sklípkem, kuchyňka, sociální zařízení, tv -vinice víc než 7 ha -červené víno - Frankovka, Rulandské Modré, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Cabernet Moravia - bílé víno - Rulanské šedé a bílé, Ryzlink Rynský, Sylvánské Zelené, Müller Thurgau, Veltlínské Zelené, Chardonnay, Muškát Moravský -degustace a odborný výklad -vína zemská, přívlastková i archivní -zajištění cimbálové muziky, harmoniky nebo reprodukované muziky -možnost občerstvení -pořádání oslav, srazů, školení, svateb a jiné příležitosti -cykloturistika a vinařská turistika.


Ochutnávky burčáku, vína, prodej burčáku, vína

Ochutnávky burčáku, vína, prodej burčáku, vína

Ochutnávky burčáku, vína, prodej burčáku, vína. Vinařství Hanuš nyní aktuálně nabízí ochutnávky v našem vinné sklípku. Můžete ochutnat pravý moravský burčák i vína z Velkopavlovické vinařské oblasti. Múžete si objednat i občerstvení, teplá i studená kuchyně, obložené mísy, slané pečivo, káva. Pro zájemce možnost zajištění hudby, klávesy, harmonikář, cimbálová muzika. Nabízíme i ubytování až pro 45 osob, přímo nad sklepem. Vybavení, kuchyňka, soc. zařízení, televize. Na konci roku nabízíme firemní víno s vlastním logem . Cena od 95,- do 130,- Kč dle odrůdy vína.


Akční nabídka vín

Akční nabídka vín

Nabízím akční nabídku vín CHARDONNAY p.s 2008 70,- RULANDSKÉ BÍLÉ p.s 2008 70,- SYLVÁNSKÉ ZELENÉ p.s 2008 70,- MUSKÁT MORAVSKÝ P.S 2008 70,- RYZLINK RÝNSKÝ p.s 2008 60,- FRANKOVKA- rose 60,- VELTLÍNSKÉ ZELENÉ 60,-Další produkty a služby
  • ubytování rodinného typu, pronájem pokoje, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, vícelůžkové pokoje, ubytování se snídaní
  • ochutnávky vín, prodej archivních vín, prodej nových vín, dárkové balení vína, poznávání způsobu pěstování vína
  • degustace vín, archivní vína, slámová a ledová vína, víno a vinařství, vinařská turistika
  • vinařské produkty, zpracování hroznů, přívlastková a odrůdová vína, sudová a lahvová vína, perlivé víno
  • ubytování a akce pro firmy, prostory pro školení a ubytování, kongresy a semináře s ubytováním, firemní prezentace a kurzy, kongresové centrum, firemní večírky

Spolupracujeme s polským výrobcem MEGA, který se zabývá výrobou kvalitních strojů pro potravinářský průmysl, například linek na zpracování čerstvé i mražené zeleniny a mnoho dalšího.

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!